Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-08-17 14:32 / Tysiącznik na forum
wiem że pewnie kupujesz teraz PKC co jeszcze nie zdążyło wstać :)))) ale jak już będziesz miał chwilkę to napisz proszę coś o tym SciGen więcej bo też mam mieszane uczucia... nie z powodu samego komunikatu tylko z ewentualnych korzyści jeśli to nie będzie ściema... wiesz taka merytoryczna dyskusja...... :)
caabi / 2007-08-17 14:50 / Tysiącznik na forum
ok ale jeśli byś miał czas to wyślij mi tego posta na maila bo dziś uciekam do buszu pobuszować i odpocząć od giełdowych emocji. :))))) także prosiłbym o komentarz na maila i zobowiązuje się że doczytam wszystko i odpowiem :))))
pozdro

DO SŁAWA

caabi / 2007-08-17 14:52 / Tysiącznik na forum
odpisałem poniżej co do naszej rozmowy o BIO. jak będziesz wieczorem pisał komentarzyk to proszę wyślij go na mojego maila bo w ten weekend całkowicie będę odcięty od świata

DO SŁAWA :)

caabi / 2007-08-19 17:44 / Tysiącznik na forum
Hej, no i jak tam doczytałeś coś o tym scigen, pamiętasz napewno o czym pisaliśmy w piątek....chciałbym znać Twoją opinię na ten temat ......
ps. fajne info z biotka w sobote.....niech sprzedają jak najwięcej :))

Re: Światełko w tunelu

caabi / 2007-08-20 09:48 / Tysiącznik na forum
sław jestes ??
caabi / 2007-08-20 10:27 / Tysiącznik na forum
no sprawa z indarem sie przeciąga strasznie...... zobaczymy ja mimo wszyskto jestem dobrej mysli.... a widzę że trochę poszperałes w weekend..... :))))
dzięki za odpowiedz... pozdrawiam.
caabi / 2007-08-20 14:13 / Tysiącznik na forum
straszne :)))) naprawde straszne...... liczy się saldo miesięczne zobaczymy jakie będzie w sierpniu ..... bo ja znam wielu ludzi którzy teraz biorą kredyty i kupują jednostki na potęgę ....

KTOŚ WIE ILE COŚ TAKIEGO MOŻE POTRWAĆ ??

caabi / 2007-08-20 20:09 / Tysiącznik na forum
BIOTON S.A. ("Spółka") zawiadamia, że w dniu 20.08.2007 r. Spółka otrzymała od swojej jednostki zależnej – BioPartners Holdings AG z siedzibą w Szwajcarii ("BioPartners") informację, iż BioPartners złożył w Europejskiej Agencji ds. Leków (EMEA) dossier rejestracyjne preparatu "Biferonex", co jest równoznaczne z uruchomieniem procedury rejestracyjnej.

"Biferonex" jest innowacyjnym lekiem zawierającym interferon beta, stosowanym w leczeniu stwardnienia rozsianego. Szacowana wartość światowego rynku interferonu beta wynosi około 4,7 mld USD. BioPartners posiada prawo do dystrybucji "Biferonexu" na całym świecie i planuje rozpoczęcie jego sprzedaży w krajach Unii Europejskiej, po otrzymaniu certyfikatu rejestracyjnego EMEA.

miesiąc ? czy moze rok ?? :)
caabi / 2007-08-20 20:20 / Tysiącznik na forum
a tak wogóle to BIO ma już C/Z takie jak elly lilly
http://finance.google.com/finance?q=NYSE:LLY
;))))
to mi wyglada na to że bioton jest obecnie " na wykresie " elly lilly z roku 1993 właśnie wtedy elly lilly zaczeło dynamicznie zdobywac rynek swiatowy...... coś czuję to będzie to samo.....
caabi / 2007-08-20 20:28 / Tysiącznik na forum
a to jest z******** zaznaczyłem sobie z ciekawości kiedy wypłacali dywidendy
http://finance.google.com/finance?q=NYSE:LLY
jak na to patrze to coraz bardziej sie przekonuje do inwestowania długoterminowego, patrząc na kurs w 87 w 94 2000 to naprawde jak firma jest dobra to nie ma w dłuższej perspektywie co się stresować :)
caabi / 2007-08-20 20:28 / Tysiącznik na forum
daj im jeszcze 1,5 godziny. naprawde
caabi / 2007-08-20 20:29 / Tysiącznik na forum
:)))))) jak spadnie nizej to sam kupuje a swinia nie jestem :))
caabi / 2007-08-20 20:52 / Tysiącznik na forum
dzięki sław, coś czuje że razem rozgryziemy ten bioton ;)) ja narazie biore pod lupę Ely Lilly, strasznie mnie ciekawią jej wyniki w 93 i w 88 zanim jeszcze wypłacala dywidende.... zobacze jakie mieli wyniki i jak za tym szedl kurs :))

Re: Kroplówka wysycha

caabi / 2007-08-21 08:01 / Tysiącznik na forum
PROKOM zmniejszył zaangażowanie w POL AQUA i w POLNORDZIE...... teraz ciekawe tylko czemu ?? co z ta kasa ?? czy wejdą tym bardziej w BIOTONA czy zaraz pojawi się komunikat że z niego również wycofają część udziałów oj lepiej żeby krauze teraz to wyjasnił !!!!! co o tym sądzicie ??
caabi / 2007-08-21 08:22 / Tysiącznik na forum
ale jak myślisz czemu wychodzi z tych dwóch ww. spółek ??

Najnowsze wpisy