Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-12-13 14:46 / Tysiącznik na forum
jak dla mnie powinno ich nie być..... naprawde nie potrzebne są takie dawki emocji.... teraz powinni odczekac jakies 6 miesiecy... i zobaczyc co sie dzieje.... a nie reagowac tak nerwowo....
caabi / 2007-12-14 10:55 / Tysiącznik na forum
fundusze nie sa w sstanie zalozyyc ile zarobią w danym roku...... chyba za bardzo widzisz teorie spiskowa.... to jest rynek pamietaj o tym

WKLEI KTOŚ KTO MA DOSTĘP DO PARKIETU

caabi / 2007-12-17 09:42 / Tysiącznik na forum
http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=561364

i

http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=561355

z góry bardzo dziękuje.... dot. MSZ.

PONAWIAM PROŚBĘ.... :)))

caabi / 2007-12-17 09:52 / Tysiącznik na forum
WKLEI KTOŚ KTO MA DOSTĘP DO PARKIETU [0]
http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=561364

i

http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=561355

z góry bardzo dziękuje.... dot. MSZ.
caabi / 2007-12-17 10:08 / Tysiącznik na forum
dzięki :)
caabi / 2007-12-17 10:29 / Tysiącznik na forum
przeczytałem.... no to czego można było się spodziewać.... opach ma całe PRinż spłaci wierzycieli... wciągnie to do holdingu i skonsoliduje MSZ może już w przyszłym roku.... PRinż to dobra firma... ma przychód ponad 100 mln i dochód ponad 10 mln.... no i oni zajmują się budową dróg i autostrad... :)))))) teraz tylko trzeba poczekac jak wszystko sie wyjasni ale jest naprawde na prostej drodze... generalnie na longterm super MSZ miec.... zaczynają odzyskiwać pozycję w polsce..... a tu będzie duża szansa u nas na naprawde duze kontrakty.... zobaczymy info ok artykłuy też... .ale jak widać strach na giełdach.... ale co się odwlecze.....
caabi / 2007-12-17 10:49 / Tysiącznik na forum
generalnie tak.... jeszcze sprawa altusa moze sprawic ze kurs wybije..... ale najwazniesze ze dzialalność operacyjan systematycznie przynosi zyski.... z czasem wskazniki będą jeszcze lepsze mam na mysli c/z i plynności itp.... wiec jesli wszystko bedzie szlo w dobrym kierunku.... to mozna naprawde zapomniec i spokojnie sobie potrzymac z 4-5 lat
caabi / 2007-12-17 13:03 / Tysiącznik na forum
na nim jest RGR wyrysowany juz..... przebił wkoncu 8,40 (oby dotrwał do końca do ceny zamknięcia) wiec krótkoterminowo jazda powinna być do okolic 12 zł. a potem zobaczymy.... ja i tak czekam na 200 zł za 1 akcje..... możecie się śmiać... ale po tyle go sprzedam za jakieś 5-6 lat
caabi / 2007-12-17 14:14 / Tysiącznik na forum
podejzewam że nie było by tragedii..... poważnie.... zobacz jak wig 20 by poleciał jak by banki dziś szly rowno tak jak kghm... było by minus 4% a nie ledwie -1,85%

Re: WIG20 próbuje wyjść na ostatnią "prostą"

caabi / 2007-12-19 20:46 / Tysiącznik na forum
INTER INTER.... ale to nic zobaczcie co wyprawia Recoba w dzisiejszym meczu Torino-Roma..... boże.....on musi wrócić z tego wypożyczenia.... :))))))
caabi / 2007-12-19 20:53 / Tysiącznik na forum
longu..... i inni.... choć na GPW jestem dopiero od roku... naprawdę już trochę doświadczyłem..... 3 załamania (jeśli takimi nazwiemy maj 2006 roku, potem kryzys chiński w marcu no i teraz tą besse niby od maja) i wiecie jak na to patrze....... nie obchodzi mnie czy koszami zwalają index.... czy są puste arkusze na K...... to wszystko nie jest ważne...... istotne jest to aby dostosować się do sytuacji... jeśli nie potrafimy teraz zarabiać to chyba warto się zastanowić nad inna strategią..... ja obecnie gram tylko na DT czasem 1/ kapitału... reszta longterm..... zdecydowanie te spadki mnie się podobają... jest szansa kupic dobry papier naprawde tanio..... zobaczcie HTL.... MSZ, LBW i wiele wiele innnych Biotony Echo... to wszystko jest tanie (patrzcie na C/Z chiciazby) i teraz pytanie...... czy one już nigdy (w perspektywie 3 miesięcy... roku.... 3 lat 5 lat) nie wrócą na te poziomy ?? zastanówcie się czy te firmy się nie rozwijają ?? czy je dotyczy subprime.... ?? po za tym że strachliwi wywalają akcje czasem fundy bo potrzebują kase na wypłaty... czy to cokolwiek zmienia ?? odpowieddzie sobie na to pytanie.... i zastanówcie się kupując akcje inwestujecie w firme nie w kurs na gieldzie.... to zadanie inwestora przewidziec przyszlosc spółki a to juz uksztaltuje kurs. PROSTE
caabi / 2007-12-19 21:00 / Tysiącznik na forum
narazie jestem bez niego strata podatkowa jest..... teraz czekam.... czuje ze moze byc nizej...
caabi / 2007-12-19 21:02 / Tysiącznik na forum
teraz za bardzo nie mogę pisac..... odezwij się jutro koło 10-tej jak bedziesz mógł.... ta emisja chyba pod inwestycje... pamietaj że mają zagwarantowanę emisję obligacji na 200 mln zł.... w kazdej chwili mogą brac stamtad kase o płynność się nie martw... naprawde.... pozatym jest prokom w razie co wrzuci cos..... bez stresu..

LONGU..... pytanko

caabi / 2007-12-20 10:39 / Tysiącznik na forum
na MSZ szykuje się emisja z PP ?? dziś poszło info ale nie śledziłem wcześniej i nie bardzo się orientuję czy z PP co i jak ... ??
caabi / 2007-12-20 15:38 / Tysiącznik na forum
mówiłem 100 razy.... jakies 2.5 miesiąca temu jak przejżałem raport kwartalny..... bankrut nie tykać się tego.... stracili płynność, kapitał własny wyparował to było widać w bilansie i rachunku wyników .... ponadto po przepływach..... ale poubierali.... pomyślcie.... kupiliście coś.... czego nie ma już... taka prawda...

Najnowsze wpisy