Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2008-08-26 12:51 / Tysiącznik na forum
dlatego sądze że będzie grany ostro w kolejnej hossie.
caabi / 2008-08-26 13:05 / Tysiącznik na forum
zobaczymy..... nie będę polemizował może tak a może nie

Re: GPW: Czeka nas kolejna spadkowa sesja?

caabi / 2008-08-26 13:35 / Tysiącznik na forum
co do Rosji.... piękna sprawa.... cały kapitał z ich giełdy odpłynie... wtedy zacznie się płacz... i padnie ta postkomunistyczna władza.... zobaczycie..... oni teraz się odgrażają... ale jak ludzie w rosji przez nich będą cierpieć i zbiednieją to będzie inny gadka.....

Re: GPW: Czeka nas kolejna spadkowa sesja?

caabi / 2008-08-26 14:19 / Tysiącznik na forum
kurcze.... dziś HTL naprawdę ładnie jedzie.... przy tym ff ktoś skupuje w giełdy.... nieźle..... ciekawie może być... bo droga do 12 zł otwarta ;)
caabi / 2008-08-26 14:24 / Tysiącznik na forum
jak bym się interesował to bym napisał... ale ani jednego ani drugiego nie obserwuje nawet... ;)))) ale wiesz.... zawsze możesz się przesiąść z nich na HTL ;-)))) zobacz na USD/PLN... to też pomaga bo wyniki będą dzięki temu ładniejsze :)
caabi / 2008-08-27 09:42 / Tysiącznik na forum
Rudy planuje zrobić wig 25 lub nawet WIG 30.... wtedy pare Firm z dobrą kapitalizacją wejdą do tego indexu.... może MSZ.. ale co najważniejsze udział banków powinni zmiejszyć....

ps. nie wiem czy wszyscy wiedzą... MSZ zanim stał się bankrutem... był w WIG 20. :)
caabi / 2008-08-27 09:56 / Tysiącznik na forum
no to fakt..... bio nie powinien tam być..... ale o tym jaka spółka jest w indexie po za kapitalizacją to chyba też właśnie obroty się liczą a na biotonie są zawsze duże..... no nie takie na KGHM ale w porównaniu do chociażby Netii to są ogromne.

Re: GPW: Jest szansa na lekki wzrost

caabi / 2008-08-27 10:16 / Tysiącznik na forum
wracamy do fajnych czasów... znów ogon macha psem..... a kojarzy mi się to z majem 2006..... ;))
caabi / 2008-08-27 12:09 / Tysiącznik na forum
hehehehe.... ale zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni...... ;-)
caabi / 2008-08-27 13:04 / Tysiącznik na forum
dieta kwaśniewskiego....... też o tym mowi.. .i to już od dawna.... powiem wam że ja na niej byłem przez jakiś czas... i nie chodzi tu nawet o to że człowiek chudnie.... ale o samopoczucie jest znacząca różnica.... dlatego od września mam zamiar na stałe zmienić nawyki żywieniowe i właśnie same białka i tłuszcze..... ograniczac weglowodany i pieczywo nie ma co.... ale nikt mi nie powie że chipsy czy potrawy mączne (makarony, chleb) są zdrowe....
caabi / 2008-08-28 09:58 / Tysiącznik na forum
teraz ważne aby kolejny dołek był wyżej niż poprzedni..... to oznaczać będzie że mamy dno i podstawe do zmiany trendu.... oby tylko nie spadło niżej niż ostatni dołek... trzeba poczekać... ale myślę że zatrzyma się wyżej...

Re: GPW ponownie rozczaruje?

caabi / 2008-08-28 10:36 / Tysiącznik na forum
co Skrzypek to jest idiota....... no szok.... przeczytajcie na PB jego wypowiedź... ja p*******.... i to jest szef NBP..... szok szok i jeszcze raz szok
caabi / 2008-08-28 11:22 / Tysiącznik na forum
nie nie o to mi chodzi.... ale mówi o groźbie stagflacji chyba nie wiedząc co to jest stagflacja..... i nagle zmienia stanowisko że teraz będzie trzeba odserować rachunek obrotów bieżących.... no co on gada jak rok temu nawijał o wzroście gospodarczym.... (dał ciała nie miał racji inflacja się zagalopowała) ok później walczymy z inflacją (to pojechali ze stopami odrazu a teraz groźba stagflacji to daje sygnał do zmiany polityki pieniężnej... no i gdzie tu jest szeroka analiza wielu czynników mogących wpłynąć na sytuację gospodraczą i monetarną ?? i co najważniejsze... jak prezes Narodowego Banku Polskiego może być taką horongiewą za przeproszeniem.... przecież on zmienia zdanie co chwila... o to mi chodzi. Sytuacja gospodarcza nie zmienia się w okresach 2-3 miesięcy.... przecież te ostatnie podwyżki stóp jeszcze do końca nie mają odzwierciedlenia w inflacji a ten już nawija coś innego... no kurde zero konsekwencji w działaniu i tym samym przewidywalności i stabilności.. a przecież od tego on jest....
caabi / 2008-08-28 11:30 / Tysiącznik na forum
a pozatym sytuacja na rynku walutowym.... to chyba nie powinna być komentowana przez Prezesa NBP w tym sensie że w swojej wypowiedzi zastanawia się czy to zmiana trendu czy nie..... i dywaguje.... no sorry od tego są niezależni Analitycy... bo teraz sobie co poniektórzy wyciągną wnioski że ten nasz prezes to jeszcze gra na forexie.......

ps. Co do Kredytów zaciągniętych w CHF... niemartw się w swojej ocenie jego wypowiedzi nie odnoszę się do tej kwestii... bo to reguluje rynek... tak samo nie mam nic do pawlaka który gadał coś o tym że PLN jest za mocny... mam swoje zdanie na ten temat... mam kredyt w CHF i liczę się z tym że kurs walutowy podlega większym lub mniejszym fluktuacją ale nie szukam winnych bo ich niema.. to rynek. a gadać mogą wszyscy różne rzeczy... ale nie zapominajmy jak ten prezes się zachowuje jak zmienia swoje poglądy i jak jest zwykle przeciw radzie.... to wskazuje w mojej opinii na brak wystarczającej wiedzy i co najważniejsze jasnych poglądów gospodarczych, on się nie zachowuje jak szef NBP - wszystko..


ps. jak był balcerowicz... każdy wiedział co dla niego się liczy.... i na co zwracał zawsze uwagę... na inflację bo to ona niszczy wzrost gospodarczy i prowadzi to kryzysów mniejszych lub wiekszych... i każdy wiedział jak on się zachowa i było jak było... sprzeciwiali się wszyscy ale historia pokazuje że miał facet rację.... co do skrzypka... narazie w niczym nie miał racji.... w niczym.

Re: GPW ponownie rozczaruje?

caabi / 2008-08-28 11:31 / Tysiącznik na forum
do anonima....

odpisałem poniżej.......(temat skrzypka)

pozdrawiam.

Najnowsze wpisy