Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-10-16 18:58 / Tysiącznik na forum
no pewnie ze tego nie zrobię, wiem ze Tobie na mnie zależy, niemógłbym Cię skrzywdzić ;)))
caabi / 2006-10-16 19:00 / Tysiącznik na forum
to tak jak zakładanie lokaty. jak juz ustala dywidende to kurs bedzie za wysoki nie bedzie sie opłacalo kupic i trzymac, bo po dywidendzie zjazd na 100%.
lepiej kupic jak bedzie tani po nowym roku ( czyli jakies 3 miesiace wczesniej ) i traktkowac to jako lokate, przynajmniej tak se mysle, a pobawis sie mozna innymi spoleczkami w tym czasie.
caabi / 2006-10-16 19:06 / Tysiącznik na forum
no ze 3 koalicje rządzące, lepper raz w rzadzie raz po za nim.. kogo to obchodzi bo mnie nie, i patrzac na gielde i walute chyba juz nawet grubasy olewaja to co sie dzieje na wiejskiej.
caabi / 2006-10-16 19:09 / Tysiącznik na forum
jak jutro sie otworzy kghm ponizej 116 to bedzie CUD !!
caabi / 2006-10-16 19:10 / Tysiącznik na forum
PKC na K beda lataly az milo
caabi / 2006-10-16 19:17 / Tysiącznik na forum
to nie bełkot to walka z układem, prostaki mysla ze robia dobrze i walcza z wrogiem, poki te 2 male kartofle czegos nie spieprza to beda sobie budowac koalicje raz z tymi a raz z tamtymi, ale to wzzystko do czasu. bo juz ludzie ktorzy glosowali na pis nie tego od nich oczekiwali ( w rok nie zrobili nic procz becikowego ), ockna sie wszyscy przy skladaniu pitu, ciagle wiecej i wiecej a nie tak mialo byc sobie pomysla i chyba co poniektorzy mam nadzieje oleja ich sikiem prostym :)
caabi / 2006-10-16 19:18 / Tysiącznik na forum
Okocim - tylko dla orłów. :))
caabi / 2006-10-16 20:11 / Tysiącznik na forum
wiesz co spojzalem na alluminium i napisalem analogicznie dla ket, dalem ciała a ty mnie nakryłaś :))
1-0 dla Ciebie
caabi / 2006-10-16 20:15 / Tysiącznik na forum
heheh, tam myślałem :)
caabi / 2006-10-16 20:18 / Tysiącznik na forum
warren z uwagi na fakt iz jestes starym wyjadaczem leasco, mam pytanko, kupilem dzis po 4 gryle troche tego shitu i tak sobie mysle czy aby czasem nie dalem ciała. bo kupiłem a twoje no comments teraz troche dalo mi do myslenia, rozpisz sie chlopie o tym czyms bede mądrzejszy :))
dzięki
caabi / 2006-10-16 20:20 / Tysiącznik na forum
wystarczlo po maju kupic DWS 25 malych spółek ja tak zrobilem i musze sie pochawialic że juz mam +50% niezle nie ??? szkoda tylko ze na takim malym kapitale ze szkoda gadac, ale zawsze zysk to zysk :))
caabi / 2006-10-16 20:25 / Tysiącznik na forum
chyba raczej co tygodniowe opisy pt. cieżkie powroty na joemonster.org :)))
taka by była impra ;)
caabi / 2006-10-16 20:41 / Tysiącznik na forum
Bardzo Cię przepraszam, nie wiedziałem kto wyczaił leasco, ja od niedawna tu jestem i pierwsze wyczytałem od warrena, sorki lojka jeszcze po tym jak mnie na ducu podnosisz ja smiałem cię w ten sposób pominąć.
przepraszam :)))
heheh nie to zebym sie podlizywal ale napisz tez dziewczyno co to jest to leasco :)
caabi / 2006-10-16 20:43 / Tysiącznik na forum
wiesz myslalem jeszcze o jakiejs dywidendzie moze na lato :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
hehehehehehheheheh heheehheheheehhe

PODSUMOWYWUJĄC

caabi / 2006-10-16 20:45 / Tysiącznik na forum
dziś ropa up 2%
miedz up 4%
USA up narazie 0,30%
no zapowaiada sie jutro jazda na kghm i oby na lotosie ;))
mam racja ?

Najnowsze wpisy