Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2008-08-05 16:05 / Tysiącznik na forum
wtedy ruszy KGHM.... :) proste..
caabi / 2008-08-05 16:14 / Tysiącznik na forum
a Ty nadal jedziesz pod prąd... ile to musi czasu minąć żebyś przyjęła do wiadomości to że mamy dynamiczne odbicie od dołków.... ?
caabi / 2008-08-05 16:15 / Tysiącznik na forum
ps. przypomnij sobie maj i czerwiec 2006 i jak to wyglądało później... i pamiętam że jakoś wtedy nie wahałaś się i szłaś razem z rynkiem... a teraz chyba Cię strach sparaliżował...

Re: GPW powraca do wzrostów

caabi / 2008-08-05 21:12 / Tysiącznik na forum
to że nowi się podniecają hossą to normalka.....

ale dziwi mnie jedno..... nie znamy się od wczoraj... ja przynajmniej na forum pisuje od ponad 2 i pol roku, ale czytuje od ponad 3 lat..... i te osoby ktore są tu od zawsze..... nie będę wymieniał... sami się potrafią zindentyfikować...... są dla mnie ludzmi nie do poznania.... kiedyś tak nie narzekali i tak się nie bali poprostu kupowac akcje kiedy rosną.... obecnie awersja do ryzyka z ich strony jest tak ogromna ze szok.... kiedys pisanie o fundamentach ?? w zyciu ... ale kupowane akcje byly bo były modne... obecnie coś się zmieniło ??? NIC nadla grane sa te na ktorych siedzi spekuła a WIG20 leci koszami a to w dół a to w góre..... bioton spada nadal... ludzie naprawde wiele się nie zmieniło... na GPW... po za waszym podejściem które kiedyś było poprsotu inne.
Ten post jest skierowany właśnie do Ciebie ... czytasz go i się zastanawiasz.... co on p.i.e.r.do.i...... ale zastanów się czy Twoje podejście które obecnie prezentujesz na forum nie jest conajmniej inne niż to które prezentowałeś podczas niedawnej hossy. Wiem że ludzie zmienni są ale bez przesady... nie z inwestora który co sesja na czyms zarobi do osoby ktora wieści spadki bo Ben drukuje kase.... a co 2 lata temu nie drukował ??? NIC się nie zmieniło... jest szansa na zarobek i nadal trzeba z niej korzystać... koniec kropka
caabi / 2008-08-05 21:21 / Tysiącznik na forum
generalnie chodzi mi o to że dużo piszecie że spaść musi jeszcze bardziej... że to tylko odbicie.... ok być może tak jest ..( choć sam troszkę myślę że to jednak nie jest tylko odbicie) ale tak marudzicie nie analizując spółek... tylko pisząć o USD/YPN, Notowaniach ropy, miedzi i LOP.... ja dobrze wiem że analizując te rzeczy można zindentyfikować wcześniej czy UsA wzrośnie na otwarciu, czy kupować kghm i co z akcjami ogólnie przy wysokiej czy niskiej cenie ropy.... ale za nic nie ma to nic wspólnego z kupnem bądź sprzedażą akcji spółki czyli realnie działającego przedsiębiorstwa. i tak mnie juz denerwuje to gadanie że miedz spada kghm trzeba wywalac po 72 zł że aż szkoda gadać.... a jak 3 miesiące temu kghm był po 120 zł to kazdy po spadku do 110 by łykał jak gorące bułeczki... wiec trochę popatrzcie na ceny, wskaźniki c/z i c/wk i odpowiedzcie sobie na pytanie czy za bardzo nie marudzicie.... no chyba że gracie tylko na kontraktach teraz ..... dobra spadam muszę odpocząć bo jeszcze Wasz pesymizm zacznie mi się udzielać.. pa pa
caabi / 2008-08-05 21:22 / Tysiącznik na forum
nie ma na świecie tak.... że się wali wszystko na raz....a jeszcze się przekonamy czy USA upadnie na kolana... czy niedługo sobie doskonale poradzi i te zawirowania będą opisywane w książkach jako typowy przykład zadyszki w silnie uprzemyslowionym i rozwiniętym rynku USA.....
caabi / 2008-08-05 21:26 / Tysiącznik na forum
ale warren.... w maju 2006 to była katastrofa... krach.... k**** masakra spadło z 3500 na 2500 w 3 tygodnie.... i co wtedy pisał kuczun i reszta... ??? TO SAMO... to tylko korekta... należy się ona rynkowi po tak mocnych spadkach... potrwa 2-3 tygodnie a potem jedziemy na 1900 ... no nie było tak ??? odstaw na chwile komentarze anali... spójrz na ceny akcji... i na wykres.... i odpowiedz sobie na pytanie.... czy czasem nie za bardzo się boisz...... ale chłopie od czego są stopy ? :))) pozdro chłopie.... ja tam nie mysle czy to tylko odbicie w bessie czy hossa.... wazne ze rosnie... i widac ze chce rosnac mocno.. bo rynek jest wyprzedany...
caabi / 2008-08-05 21:29 / Tysiącznik na forum
no pewnie że się zmieni... tyle że niższa cena ropy wpłynie na inflacje bezposrednio za 5-6 miesięcy.. ale FED i reszta dobrze wie ze nie ma co teraz juz szalec ze stopami... bo wszytko wokolo juz nie idzie przeciwko nim... a gielda to juz zaczyna dyskontować... ja tak to widze... (dyskontować to że będzie lepiej, spadnie inflacja, itp itd... i od nowa cykl)
caabi / 2008-08-05 21:30 / Tysiącznik na forum
ja nie jestem wróżka ;)))) ale sądzę że wszystkie złe informację są już w cenie.. no może po za wojną z iranem.. to jest moim zdaniem ostatnia szansa na ostrą wyprzedaż na parkietach.... i tyllko tego się boję...

Re: GPW powraca do wzrostów

caabi / 2008-08-05 21:32 / Tysiącznik na forum
dobra ja uciekam..... pogadamy jutro bo coś czuje że co poniektórych trzeba tu na pewnych przykładach z przeszłości chyba zreformować.... bo im się w głowach poprzewracało.... trzeba chłodno patrzeć na rynek.... ;-)))

dobranoc.
caabi / 2008-08-05 21:35 / Tysiącznik na forum
to nie totolotek..... gdzie masz szanse jak dobrze trafisz.... tu masz okazje znaleść dobrą firmę która dobrze sięrozwija... zarabia... i tym samym w dłuższym terminie też da Ci zarobić...... wszystko zalezy od tego czy chcesz... i nie boisz się może nie tyle co zaryzykować... tylko postawić na swoje.. i tylko i wyłącznie swoje wytypowane numery..... i masz szanse że to Twój właśnie numer wypadnie kiedyś w losowaniu szczęśliwego numerka ;))))) ps. za długo będziesz czekał... to wsiądziesz na górce..... :)

Re: GPW: Amerykanie zadbali o nastroje

caabi / 2008-08-06 09:18 / Tysiącznik na forum
Działając na podstawie § 5 ust 1 pkt 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych, Zarząd Mostostal Zabrze-Holding S.A. (Emitent, Spółka) informuje, iż w dniu 05 sierpnia 2008 r. otrzymał informację o zawarciu przez konsorcjum firm: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH I MOSTOWYCH S.A. z siedzibą w Kędzierzynie Koźlu (PRDiM - spółkę zależną od Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych S.A. – Holding) oraz firmę Bilfinger Berger Polska S.A. umowy na "Budowę południowej obwodnicy m. Kędzierzyn – Koźle wraz z mostem przez rzekę Odrę w ciągu drogi krajowej nr 40 – część B od km 2460,00 do km 5933,41" zawartej z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w Opolu.

Umowa została zawarta na warunkach rynkowych.

Opis zawartości umowy:

Wartość umowy brutto dla konsorcjum wynosi 120.693 tys. zł.
Wartość umowy dla lidera konsorcjum PRDiM wynosi 50.695 tys. zł.
caabi / 2008-08-06 09:20 / Tysiącznik na forum
jeszcze ma być jeden taki kontrakt... i patrzcie... Opach ani razu jeszcze nie ściemnił... tydzień temu o tym powiedział i jest dokładnie tak jak powiedział..... jeśli chodzi o zaufanie do zarządu i do prezesa... to on jest zdecydowanie na 1 miejscu. żaden to wilczęga i gadki szmatki tylko same konkrety.
caabi / 2008-08-06 09:21 / Tysiącznik na forum
:-))) ciekawe jak dziś zachowa się kursik... ja wrzuciłem PKC juz rano... nadal akumuluje.... wolę później nie gonić...
caabi / 2008-08-06 10:58 / Tysiącznik na forum
EUR/PLN.... i na tą chwile wszystko jasne :)

Najnowsze wpisy