Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-11-13 16:05 / Tysiącznik na forum
zobacz c/wk Netii... i co z tego ??
caabi / 2007-11-13 16:06 / Tysiącznik na forum
bo treudno żeby spółka zajmująca się w wiekszosci usługami wykazała ci w bilansie majątek trwały duży który by pokrywał cenę akcji.... kurde brydziu... myslalem ze to wiesz.....
caabi / 2007-11-13 16:08 / Tysiącznik na forum
nie przepłacam tylko kupuje przyszłość... ja wychodzę z takiego założenia... bo znaleść spółke na GPW która c/z będzie miała 1 jest chyba nierealne, ale jak chcesz to szukaj dalej
caabi / 2007-11-13 16:09 / Tysiącznik na forum
wystarczy tylko poczekać..... ale widać co po niektórych to cieżki jest siedzenie i nic nie robienie.. :)
caabi / 2007-11-13 16:15 / Tysiącznik na forum
to pomyśl czego byś nie kupił.... i to kup... może to odwróci tą tendencję :)))

Re: GPW łamie wsparcia

caabi / 2007-11-13 16:17 / Tysiącznik na forum
po co wam dane o domach.... zobaczcie DJI :))) to chyba najlepiej pokazuje czy dane były dobre czy złe
caabi / 2007-11-13 16:18 / Tysiącznik na forum
bre tak.... powinien tak łazic pomiedzy 500 a 600 zł (około) pewnie przed wynikami za iVQ przebije 600 na dłużej... .tak uważam.
caabi / 2007-11-13 16:18 / Tysiącznik na forum
MSZ

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA PANA ZBYSZKA :)) msz

caabi / 2007-11-13 17:41 / Tysiącznik na forum
Zarząd Mostostalu Zabrze-Holding S.A. (Emitent) informuje, iż Pan Zbigniew Opach (Przewodniczący Rady Nadzorczej Emitenta) w dniach 8 i 9 listopada 2007 r. nabył w ramach transakcji giełdowych 245.054 sztuk akcji Emitenta po średniej cenie 10,24 zł za jedną akcję. Jednocześnie Pan Zbigniew Opach oświadczył, iż traktuje tę inwestycję jako wieloletnią i zamierza stale zwiększać zaangażowanie kapitałowe w Mostostal Zabrze-Holding S.A.
caabi / 2007-11-13 18:09 / Tysiącznik na forum
ja tam poczekam na 100 zł choćby do lutego marca ;)))))

Re: Byki wybrały się na zakupy

caabi / 2007-11-13 18:13 / Tysiącznik na forum
Ropa Crude
91.04

-3.59%

18:12
niezle a już wszyscy gadali o 100 usd i tak samo jak liczyli gdziue sie zatrzyma wig 20... kurde zawsze jak jest panika i zwatpienia to trzeba kupowac teraz juz jestem tego pewien ta sesja mnie upewniła
caabi / 2007-11-13 18:22 / Tysiącznik na forum
http://finance.google.com/finance
caabi / 2007-11-13 18:52 / Tysiącznik na forum
jezeli w korespondencji uzywasz podpisu cyfrowego to jak najbardziej..... generalnie przeczytaj umowę tak jak niżej pedro napisał..... zapewne masz prawo do reklamacji, a więc możesz złożyć samą reklamację na nie dokonianie w terminie pewnych czynności (czyli umorzenia) wraz z uzasadniem iz to opoznienie wpłyneło na watość aktywów do wypłaty.. generalnie dobry prawnik i mozesz jeszcze z nich dużo wyciągnąc..... pogrozisz ze zglosic do KNF i mają ciepło..... boją się o swoją reputację a jak weszy KNF to jest głośno... ja bym szedł na walkę ogólnie.
caabi / 2007-11-13 19:31 / Tysiącznik na forum
po takim wybiciu jak dziś ja jednak wole poczekac..... sadze ze to poczatek rajdu sw mikolaja choc pewnie jeszcze jedna fala wyprzedazy sie przetoczyy na poczatku grudnia...
caabi / 2007-11-13 19:37 / Tysiącznik na forum
no wiec tak po pierwsze chcesz zwrot kwoty którą straciłeś poprzez ta opieszałość, pani kóra nie w terminie złożyła dyspozycję sprzedazy jednostek, po drugie najzwyczajniej w swiecie skladasz zawiadomienie do knf o stosowaniu złych praktyk prze dws, w zwiazku z tym domagasz sie ich interwencji i podjecia niezbednych kroków do zadoscuczynienia którego oczekujesz poniewaz byłeś wprowadzony w błąd i narazony na straty nie tylko finansowe, ponadto składasz zawiadomienie do dws i mozesz w nim sprecyzowac jakies zadania, albo odrazu idz do prawnika i napewno uda sie wam wysmarowac jakis wniosek o odszkodowanie.... i teraz co zrobią w dws ??
no wiec będą probowali sprawe uciszyc aby nie stała się medialna.... bo narazili by sie na odpływ klientów i utrate wiarygodności, a więc zapewne nie bedzie apelacji od twoich zadan o zadoscuczynienie finansowe, a knf tak ich przetrzepie ze juz nikt po tobie takich problemów miec nie będzie... jedym słowem zrobuisz coś dla siebie i dla innych.... ja na twoim miejscu bym tak zrobił, jawnie zostałes oszukany i wprowadzony wblad na co masz dowód (nagranie, korespondencje mailowa i sms) niepodwazalne dowody

Najnowsze wpisy