Forum

Komentarze użytkownika "dodge"

Komentarze użytkownika: dodge

dodge / 2008-01-03 18:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

rOZLICZENIE NASTĄPI NIECO WCZEŚNIEJ,BO JUŻ ZA JAKIŚ ROK ,KIEDY
UEFA ODBIERZE NAM EURO 2012
BO TO PRZY TYM TEMPIE PRZYGOTOWAŃ MAMY JAK W BANKU,A KIBOLE TEGO
NIE WYBACZĄ


kibice - nie kibole. Poza tym tego nie wybaczą ci, którym dobry interes przeleci koło nosa

Re: WIG20 zakończył sesję na plusie

dodge / 2008-01-03 18:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

nie mówiłem, że rakieta
http://finance.yahoo.com/q?s=%5EHUI

dzisiaj na TVN Biznes facet z BOŚ stwierdził, że dzisiejsza sesja na GPW po wczorajszych złych danych z USA i kiepskim zakończeniu notowań w Stanach pokazała, że jesteśmy już blisko dołka. Polecał zastanowić się nad zakupem spółek drogowych (sporo kasy z unii będzie szło na budowe i modernizacje dróg w 2008 r.) i na biopaliwa (cena ropy rośnie).
dodge / 2008-01-03 15:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mam po 0,24 trochę tego i czekam - masz rację, jak trzęsienia ziemi nie będzie, to powinno pójść w górę - widzę, że po wczorajszych wzrostach nie wiele osób się kwapi wyprzedawać ...

Re: ORZEL

dodge / 2008-01-03 13:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale słabe obroty na tej spółce dzisiaj - mizeria
dodge / 2008-01-03 12:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
optymista z Ciebie Artur :) - życzę tych 40 groszy - mnie bardziej ciekawi kiedy w końcu odmrożone zostaną moje pieniądze na tej spółce
dodge / 2007-12-28 14:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciężko łapiesz - ale to już nie mój problem hihihi

Re: Rok na GPW: Co z tą bessą?

dodge / 2007-12-28 13:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"na naszym kontynęcie"? - a co to jest?

Re: PEPEES

dodge / 2007-12-28 09:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Zarząd Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. z siedzibą w Łomży, informuje, iż w dniu 27 grudnia 2007 r. wpłynęła do Spółki informacja od Pana Macieja Grabskiego Członka Rady Nadzorczej PEPEES S.A. - będącego jednocześnie Prezesem Zarządu Grabski Inwestycje Finansowe Sp. z o.o., iż w wyniku transakcji kupna na rynku regulowanym nabył łącznie 684.355 (sześćset osiemdziesiąt cztery tysiące trzysta pięćdziesiąt pięć) sztuk akcji PEPEES S.A. po średniej cenie 0,96 zł za sztukę.
Przed dokonaniem transakcji Grabski Inwestycje Finansowe Sp.zo.o. posiadała 7.915.645 sztuk akcji PEPEES, co stanowiło 6,77 % kapitału zakładowego i tyle samo głosów na WZA emitenta. Po transakcji ilość akcji wynosi 8.600.000 sztuk co stanowi 7,35 % kapitału zakładowego i taką samą ilość głosów na WZA."

źródło: gpwinfostrefa.pl

Re: Noc należała do Japonii

dodge / 2007-12-28 09:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W Europie źle nie jest na otwarciu

Re: PEPEES

dodge / 2007-12-28 09:00 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Zarząd Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego "PEPEES" S.A. z siedzibą w Łomży działając na podstawie art. 57 ust.1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych w związku z art. 154 pkt. 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi – wniósł o opóźnienie do dnia 31 grudnia 2007r. wykonania obowiązku informacyjnego dotyczącego faktu podpisania w dniu
18 lipca 2007r. umowy o zachowaniu poufności pomiędzy Emitentem a VCP Polska Sp.z o.o z siedzibą w Warszawie - w przedmiocie przeprowadzenia badania due diligence w związku z rozważaną transakcją pomiędzy Emitentem a firmą Spearhead International Ltd z siedzibą w Anglii.
Powyższy procesie due diligence nie znalazł odzwierciedlenia w przyszłych inwestycjach kapitałowych obu podmiotów. W związku z powyższym Zarząd "PEPEES" S.A. informuje, iż pomiędzy stronami nie zawarto żadnej transakcji."

źródło: gpwinfostrefa.pl

Re: Zakładam nowy wątek bo przeczytałem wątek poniżej i uważam, że ten będzie...

dodge / 2007-12-28 08:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"- Brak informacji o przesłuchaniu Ryszarda Krauzego świadczy o nowych standardach wprowadzonych przez prokuraturę, którą kieruje prokurator generalny Zbigniew Ćwiąkalski - komentuje w "Dzienniku" opóźnienie w ujawnieniu informacji o przesłuchaniu Krauzego Zbigniew Ziobro.
Zdaniem Ziobry, prokuratura ma obowiązek informowania o sprawach, które w szczególny sposób interesują opinię publiczną. Tu ten obowiązek złamano. - Są podziały na równych i równiejszych, a Krauze to ekskluzywny klient - ocenia były minister sprawiedliwości.

- Trudno wyobrazić sobie historię, która bardziej skupiałaby uwagę Polaków niż sprawa przecieku informacji o akcji CBA w Ministerstwie Rolnictwa. Jeszcze za moich czasów dziennikarze nieustannie kierowali pytania do prokuratury dotyczące pana Ryszarda K. - zapewniał były minister sprawiedliwości.
(...) "

źródło: tvn24.pl

Re: Zakładam nowy wątek bo przeczytałem wątek poniżej i uważam, że ten będzie...

dodge / 2007-12-28 08:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
OK - to jak dzisiaj zapartujecie się? Początek na czerwono ...
dodge / 2007-12-27 14:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na pasku informacyjnym TVN24 lata mi info o tym

Re: PEPEES

dodge / 2007-12-27 11:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://tnij.org/filantrop

Re: Koniec roku należeć będzie do byków?

dodge / 2007-12-27 07:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry. Święta, święta i po świętach. Zielonego życzę na poświąteczny ból głowy :)

Najnowsze wpisy