Forum

Komentarze użytkownika "dodge"

Komentarze użytkownika: dodge

dodge / 2007-09-08 19:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
te dwa punkty przyświecają każnej partii i każdemu posłowi - posądzanie o to PIS, którego zwolennikiem nie jestem to przesada i ślepa krytyka czegokolwiek co jest związane z PIS-em. Kasa daje władzę, władza daje kasę - to jest dopiero układ!
dodge / 2007-09-08 19:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pierwszy punkt to obecnie demagogia - podatek liniowy w obecnej sytuacji to srzał w łeb, co do drugiego punktu - powodzenia - po wygranych wyborach zobaczymy jakim kluczem będa obsadzani ludzie na stołki dyrektorskie, do zarządów społek państwowych itp. W żaden punkt nie wierze ani PIS-u, ani PO, ani SLD i innych. Jeden punkt na pewno przyświeca im wszystkim - niektórym z tego powodu że nie będą mogli go realizować już żal, że kadencja sie zakończyła.

Re: Tusk nie wyklucza, że zostanie premierem

dodge / 2007-09-08 11:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ręce opadają - co za pewność siebie i arogancja - na PO zagłosuję, kiedy zmienią lidera, bo ta nonszalancja mnie w****** - sądzę, że nie tylko mnie. Tzw. obecnie wygrane wybory pewnie znowu staną się faktyczną porażką PO.

Re: SANWIL

dodge / 2007-09-04 18:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czy ktoś mógłby mi powiedzieć co teraz? Kiedy będzie można zrobić zapisy na akcje z praw poboru, kiedy mogą być notowane prawa poboru?
dodge / 2007-09-04 18:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na jedną akcję przypada 9 nowych akcji?

Re: SANWILL

dodge / 2007-09-04 08:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czy możecie mi powiedzieć - w jakim terminie można będzie robić zapis na akcje z PP
dodge / 2007-09-03 21:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z takim podejściem do ludzi, którzy dają miejsca pracy - a nazywani sa bogaczmi to faktycznie nie dojedziemy daleko.

Re: Bez przewodnika ani rusz

dodge / 2007-09-03 21:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no to przewodnik pokazał kierunek na jutro :

George Bush zapowiedział, że udzieli wsparcia wszystkim tym, którzy nie radzą sobie ze spłatą kredytów hipotecznych. Propozycję tę popierają Republikanie i Demokraci.

Bush zapowiedział, że państwowy urząd Federal Housing Adminstration (FHA) rozpocznie w tym tygodniu ubezpieczanie określonych skonsolidowanych kredytów hipotecznych. Dotyczy to przede wszystkim kredytów o wysokim stopniu ryzyka.

źródło:

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rzad;usa;pomoze;zadluzonym,193,0,262849.html
dodge / 2007-09-03 21:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ta panika to jedna wielka przesada - nie będzie pewnie żadnych dowodów. Prawdopodobnie są one tak samo mocne jak inne, które dotyczyły Mazura, jednego lekarza, czy innego lekarza ... itp. Taśmy z hotelu to się trafiły jak ślepej kurze ziarnko - też mi wielki wyczyn prac operacyjnych służb. Zarekwirowali taśmy hotelowe z niemym filmem.
dodge / 2007-08-31 21:07 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzień PP ustalony został na 7 września, ale kolega jerycho napisał, że zostaje zawieszone wszystko. Czy ta informacja gdzieś jest zamieszczona w necie?
dodge / 2007-08-31 20:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a ja wbrew temu co piszesz - uśredniłem na spadkach i wylazłem z FON-u z zyskiem
dodge / 2007-08-17 08:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
szukali włosów do wyrwania hahaha
dodge / 2007-08-17 08:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Japońce na -5
dodge / 2007-08-16 22:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pewnie rzucają się sobie w objęcia, klepią po plecach i klaszczą - a potem pójdą wezmą kredycik i go przepiją
dodge / 2007-08-16 21:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
o kurka - oni są jak siłacze - wyciskają lepiej niż Wróbel na Olimpiadzie

Najnowsze wpisy