Forum

Komentarze użytkownika "czupryn4"

Komentarze użytkownika: czupryn4

prośba

czupryn4 / 2009-01-21 11:41
witam wszystkich mam pytanko muszę w marcu lecieć do USA w związku z tym czy lepiej teraz zakupić trochę zielonych czy poczekać aż złoty się umocni dziękuję za poradę i pozdrawiam wszystkich

kto poradzi kiedy kupować

czupryn4 / 2008-10-25 15:01
Witam serdecznie proszę o poradę kiedy i co kupować a może jakieś banki ale czy może być jeszcze gorzej proszę o żetelne doradztwo czy w chwili obecnej jest jakiś mądry i wie kiedy ta rzeż się skończy dziekuje i pozdrawiam

30 000zł

czupryn4 / 2008-10-18 18:38
Witam wszystkich czy ma ktos pomysł na zainwestowanie 30tzsi czekać zzakupami na niżej czy kupować a może na razie obligacje na przeczekanie ps namawiaja mnie na rynek foex co o tym sądzicie dobra inwestycja czy lepiej nie bawic się w cos na czym sie nie znam pozdrawiam wszystkich i czekam na rzetelne wypowiedzi

Szukam dobrego doradcy

czupryn4 / 2008-09-29 20:46
Mam prośbę szukam dobrego doradcy który w tym trudnym czasie potrafi zarobic pieniądze jestem w stanie dzielic sie zarobbkiem fifty fifty ale czy taki ktoś wogule istnieje i czy obracanie czyimis pieniędzmi może przynieśc wyczyszczenie piniedzy bez zadnych konsekwencji dla grającego czy moze mi ktos to wytłumaczyć w miarę możliwości dziekujw i pozdrawiam mam kwote na poczatek 30ttysi

Czy Fundusze Akcyjne dadzą zarobic

czupryn4 / 2008-09-28 09:30
witam serdecznie proszę o poradę i komentarz posiadam same fundusze akcyjne AIG oraz LM ok 60 tysi w chwili obecnej jestem ok -40% czy sądzicie że fundusze akcyjne dadzą jeszcze zarobić jeśli tak to waszym zdaniem kiedy i czy wogule warto inwestować w chwili obecnej w fundusze inwestycyjne może jakaś alternatywa na trudne czasy. jak sądzicie w jakim czasie fundy mogą odrobić stryaty rzędu -50proc czy są to długie lata jeśli tak to czy jest sęs w takie fundusze jeszcze inwestować dziekuję wszystkim ps czy ktoś ma pomysł na inwestycje 30 tysięcy dziękuje pozdrawiam

mam 20 tysięcy

czupryn4 / 2008-08-30 22:33
mam 20 tysiecy chciałem się poradzić jakie akcje można by było w chwili obecnej kupic żeby troche zarobić moze jakieś banki albo orlen proszę o poradę jak sądzicie czy kupowac teraz czy trochę poczekać pozdrawiam dziękuję

Superfund TFI

czupryn4 / 2008-08-09 09:54
Czy warto w obecnej sytuacji na GPW zakupić Superfunda TFI gdyż słyszałemo nim same pochlebne opinie proszę o komentarz

GPW czy Forex

czupryn4 / 2008-08-01 12:10
proszę o pporadę posiadam 100% akcji AIG oraz Legg Meysona prze ok 1,5 roku zgenerowałem ok 40% straty w obu przypadkach w ostatnim okresie czasu zainteresowałem sie rynkiem Forex oczywiście sam sie na tym nie znam ale skontaktował sie ze mna broker firmz IDM Trader i zaproponował oczywiście odpłatnie inwestycje na rynku forex prowadzona przez Doma maklerski .wszystkie inwestycie z uwagi na fakt iż sie na tym nie znam będą dokonywane przy mojej akceptacji telefonicznej stąd moje pytanie czy w chwili obecnej i sytuacji na GPW i na Swiecie warto jest pomimo moich strat przerzucić wszystkie moje środki na rynek Forex tam oczywiście w/g relacji brokera jest całkiem przyzwoity zarobek myslałem o tym gdyż nie wiadomo jak długo taka sytuacja potwa ja oczywiśćie akceptuje straty i śpię spokojnie pomimo całkiem dużej straty moich środków ale z drugiej strony czemu czekać kiedy sytuacja się odwróci jak mozna już zarabiać i odrobić moje straty na Forexsie czy ktoś mi pomoże w podjęciu decyzji dziękuję i pozdrawiam

PYTANIE DLA SPECJALISTÓW OD GIEŁDY

czupryn4 / 2008-07-06 11:16
proszę o komentarz mój znajomy będący doradcą finansowym zaproponował mi abym niewielką kwotę t.j 7000 przenaczył na handel kontraktami terminowymi. Oczywiście ja się na tym nie znam tylko on i to dość dobrze mówi mi że można /jak to w biznesie/ trochę zyskać trochę stracić ale bardziej zyskać co wy na to czy jest odpowiedni czas aby przenaczyć i bawić się kontraktami terminowymi czy może zakupić teraz akcje nadmieniam iż zbieram na emeryturę czyli bardzo długoterminowo czy lepiej zamiast handlować na kontraktach kupićjakieś akcjie proszę żetelnych specjalistów o komentzr

mam 12000 luznej kasy

czupryn4 / 2008-05-01 20:39
mam 12000 luznej kasy co proponujecie moge inwestowac dlugoterminowo co proponujecie jakie sa wasze sugestje co do inwestowania dziekuje bardzo i pozdrawiam

proszę o komentarz

czupryn4 / 2008-05-01 14:03
drodzy gracze giełdowi oraz funduszowi mam pytanko czy waszym zdaniem jest jeszcze szansa na zlote lata dla funduszy akcji cz po obecnych kryzysach na rynku finansowym mozna jescze liczyc na jakis zarobek czy moze sadzicie ze przez najblizesze lata jedyny zarobek bedzie mozna uzyskac jedynie na lokacie bankowej nadmieniam iz caly swoj kapital mam w akcjach legg meyson oraz aig prosze o zeczywy i solidnz komentarz dziekuje z gory

Czy mi to ktoś wytłumaczy

czupryn4 / 2008-04-08 22:53
czemu jak gielda rosnie np 3% to nie ma odzwierciedlenia w funduszach tez 3% do przodu jestesmy na poziomie ok 3000 pkt a fundusze wskazuja stary ok -20 proc plus minus nie rozumiem tego bylo nizej a fundusze wskazywaly mniejsze stary niz obecnie gdy troche sie wspielismy do gory czy ktos mógłby mi to wytlumaczyc dziekuje i pozdrawiam
czupryn4 / 2008-02-26 21:07
ale jak sądzisz warto teraz uciekać a aig czy nie i czy twoim zdaniem w dłuzszym terminie na naszej gieldzie bedzie jeszcze mozna zarobic czy tez sa to ostatnie dobre wyniki a najblizsze zyski beda w granicach 15 proc dzieki za komentarze
czupryn4 / 2008-02-26 19:35
max1224 ale czy chcesz powiedziec ze AIG jest kolokwialnie mówiąc do dupy napisz jak mozesz czy przeżucac pieniądze teraz czy czekac jak sie troche podniesie napisz prosze bo teraz jestem na urlopie i mam chwilke na podjecie jakis decyzji sadzisz ze w terminie srednioterminowym bedzie dobra czy zlakoniunktura dzieki za zetelna odpowiedz i pozdrawiam
czupryn4 / 2008-02-26 18:45
serdecznie dziekuję pozdrawiam ale czy możesz mi napisać czy warto trzymać akcje AIG czu uciekać z tym produktem wiem że legg meyson podnisł sie po tych dramatycznych spadkach a AIG nie czy tez za bardzo kombinóję dziekuje ci za rade przyznam ze w chwili obecej jest to dla mnie cenna rada jeszcze raz dzieki pozdrawiam narka
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy