Forum

Komentarze użytkownika "dodge"

Komentarze użytkownika: dodge

dodge / 2007-12-11 14:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
aaaaa ... teraz nie wiem czy jest sens zakładania - do końca roku zostało kilka dni, a płacić będziesz musiała opłatę za rachunek za pół roku. Chyba, że są jakieś promocje obecnie. Tego nie wiem. Dowiesz się na miejscu jak zapytasz.
Pozdr.

Re: Czy DM BZ WBK to dobry wybór ?

dodge / 2007-12-11 14:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mam w BZ WBK - idealnie wchodzi strona - radzę też przenieść rachunek osobisty. W ciągu kilku minut masz z jednego rachunku kasę widoczną na drugim.
dodge / 2007-12-11 09:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie ma rąk do pracy, a te co są się wyceniają :) - jak tu się cieszyć ... - kiedyś to było fajnie ...
dodge / 2007-12-11 08:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
OK - dzięki za info

Re: Mamy szansę na kolejny rajd w górę

dodge / 2007-12-11 08:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://gielda.wp.pl/POD,3,a,1,b,1,c,11,index.html?P%5Bpage%5D=1&P%5Bnumer%5D=9475444&P%5Bobr%5D=gp&ticaid=14fa1&_ticrsn=5
dodge / 2007-12-08 23:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
o pitole świeżego przecież przez "ż" - ajajaj - wstyd :(
dodge / 2007-12-08 23:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na świerzego kaca ponoć dwa kielichy tej samej mikstury - tej samej która spowodowała kaca - pomagają. Mi to co prawda nie pomaga - od razu lecę do kibla, ale może warto spróbować :) . Przepraszam, że tak bez pytania włączyłem się do Waszej dyskusji.
dodge / 2007-12-07 07:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jakie są prognozy danych ze Stanów?

Re: SANWIL

dodge / 2007-12-05 23:00 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kurde - Elektrobudowa składała prospekt emisyjny 21 października i już jej dzisiaj zatwierdzili. Sanwil 12 października i ciągle cisza ...
dodge / 2007-12-05 22:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki za sprostowanie więc :)
dodge / 2007-12-05 21:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tylko wówczas, gdyby została cofnięta emisja nowych akcji z PP. A na to trzeba walnego zgromadzenia, decyzji na walnym i czasu, aby to wszystko zorganizować. Gdyby tak się wydarzyło cena musiałaby wrócić do stanu przed nabyciem PP. Obawy ciągle gdzieś mogą być, bo Spółka nie ma ciągle chyba większościowego udziałowca, który by ją kontrolował. Pytanie jest więc raczej zasadne. Od czasu tego info w Pulsie Biznesu trzymam w rezerwie akcje Sanwilu i spokojnie czekam na info z KNF-u.

Pozdrawiam

Re: PETROLINV

dodge / 2007-12-04 09:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Informacja poufna – uzyskanie wyników opróbowania odwiertu G-4D
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
W nawiązaniu do raportu bieżącego numer 29/2007 Zarząd Petrolinvest S.A. (dalej "Spółka") podaje do publicznej wiadomości, że spółka EmbaJugNieft otrzymała od wykonawcy opróbowania odwiertu G-4D na złożu ropy naftowej Żubantam wyniki w postaci odpowiednich raportów. Z analizy przedstawionych danych wynika, że w odwiercie potwierdzono przypływy ropy naftowej z 4 horyzontów złożowych, notując w trzech spośród nich następujące wydajności:
- 31,5 bbl/dzień przy wykładniku wodnym 50%,
- 88 bbl/dzień przy wykładniku wodnym 35%,
- 69 bbl/dzień przy wykładniku wodnym 10%.
Ze względu na trudności techniczne w najwyższym horyzoncie nie wykonano dokładnego pomiaru. W horyzoncie tym przewiduje się wydajność około 90 bbl/dzień. Ostateczne wyniki dla odwiertu zostaną określone w trakcie długotrwałego testu produkcyjnego.

EmbaJugNieft zamierza w najbliższym czasie rozpocząć wiercenie kolejnego odwiertu na złożu Żubantam w ramach kontynuowania przygotowań do próbnej eksploatacji złoża. Na obszarze koncesji Żubantam-Żusałysaj kontynuowane jest również wiercenie odwiertu poszukiwawczego do struktury karniszowej a także planowane jest w najbliższym czasie rozpoczęcie wiercenia kolejnego odwiertu tego typu, do głębokości nie przekraczającej 2000 metrów.
dodge / 2007-11-28 14:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
greko1 chyba chodzi o to nieszczęsne ewentualne wrogie przejęcie Sanwilu, o którym trąbił swego czasu PB
dodge / 2007-11-28 09:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:) czekaj czekaj - na razie nic nie nabyli jeszcze - nie mam jednak nic przciwko Twoim przewidywaniom :)
dodge / 2007-11-16 08:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Duże niedowartościowanie? Obecna cena akcji i tak jest wysoka. Przy tym co się dzieje na giełdzie radzi sobie mimo to w miare dobrze.

Najnowsze wpisy