Forum

Komentarze użytkownika "dhaetr_tech"

Komentarze użytkownika: dhaetr_tech

Re: O ile zdrożeją mieszkania?

dhaetr_tech / 2007-05-30 07:52
My tu gadu gadu a ja juz miesiąc nie mogę sprzedać mieszkania w Warszawie. 51m. Jakby byl zainteresowany 607461024
dhaetr_tech / 2007-10-15 09:17
tak masz rację, ja wierzę w ich bajki. Trzeba za wszelką cenę odsunąć od władzy kaczyńskich. Będę głosował nawet na komunistyczną partię chin żeby nie bylo kaczyńskich
dhaetr_tech / 2007-10-15 09:16
To był przełom. Obnażyła się prawdziwa obłudA "karlito" kaczyńskiego. Nie wie nawet po ile jest chleb! I wrzeszczy jak to będzie pomagał ludziom!
dhaetr_tech / 2007-10-15 09:13
Obserwator! Przestań bredzić! Jak "karlito" kaczyński razem z naczelną kukłą pisu - Kurskim obrzucają błotem wszystko i wszystkich, bezczelnie łżą w żywe oczy to jest OK! PISdzielce sie cieszą! Jak zagarnęli TVPis? TVP info? Śmiech na sali! Tuba rządowa . I to w najgorszym, stalinowskim wykonaniu! Takiej bezczelności i obłudy nawet za komuny nie było. Szydzisz z komuny a dzięki wyrafinowanym technikom kaczoludków sam to popierasz. A jak ktoś mocniej krzyknie to od razu wielce pokrzywdzeni. Co? Gnoju tylko premier z bandą posłusznych małp może piskliwie sie wydzierać? Nie! Ahahaha. Spójrz na swój elektorat. To nie jest elektorat. To są wyznawcy.
dhaetr_tech / 2007-04-08 19:01
dodam, iż kurs przebił od dołu 15 dniową średnią kroczącą, co przy optymistycznych informacjach powinno być ostateczną przesłanką do zakupu tych akcji. Prawa do użytkowania sieci lambda zostały przesądzone po otrzymaniu pisma od komornika o wpłynięciu zaliczki. Dodatkowo po przebiciu nastąpiła trwała zmiana trendu, po części ma to jednak związek z siecią lambda i potencjalnymi, ogromnymi zyskami. Jednak patrząc tylko na AT, trend zmienił się na wzrostowy

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

dhaetr_tech / 2007-06-02 10:44
Widzę że zakup BBI po 2,58. Aktualna cena też 2,58. Jak to możliwe że masz 0,1% zarobku? Powinna być strata wynosząca prowizję DM. Mi akurat dobrze wylicza, ciekawe skąd te rozbieżności u ciebie. a tak na marginesie, może ktoś polecić jakiś program, który ładnie liczy prowizje maklerskie i przy sprzedaży walorów uwzględnia podatek belki. Byłbym wdzięczny za odpowiedź
dhaetr_tech / 2007-06-02 10:33
więcej, inaczej adrenaliny nie ma, a ja muszę czuć jak adrenalina krąży w żyłach

Re: Komentarze do portfela "Lexus"

dhaetr_tech / 2007-04-19 20:17
zesrał sie koleś i tyle. Jeżeli to prawdziwe sumy to sobie chłopie głowy nie zawracaj wpłać na fundusz i zapomnij
dhaetr_tech / 2007-04-13 19:52
kupiłem kontrolnie mediatel na wysokich obrotach, gdyż coraz bardziej mnie paluszki do inwestycji świerzbią no i z 10% podniosłem zaangażowanie w akcje do ok.15%. Reszte mam w gotówce, ale jakoś tej korekty głębszej nie widać, a zarabiać trzeba. Dzisiaj została zatwierdzona transakcja kupna sieci lambda, obsługującej ruch teleinformatyczny w dużych budynkach biurowych w Warszawie. Technicznie też wygląda bardzo dobrze. Zmiana trendu na wzrostowy, przebicie od dołu 15 dniowej średniej kroczącej. Każdy sam decyduje, a ja zamierzam w poniedziałek zwiększyć zaangażowanie w tą spółkę. Liczę, ze poziom 20zł w perspektywie miesiąca spokojnie osiągniemy, a powinno być znacznie wyżej
dhaetr_tech / 2007-04-10 19:44
poziom przebity. Ciekawe, jeżeli masz rację to jutro zaczynamy sie toczyć:) Póki co mam symboliczną ilość akcji ale trzymam rekę na spuscie

Re: Komentarze do portfela "Lexus"

dhaetr_tech / 2007-02-08 15:13
ten jak sie stoczył!

Re: Komentarze do portfela "spadochron"

dhaetr_tech / 2007-02-08 14:38
ale toczka!

Re: Bioton

dhaetr_tech / 2007-05-15 08:20
kup słownik

Re: Stokłosa wpadł przez Schengen

dhaetr_tech / 2007-11-12 13:07
do karceru z tym oszustem!
dhaetr_tech / 2007-10-26 08:21
karski ty sie zacznij bać! Spójrz w lustro! nie razi cie ta hmm, moorda rodem z epopei reymonta?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy