Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-11-21 09:44 / Tysiącznik na forum
spoko ale moze jakis technik rzuci okiem gdzie jest ten punkt 0 dla niej....
caabi / 2007-11-21 09:48 / Tysiącznik na forum
STX tylko autostrady...
MSZ konstrukcje stalowe (stadiony:)) kontrakty także za granicą, przejęcie PRiZ to takze autostrady i cały przemysł ciezki.

PODSUMOWYWUJĄĆ, moim zdaniem STX w porównaniu do MSZ jest duzo gorsza inwestycją.... uważam że warren wybrał złego konia... ale zobaczymy za 5 lat
caabi / 2007-11-21 09:51 / Tysiącznik na forum
warren STX ma opinie skopana przez te opłaty na A1, moim zdaniem w przetargach mogą nie dać rady... co najwyżej podwykonawstwo lub 1, 2 wieksze projekty.... porównaj sobie MSZ i poczytaj o PRiż które niedługo będzie już spółką w holdingu zabrza i zobacz jaki oni mają potencjał :)))
caabi / 2007-11-21 09:52 / Tysiącznik na forum
MNI to dobry papier w trakcie hossy jak wprowadza spólki i sciaga kase z rynku... teraz jak tej kasy nie ma to raczej spółka bez wartosciowa... ale to twoja inwestycja
caabi / 2007-11-21 09:57 / Tysiącznik na forum
warren ide o zaklad ze MSZ dostanie jako lider konsorcium budowe 1 stadionu, a PRiż które jest w holdingu moze nie wygra budowy najwiekszych projektów dróg i autostrad ale albo jako podwykonawca wielu projektow albo mniejszych projeków lokalnych spokojnie sobie poradzi...wez pod uwage ze STX to tylko autostrady... a tak naprawde najwieksza kasa jest na stadionach i duzych projektach obiektów przemysłowych, handlowych itp... w zwiazku w E2012... ale czas pokaże... ja wybieram MSZ ty STX zobaczymy stopy zwrotu z tej inwestycji podczas meczu otwarcia ok ?? mam nadzieje ze do tego czasu obaj nadal bedziemy jeszcze na GPW pogrywac
caabi / 2007-11-21 09:58 / Tysiącznik na forum
w toku... ale ostatnie orzeczenie sadu jest bardzo korzystne dla MSZ... generalnie postepowanie wiadomo sie przeciaga (ciągle odwolania itp) ale droga jest juz raczej wyznaczona
caabi / 2007-11-21 10:23 / Tysiącznik na forum
panika jest ludzie sprzedaja chca miec gotówke nie patrza na to czy sprzedaja cos zlego czy dobrego
caabi / 2007-11-21 10:31 / Tysiącznik na forum
zaczna sie za to piekne czasy.... spolki zaczna wyplacac co kwartal dywidende z zysku aby zachecic inwestorów do podnoszenia wartosci ich akcji :))
caabi / 2007-11-21 11:49 / Tysiącznik na forum
jak na wig 20 będzie c/z około 10 to mozna zaczas powoli wchodzic.... nie szukał bym wsparc... jak spadnie to naprawde szybko
caabi / 2007-11-21 11:53 / Tysiącznik na forum
a dlaczego ma nie dołączyć jesli to bessa ??? wole aby bessa trwala rok a nie 3 lata tylko dlatego ze jakies ziomki musza z wigu 20 wyjsc z twarza
caabi / 2007-11-21 12:13 / Tysiącznik na forum
po czym wnosisz.... ps sław... proszę jeszcze jakąś opowiesc w stylu kupiłem coś była bessa przeczekałem i sprzedałem z zyskiem... wiesz tak na podniesienie morale... bo kurcze bessy jeszcze nie miałem okazji przeżyć.... please :))))
caabi / 2007-11-21 12:16 / Tysiącznik na forum
to fakt
caabi / 2007-11-21 14:18 / Tysiącznik na forum
pamietam .... wtedy generalnie klimat był podobny... wszyscy juz prognozowani do jakiego poziomu spadnie wig 20... choć wtedy nikt nie patrzył na jena, na rope i surowce... nikt nie interesował się specjalnie futuresami na zloto czy chocby USA.
wtedy nie było też takiej gadki o TFI OFE itp .... generalnie spadało wszyscy płakali i prognozowali besse... czyli to samo co teraz z ta jedna roznica ze teraz widac ze inwestory sa znacznie lepiej obeznani. Przynajmniej ja zauwazam tą różnice
caabi / 2007-11-21 14:19 / Tysiącznik na forum
a kenobi pisał że spadnie duzo niżej....
caabi / 2007-11-21 14:24 / Tysiącznik na forum
bnrydziu obroty nie były jakies ogromne... ponizej 2 mld pamietam... a potem roslo jak sesje były z obrotami ledwo 1 mld zl.... tak pamietam i kazdy mowil ze odbicie bez obrotów... ale ceny wrocily i zaczelo sie eldorado na malych spolkach

Najnowsze wpisy