Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2008-11-28 12:19 / Tysiącznik na forum
po co to kupujesz ?? to będzie kolejna toora...... spekulacyjnie ?? ja bym wziął ale po 1-2 zł
caabi / 2008-11-28 12:22 / Tysiącznik na forum
tak ?? zawsze jak ktoś zarobi po jednej stronie to drugi traci ....... a powiedz..... jeśli oboje stają po tej samej stronie.... i oboje zarabiają ?? (nasz exporter zarabia.... odbioprca w niemczech zarabia..) to gdzie tu pomiędzy nimi problem ?? bo ja nie dostrzegam..... a cała bajka o wielkich korporacjach...... itp...... podam tylko jako przykład Lehman Brothers... reszty nie trzeba komentować... i całe teorie spiskowe dziejów to też bajka..... póki da się kogoś wyruchać to tak będzie... a teraz ruchają naszych exporterów.... życie
caabi / 2008-11-28 12:26 / Tysiącznik na forum
a co ja jestem wróżbita ?? ;)))) wejść do strefy euro a po jakim kursie na jakim okresie przejściowym itp... nie wiem.... rynek to wyceni..... a co do ataku spekulacyjnego...... co najwyżej wypadniemy z widełek i będzie zmiana kursu wymiany..... tak chyba któryś kraj już miał.....
caabi / 2008-11-28 12:57 / Tysiącznik na forum
zaczeli by to sprzedawać to by utopili usa....i to tylko byłby papierek bezwartościowy..... a więc widzisz to się nazywa partnerstwo..... ;)

Re: GPW: Byki zrealizują zyski?

caabi / 2008-11-28 12:59 / Tysiącznik na forum
ale beka.... patrzcie na PB

"* Redakcja: przez kilka minut mylnie wymieniliśmy na liście spółek, które straciły na opcjach, spółkę FAM. Przepraszamy!"

hihihihihiih teraz na takich spekulacjach wszyscy zaczną wywalać exporterów... ;)

Re: GPW: Nie oglądając się na dane

caabi / 2008-12-04 11:24 / Tysiącznik na forum
a można było msz po 2.50 dobierać bardziej......
nie mówie już nawet o kopciu czy o netii...... oby te ceny wróciły chociaż na chwilkę jeszcze bym dokupił troszkę.....
caabi / 2008-12-05 15:19 / Tysiącznik na forum
i tak szczerze mówić co to ma za znaczenie.... poruszamy się w coraz węższym kanale.... wkońcu wybije w górę...... ;))))
caabi / 2008-12-08 08:48 / Tysiącznik na forum
przejadą po nim inni.... zobaczycie... ;))) będzie je odwrcał w pośpiechu ;)

Re: GPW zacznie odrabiać straty?

caabi / 2008-12-08 09:23 / Tysiącznik na forum
korci żeby realizować zyski... już na 6 papierach z 10 długoterminowych mam zyski..... takie od 5% do 15%..... kurde..... i teraz robi się problem..... :)))) hehehe
caabi / 2008-12-08 09:28 / Tysiącznik na forum
no właśnie wiem...... wiedziałem że tak naprawdę bessę przetrwam.... dokupowałem i akumulowałem twardo... i już teraz mógłbym z części powychodzić z ładnym zyskiem.... ale myślę sobie... jak zacznę się miotać a to dopiero początek wymęczonej hossy... i zamias zarobić 15% za 2-3 lata bym uciął 1000% ??? dlatego chyba nic nie robię..... z niczym.... jak wrócą spadki to poprostu dalej pokupuje i trzymanko....... ale to kolejny test silnej woli... tylko w drugą stronę ;)))
caabi / 2008-12-08 09:29 / Tysiącznik na forum
ken.... dane są już w cenach..... a teraz giełdy już jadą pod lepsze informację...... zobaczymy..... jeśli to podręcznikowa bessa to to może być początek jej końca......
caabi / 2008-12-08 09:31 / Tysiącznik na forum
a widzisz.... o tym własnie myśle.... teraz na netii mam 45%..... i jeśli wrócą spadki będę sobie pluł w brodę że nie uciałem i nie odkupiłem...... takie człowiek ma dylematy.. .a sprzedać i pojedzie jeszcze dalej to będę sobie pluł w brodę..... ale chyba wytrzymam i poprsotu poczekam..... chcę mieć zysk conajmniej 100% na każdym papierze... wkońcu zakupy w bessie muszą być promocyjne nie ?? ;)
caabi / 2008-12-08 09:42 / Tysiącznik na forum
to dopiero będą ciężkie chwilie teraz ;-)))
caabi / 2008-12-08 09:43 / Tysiącznik na forum
KPX coś czuję że zaraz odbije.... po realizacji zysków....
caabi / 2008-12-08 09:49 / Tysiącznik na forum
obserwuj... na nim ostro jeżdzą :) już można było uciułać na DT w 3 min 2,5% ale coś się chyba zbiera na 12 zł dzisiaj....

Najnowsze wpisy