Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-11-12 08:45 / Tysiącznik na forum
MSZ warrenie,,,,, to będzie lepszy strzał niż stalexport.... :))) zapewniam

Re: Czy pogłębimy tendencję spadkową?

caabi / 2007-11-12 09:22 / Tysiącznik na forum
dziś chyba sobiwe zrobię najbezpiecznejsze DT na świecie.... kupie PKO BP i bo chyba otworzy się na minusie... a sprzedam jak wyjdzie na zielono :)))

Re: Czy pogłębimy tendencję spadkową?

caabi / 2007-11-12 09:24 / Tysiącznik na forum
narazie to co prawda żaden cud... ale USD się umacnia wzg. EUR a ropa tanieje...... zobaczymy jak to będzie wyglądało po południu ale narazie jest ok...
caabi / 2007-11-12 09:26 / Tysiącznik na forum
niszczysz ludziom życia..... takimi prognozami co do BIO..... cała sekta płacze ;-))))

Re: Czy pogłębimy tendencję spadkową?

caabi / 2007-11-12 10:00 / Tysiącznik na forum
dziś zalecam obserwację USD.... bo chyba dziś mamy na nim ten zwrot na który tak wszyscy czekali.......
perdo jak ty to widzisz ??? (ja patrzę tylko do EUR i JEN)
caabi / 2007-11-12 10:01 / Tysiącznik na forum
ja kupiłem jak narazie na dziennym dołku :))))
caabi / 2007-11-12 10:07 / Tysiącznik na forum
pierwsze co dziś sprawdziłem rano to właśnie USD, bo tak naprawdę teraz USD i ropa wyznaczają trand.... odwót na nich zapowiada dobre czassy na giełd..... wkoncu to się musiało stać i chyba dziś jest pierwsza sesja która rozpocznie srednioterminowo umacnianie USD i spadek ropy..
caabi / 2007-11-12 10:23 / Tysiącznik na forum
no już USD do jena tez poszedł ładnie.... rano było prężenie a teraz wszyscy już widzą że siła jest...... niedlugo będzie strzał.... ciesze sie ze rano sie zapakowałem i wczoraj złożyłem dużo zlecen kupna fundów akcji... moze udalo sie złapac dolek... zobaczymy... w razie czego longterm :))
caabi / 2007-11-12 10:24 / Tysiącznik na forum
pedro a jak USD w innych parach ?? obserwujesz live ?? to samo co na EUR i JEN ??
caabi / 2007-11-12 10:42 / Tysiącznik na forum
lekko wyższa ilfalacja..... pewnie będize lepszy PKB.... :))) to tak jak chcemy budować pozytywne reakcje na dane :)
caabi / 2007-11-12 11:14 / Tysiącznik na forum
no mogli by ale przy wezwaniu jest to dla nich łatwiejsze, DM robi całą obsługę. nie bawią się w składanie zleceń na gpw.........

Re: Czy pogłębimy tendencję spadkową?

caabi / 2007-11-12 11:24 / Tysiącznik na forum
patrzcie na USD/EUR :)))
caabi / 2007-11-12 11:28 / Tysiącznik na forum
w tej chwili ważniejsze jest do EUR..... ale do JPY pewnie niedlugo tez ruszy.... zobaczymy
caabi / 2007-11-12 11:39 / Tysiącznik na forum
widziałeś kiedyś zeby USA rosło a USD/JPN spadał ?? bo ja nie... na ta chwile futuresy zielone... jesli do otwarcie takie zostaną to raczej jen się osłabi.... jesli tak nie będzie to albo nie mam racji i wyczucia.... albo sytuacja sięodwróci i zamiast odreagowania na NYSE będziemy mieli dalsze spadki
caabi / 2007-11-12 12:48 / Tysiącznik na forum
oni jak widać (www.holder.pl) specjalnie nic nie robią.... z jednej strony pozbywają sięsłabszych spółek aby mieć kasę jeśli pojawiła by się fala umorzeń a z drugiej kupują akcje lepszych firm... czyli poprsotu przemeblowania..... to mali panikują i dlatego takie spadki.... czasem jak widze jak idzie PKC 100 szt. a zbija kurs o 10% to śmiać mi się chce... no ale cena spada.... takie czasy..

Najnowsze wpisy