Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-10-14 07:25 / Tysiącznik na forum
wig 20 jest niedowartosciowany taki jest moje zdanie, popieram to chocby roznica wartosci w indexach wig20 i mid wig. ale to moje zdanie
caabi / 2006-10-14 10:11 / Tysiącznik na forum
ja sobie wybralem 10 funduszy w ktore pakuje co miesiac kase jak mam, bo reszgtea oczywiscie na gielde ale podam ci te fundusze ktore wybralem i ktore wg mnie sa po pierwsze w dosc dobre po drugie sposob inwestowania przez nie pieniedzy wydaje sie bardziej bezpieczny od innych ( czytalem prospekty :))) ) podam Ci te swoje jak narazie ze wszystkich jestem zadowolony
1. Skarbiec Akcja
2. DWS TOP 25 małych spółek ( ahh ze nie mozna wplacac
3. DWS
4. CITI
5. SEB 3
6. UNIKORONA
7. PZU KRAKOWIAK
8. BPH AKCJKI
9. BPH AKTYWNEGO ZARZADZANIA
10 skarbiec akcja.
no to moje, a w maju nie konwertowalem trzymalem w nich kase ciagle i juz teraz mam 15% wiecej niz na górce w maju bylo. wiec nie oplaca sie konwertowac tak sobie mysle ( oczywiscie to zalezy jak dlugo chcemy inwestowac ) ja np termin 3-5 lat wiec iech leza
caabi / 2006-10-14 10:13 / Tysiącznik na forum
dobrze ze kupilem lotos :)))

COŚ DLA LUDZI NIE WIEŻĄCYCH W SIŁĘ KGHM

caabi / 2006-10-14 10:35 / Tysiącznik na forum
trzochę wyrwane z kontekstu ale pokazujące siłę i przyszłość tej firmy;
Specyficzną branżą, w której odnotowano gwałtowny skok eksportu, jest produkcja miedzi. Tu eksport wzrósł aż o 100 proc. Jest to spowodowane szalonym wzrostem cen tego surowca na rynkach światowych. Wystarczy spojrzeć na wyniki największego polskiego eksportera, czyli spółkę KGHM. W pierwszym półroczu sprzedała ona za granicę prawie 200 tys. ton miedzi, czyli 13 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Natomiast wartość tej sprzedaży wzrosła aż o 54 proc.
zasanówcie się więc czy aby napewno ta spolka jest dowartosciowana, bo moim zdaniem jazda na niej przed nami.
caabi / 2006-10-14 10:37 / Tysiącznik na forum
warren ty to chyba nie odchodzisz od kompa :)))
caabi / 2006-10-14 10:40 / Tysiącznik na forum
ma fundamentalne podstawy a nie jakies spekulacyjne wybicia. :)
caabi / 2006-10-14 10:43 / Tysiącznik na forum
tylko jedno mnie dziwi, chyba na tej spolce bawia sie fundusze, raz kupuja a pozniej sprzedaja kurs sie bardzo wacha, mozna powiedziec ze nawet stoi w miejscu bo miedzy 100 a 120 to juz kilkaktornie podrozowal w ostatnim czasie, ale musi nastapic ten moment gdy z uwagi na super wyniki bedzie musial pojsc duzo wyzej. pytanie tylko kiedy. :))
caabi / 2006-10-14 10:45 / Tysiącznik na forum
ale dzis chyba sie akurat szykujesz do poniedzialku, bo gielda dzis nie dziala. :)))
Ja też preferuję zarabianie siedząc przy komputerku, bo kopac dolów by mi sie nie chcialo, a taksowka bym pojezdzil bo lubie jezdzic furka ale nie calymi dniami...
hehehe
caabi / 2006-10-14 10:48 / Tysiącznik na forum
dobra ja spadam troche odpoczac do monitora........
ide obejrzec jakis filmik hehehehehe.
po 50 -ce bede chyba nosil okularki min 10 dioptrii przy takim trybie online.
w pracy 8 godzin komp, po pracy 3-4- godziny kom, w weekend szkola i w wiekszosci kom.
szok. spoleczenstwo informacyjne to sie nazywa ;)
pozdro
caabi / 2006-10-14 10:50 / Tysiącznik na forum
ja jutro sie naszykuje........ dzis mam impreze niezle zakrapaina takze jutro na kacy beda dobre przemyslenia wieczorem.
powaga jakos na kacu jak cos wytypuje to zawsze mi sie sprawdza, takze do jutra warren, wieczorkiem pomysle i napisze np 3 spolki warte uwagi.
kghm nie liczac of course :)))))))))
caabi / 2006-10-14 10:58 / Tysiącznik na forum
bylo by mlo zamierzam sie z lutym odkupic i czekac na dywidende, to jak by nie bylo bedzie kolo 10% wiec zysk ladny + jeszcze sprzedac na gorce i moze byl ladny zysk

Re: Czekając na 3 347.83

caabi / 2006-10-16 07:09 / Tysiącznik na forum
pierwszy, dzie dobry wszystkim
caabi / 2006-10-16 08:17 / Tysiącznik na forum
dobry, a no nic otwiera sie LME i to cos jak u nas TKO.
widac to po tym ze ruchy sa liniami prostymi. narazie malo istatne terzeba poczekac na wieksze ruchy..
caabi / 2006-10-16 08:18 / Tysiącznik na forum
hmm, no normalnie chyba :))
pytasz ktos odpowiada, tak jak teraz zapytales mnie wiec odpowiadam. :))
pozdarawiam
caabi / 2006-10-16 08:20 / Tysiącznik na forum
warren czytasz pana Daniela jak chlopaki z USA Bena B.
hehehe. szukasz wskazówek :))

Najnowsze wpisy