Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-10-21 22:23 / Tysiącznik na forum
jak myslisz jakis zasięg ?? do 113,75 ? czy niżej ?
caabi / 2007-10-21 22:29 / Tysiącznik na forum
114,22 odbija chyba..... oj cos czuje ze zrobli luke w dol zeby sie zapakowac... no zobaczymy

Re: PO kontra reszta świata

caabi / 2007-10-22 08:29 / Tysiącznik na forum
Futuresy na londyn zielone :))))
usa odbijeja jen tez.... będzie ok rano

Re: PO kontra reszta świata

caabi / 2007-10-22 09:01 / Tysiącznik na forum
no to dziś gwiazdą będzie petrol.... :)))

Re: PO kontra reszta świata

caabi / 2007-10-22 09:21 / Tysiącznik na forum
a gdzie pedro jeszcze nie wstał ?? :))))

Re: PO kontra reszta świata

caabi / 2007-10-22 09:23 / Tysiącznik na forum
ciekaw jestem jak dziś zachowa się PLN..... około 12 zwłaszcza jak przyjdą zlecenia z londynu :)
caabi / 2007-10-22 11:49 / Tysiącznik na forum
a czemu ty wierzysz w to że oszczędności w budżecie są możliwe, nie musimy mieć kotwicy budzetowej tylko budzet zadaniowy... redukcja administracji kolejne pieniądze.... a wiec mozliwosci obnizenia podatków i równych bezsensownych opłat itp.... to wpłynie na nastroje, zwiekszy się ilość inwestycji, wiecej firm, juz nie będzie strachu przed zusem ludzie będą bardziej przedsiębiorczy i tak nakreca sie spirala owego cudu
caabi / 2007-10-22 12:31 / Tysiącznik na forum
jak dla mnie wszystkie 10 postulatów jak najbardziej do zrealizowania w 4 lata... najbardziej podoba mi się 4 a konkretnie likwidacja NFZ to będzie też najtrudniejsze (pis będzie zaciekle atakował w mediach i na sali sejmowej) ale mam nadzieję że się uda.....
Pan Tusk i PO ma moje poparcie na najbliższą kadencję, życzę powodzenia i wierzę że się uda zrealizować powyższe, jak nie to za 4 lata wybory więc każdy będzie miał okazję ich ocenić.
caabi / 2007-10-22 13:09 / Tysiącznik na forum
realizacja zysków... niedawno bylo po 3,8
caabi / 2007-10-22 14:05 / Tysiącznik na forum
ja podam Lubawe, mostostal zabrze, stalprofil i echo to takie pierwsze co mi sie rzuciły.... no i niezniszczalny bioton :)))

Re: PO kontra reszta świata

caabi / 2007-10-22 14:10 / Tysiącznik na forum
PATRZCIE JENA.... COŚ SIĘ KROI....
PEDRO SKOMENTUJ PLEASE :)))))
caabi / 2007-10-22 14:16 / Tysiącznik na forum
fundamentalnie dobre, to przedewszystkim..... Echo, mostostal i lubawa niskie C/Z.... kazda z tych spółek ma dobre perspektywy, zarzady i ogólnie raczej są to "perełki:"
stalprofil pod euro 2012 może być jedną z gwiazd
no a biotek to biotek.... realizują długoterminowa strategię rozwoju narazie powoli ale wychodzi.... nie powinno być źle... no i można powiedzieć że jest poprostu tani :)))) jak będziesz miał konkretne pytania co do ww. to z chęcią Ci odpowiem szerzejl >:)))
poozdrawiam.

SZOK....

caabi / 2007-10-22 14:19 / Tysiącznik na forum
Przewodniczący PKW Ferdynand Rymarz poinformował, że wysłał do szefowej MSZ Anny Fotygi pismo, w którym podkreślił, że "PKW jest zaniepokojona tempem ustalania i przekazywania wyników wyborów z zagranicy".
Rymarz powiedział w poniedziałek, że skierował list do Fotygi po to, aby zmobilizować służby zagraniczne do szybkiego przekazywania wyników wyborów.

Jak dodał, problemy z przekazywaniem wyników dotyczą około 70 obwodów za granicą, w tym w: Afganistanie, Francji, Hiszpanii, na Litwie, w Szwecji, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Rymarz poinformował, że według ordynacji do Sejmu i Senatu - jeżeli okręgowa komisja wyborcza w Warszawie nie uzyska wyników głosowania z obwodów za granicą w ciągu 24 godzin od zakończenia głosowania - głosowanie uznaje się za niebyłe. Oznacza to, że głosy oddane w tych obwodach nie będą uwzględniane przy ustalaniu wyników wyborów.

Re: PO kontra reszta świata

caabi / 2007-10-22 14:48 / Tysiącznik na forum
ciekawe co tak dzis sypia tym biotonem.... a swoja droga poubierali niektórych jak był +4% a teraz -3% hehehehe stary dobry biotek... jak bym na nim grał DT to chyba bym już był po 20 zawałach :)))))
caabi / 2007-10-22 14:48 / Tysiącznik na forum
dane ok....

Najnowsze wpisy