Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2008-08-22 13:22 / Tysiącznik na forum
no dżeju to najlepszy technik...... w hossanie niezłe wybicia wyczuwał... ;-))) dlatego dzeju.... pisz śmiało jak coś wyczaisz..... ostatnio na forum trochę "dziwnie" ale może warto przywrócić stary klimat i analizy ciekawe wrzucać... a nie tylko
"Kupcie bytom bo odpał będzie ";))))
caabi / 2008-08-22 14:33 / Tysiącznik na forum
a czym się dmucha balona ??? kałem ??
caabi / 2008-08-22 15:58 / Tysiącznik na forum
inflacja dzięki niej tracisz ;)))
caabi / 2008-08-26 10:08 / Tysiącznik na forum
msz chyba.... choć narazie powolnie troche.....
caabi / 2008-08-26 11:52 / Tysiącznik na forum
dobre są .... zobacz wskaźniki... :))) może powrócisz ??? ;)

HTL....

caabi / 2008-08-26 11:55 / Tysiącznik na forum
patrzcie.... w Czwartek dzeju pisał że jak HTL przebije 7 zł. ( napisał że za niedługo to się stanie) to potem jazda i faktycznie..... dzeju.... Twoje AT rządzi !!!!!!!. szkoda że to papier na longterm.... bo korci żeby zrealizować zysk od 5.60 ...... ale będę twardy... czekam na 35 zł w hossie
caabi / 2008-08-26 12:04 / Tysiącznik na forum
tylko niech się dziś zamknie nad 7 zł ......... chyba sam przypilnuje..... ;-))) troche kaski jest... ;)))
caabi / 2008-08-26 12:18 / Tysiącznik na forum
aktualizacja wyceny aktywów finansowych.... akcje które mają w portfelu jako inwestycje długoterminowe straciły na wartości a więc cały ten "portfel" zaważył na wyniku finansowym... mają akcje paru firm.... wszystkie chcą wywalić i skupić się na działalności operacyjnej.... (poza Akcjami lentexu) mieli chyba/ badz jeszcze mają bo w bilansie i RW była tylko aktualizacja wyceny..... chyba że coś pokręciłem.... bo ostatnio tyle czytałem raportów spółek które robily aktualizacje bądż wywalały papiery że sam juz nie jestem pewiem... w kazdym razie to zdarzenie jednorazowe... przychody im ladnie rosna i marze utrzymuja wysoka wiec jest super.
caabi / 2008-08-26 12:20 / Tysiącznik na forum
nie mam wykupionego pakietu w stooqu... wiec wklej jesli możesz....
caabi / 2008-08-26 12:26 / Tysiącznik na forum
no ale wiesz co jest najlepsze... ze dorobia sie tylko.... cierpliwi.... bo tak na dobrą sprawę... tylko tego potrzeba... kupic i zaczekać.... nic wiecej.... wydaję się to takie proste... ale kazdy sam wie po sobie jakie to męczące.. ;)))))

ps. ja jak narazie w swoim portfelu LONGTERM... utrzymuje 3 papiery MSZ, HTL i LBW i tylko akumuluje... nie mysle o sprzedazy... czekam na odpowiednio 200 zł, 35 zł i 5 zł.... i możecie mnie obśmiać... ale jeszcze za 3-4 lata będziecie kupowali te papiery a ja wtedy systematycznie i powolutku się wycofam :)) taki mam plan.. narazie dokładnie od 416 dni się go trzymam ... :))))
caabi / 2008-08-26 12:41 / Tysiącznik na forum
warren...... jak będzie dzika hossa przed euro 2012... a będzie bo trudno żeby bessa trwała 5 lat.... to MSZ będzie i po 200 zł....... tu jest za dużo dobrych informacji, dobre wyniki, dobry prezes... dobra koninktura i wszystko w spółce super.... zeby nie wywalił jak Gant..... kwestia czasu.. i lokal na 3%... tyle siedze... to posiedze jeszcze i zobacze czy mam racje...

ps. zobacz jak on się długo konsoliduje.... jeśli sprawdzi się powiedzienie "im dłuższa konsolidacja, tym mocniejsze wybicie" to tu będzie przebijał sufit ten papier.......
caabi / 2008-08-26 12:43 / Tysiącznik na forum
a po co tracić życie i się stresować i siedzieć cały dzień i ślipić w notowania.... bez sensu.... ale to już temat na debate co lepsze DT czy LONGTERM... z tym że moim przynajmniej zdaniem te dwa podejścia rozgraniczają inwestorów od spekulantów.... ja wolę inwestować... ale to takie moje skrzywienie.. ;)))
caabi / 2008-08-26 12:46 / Tysiącznik na forum
zobaczysz nawet mniej..... cykle koninkturalne.... tego nie ukniknie żadna gospodarka.... zobacz ten wykres... i powiedz mi że nie mam racji.... (alalogicznie taki sam dla EUR, USD PLN i innych walut...) spojrzysz szerzej... widzisz wiecej.. :)

http://tnij.org/bpgr
caabi / 2008-08-26 12:47 / Tysiącznik na forum
zobaczymy..... ja pamiętam co się działo na MSX w 2006 jak tylko kontrakt na 20 mln podpisali... więc.... jeśli będzie podobnie... to będzie po 200 zł... ale ...... zobaczymy... :))) ja poczekam.
caabi / 2008-08-26 12:49 / Tysiącznik na forum
tylko widzisz flugo.... w przypadku MSZ... tu są jeszcze super wyniki i perspektywy... i fajne kontrakty na całym świecie... a to przecież najbardziej lubi spekuła w hossie no nie ?? bajka budować stadion w RPA..... przynajmniej dla mnie.. więc dla innych pewnie też ;)

Najnowsze wpisy