Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-08-16 15:46 / Tysiącznik na forum
dostał po dupie niemiłościernie ale jak coś szybkoi spada to zazwyczaj równo szybko wzrasta. :))) choć mi się nie spieszy i niech wszyscy wiedzą że czekam z BIO (podobie jak Sław jeszcze kilka lat)
ps. oby nie kilkadziesiąt :)))
caabi / 2007-08-16 15:50 / Tysiącznik na forum
a zobaczysz co będzie jak nic z tego nie będzie :)))) przeciez fed nie chce umoczyc tej kasy jak zasila to z przekonaniem że będzie dobrze :))

Re: GPW: Strach okazał się silniejszy

caabi / 2007-08-16 19:54 / Tysiącznik na forum
mają jaja te jankesy...... to trzeba przyznać weźcie pod uwagę że tek kryzys bezpośrednio dotyczy ich gospodarki i odbije się na wycenie spółek amerykańskich a oni jeszcze potrafią z tym walczyć to świadczy o ich sile..... a my jesteśmy tylko Emerging market i jak jest dobrze to potrafimy wiecej od nich jak jest gorzej to takie sesje jak dziś się trafiają ..... i będą się trafiać. :) zobaczymy jak skończą ale już z -3% wyciągneli 1,5% wg. mnie nieźle
caabi / 2007-08-16 19:57 / Tysiącznik na forum
:))

ale trzeba im przyznać że w GDO nie wzbudzali paniki, nie poruszali tematu krachu itp tylko powiedzieli że spadło że mocno spadło że stracili i ........ zaczeli gadać o p********* .... chyba wszystkim zależy żeby nie wywoływać paniki :)))) śmieszne to troche bo dziś podczas sesji niewielu było o zimnej krwii :)
caabi / 2007-08-16 19:57 / Tysiącznik na forum
dobrze...... dla gospodarki jak surowce tansze.... dla kghm juz nie....
caabi / 2007-08-16 20:01 / Tysiącznik na forum
bez urazy ale zdaje ci sie :))

Re: Czy to już początek bessy?

caabi / 2007-08-17 08:30 / Tysiącznik na forum
jak obstawiacie dziś ?? dalsza przecena czy jednak atak popytu ??? w sumie chyba będzie najwięcej zależało od giełd europejskich jak zaczniemy końcówka oczywiście pod USA
caabi / 2007-08-17 08:33 / Tysiącznik na forum
ehh jednak w dół chyba dalej ...... pewnie tak jak wczoraj..... wszędzie PKC na S
caabi / 2007-08-17 09:01 / Tysiącznik na forum
a bio spadł wczesniej 30% i teraz drugie 30% hehehe dobrze że mam go na długie lata bo jak bym z założenia wpakował się w niego na 2 tyg to bym chyba sie popłakał :((((
caabi / 2007-08-17 09:03 / Tysiącznik na forum
akurat bioton jest jedyna firma ktora faktycznie cos produkuje :)))) bo petrola bym nie bral ..... oni nic nie maja !!

Re: Czy to już początek bessy?

caabi / 2007-08-17 09:09 / Tysiącznik na forum
powiem tak "p********* jen"
caabi / 2007-08-17 09:22 / Tysiącznik na forum
londyn jako pierwszy zielony,......
caabi / 2007-08-17 14:10 / Tysiącznik na forum
pewnie nie w tym roku..... do 2012 (euro 2012) pewnie hossa bedzie mocniejsza.... ( patrz obecnie Chiny przed Olimpiadą)
caabi / 2007-08-17 14:12 / Tysiącznik na forum
jestem jestem. co tam /??

w pracy jestem nie jestem w stanie zczytaj wszystkich postów jeśli pytałeś mnie o coś wcześniej to powtórz proszę....
caabi / 2007-08-17 14:20 / Tysiącznik na forum
z tego co wyczytałem w komunikacie to są gotowi do wprowadzania go na rynki USA i całą resztę... czemu napisałeś że będize miał kłopoty ??

tak na sucho myślę że dali komunikat że zakończone są wszelkie badania i produkt jest gotowy to sprzedaży (czyli musiał przejść testy kliniczne) pytanie tylko teraz jaką mają na nim marżę i jaki jest pod ten lek możliwy faktyczny rynek zbytu..... jak myślisz duży ?? ( dystrybuicja na całym świecie więc potencjał jest napewno...)

Najnowsze wpisy