Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

Re: Emocji nie zabraknie

caabi / 2006-09-12 10:35 / Tysiącznik na forum
EJ WARREN co do 05VICT. zaczynam się niecierpliwić.
a ty ??
caabi / 2006-09-12 10:35 / Tysiącznik na forum
a ja na kghm po 90. :))))
caabi / 2006-09-12 10:56 / Tysiącznik na forum
noooo jak tu sie nie w****** nie wie czlowiek co zaraz zaczna wyprawiac..... pobawimy sie od przyszlego tygodnia, po obrotach widac że wszyscy czekaja.

Re: Emocji nie zabraknie

caabi / 2006-09-12 12:11 / Tysiącznik na forum
ponawiam pytanko do WARRENA:(bo go nie było)
nie denerwuje cię to 05VICT. ????
caabi / 2006-09-12 12:14 / Tysiącznik na forum
nie denerwuj mnie !!! - widelczyk.
hehehe
no ale po tym 28.09 po WZA i jeśli faktycznie po połączeniu co myślisz że może z tego wyniknąć, ja kupiłem po 2.20 i dowazyłem po 2.08 i tak myśle doważać dalej co jakieś 5 gr na spadkach i pozbyć sie tego jak bedize lekki chocby plusik.
jeszcze nie uczestniczylem w fuzjach :(( jak to moze wygladac opowiedz troszkę.
pozdrawiam.
caabi / 2006-09-12 12:15 / Tysiącznik na forum
wszedłem w to tylko dlatego bo miałem kaca, dlatego teraz poważnie się zaczynam tym interesować w co ja k**** zainwestowałem. heehe
caabi / 2006-09-12 12:17 / Tysiącznik na forum
o kurde teraz tak patrze mam w portfelu zakurzony próchnik, jak fajnie dziś rośnie, może nawet się na nim odkuję niedługo.........:))
caabi / 2006-09-12 12:20 / Tysiącznik na forum
ale spojżałem na niego historycznie, i polecial z 5 dosc szybko, to sobie pomyslalem że badanie dna i czas na odbicie. i chyba w tym momencie jest teraz to coś, zresztą po obrocie widać że już ostatki lecą ...
caabi / 2006-09-12 12:23 / Tysiącznik na forum
czyli polecasz odstawić to i czekać na lepsze czasy... hmmm. no chyba tak zrobię w sumie kasy już nie mam.
a planuję jakoś pod koniec roku zacumować na KGHM, nawet tylko po dywidendę znowu strzelą 10 zł jak nie wiecej. to lepsze niż lokata tak sądzę. a kiedy w tym roku było prawo do dywidendy na KGHM, jakoś w maju chyba no nie ??

Re: Emocji nie zabraknie

caabi / 2006-09-12 12:29 / Tysiącznik na forum
dziś na gielda.wp była analiza CSS, tendencja wzrostowa zostala wykresnona przez boś na króttkoterminowo, średnio i długo, i co............ i LIDER WZROSTÓW, widać jednak czym się ludzie kierują, wystarczyło że dobrze o nich napisali i mają obrót jak przez cały poprzedni tydzień. hehehe
caabi / 2006-09-12 12:31 / Tysiącznik na forum
no chyba tak, w kazdym razie jeszcze dużo czasu, wiec nie ma co się teraz gorączkować.

Re: Emocji nie zabraknie

caabi / 2006-09-12 12:33 / Tysiącznik na forum
ZADAM TO PYTANKO DO WSZYSTKICH:
Gracie trochę też na dywidendy ???
np KGHm, pytam poważnie czy robicie tak że załadujecie pelno akcji aby się załapac na wysoką dywidendę coś zamiast lokaty ??
caabi / 2006-09-12 12:37 / Tysiącznik na forum
gadają głupoty jak na forum onetu, wejdzcie sobie pod wiadomości o kubicy i poczytajcie, debile można się niezle posmiać.
a co kto robi na gieldzie i za ile gra to jego sprawa, ja nie gram za dużo ale jak tracę to się wkurzam a jak zyskuję to się cieszę, i to sie chyba liczy, częsciej się ciesdzyć niż płakać.
caabi / 2006-09-12 12:40 / Tysiącznik na forum
no fakt, ale taki spadek to jakieś 2-3 tyg. przed, a zobacz wachania kursów kghm, jak by sie udalo kupić po 100 za akcje to można powiedzieć że na 100% w ciągu 2 miesięcy kurs będzie skakał o 10-20% w górę lub w dół, kwestia wyczucia i sprzedać z zyskiem coś koło ww. + dywidenda, zloty interes, tylko kupic dużo i nie ulegac emocją założyć sobie ile chcemy zarobic i czekamy. co sadzisz ??
caabi / 2006-09-12 12:41 / Tysiącznik na forum
tak jak teraz po 105. no promocja !!

Najnowsze wpisy