Forum

Komentarze użytkownika "drozdzik"

Komentarze użytkownika: drozdzik

unia euroazjatycka

drozdzik / 2011-11-18 11:06
Rosja, Białoruś i Kazachstan już dziś tworzą Unię Celną, ale te trzy państwa chcą stworzyć Unię Euroazjatycką, jako konkurencję dla Unii Europejskiej, czy będziemy mieć powrót ZSRR?

nowe kary dla kierowców

drozdzik / 2011-10-24 13:13
ja słyszałem o tym, że za niezapinanie pasów przez pasażerów odpowiedzialność będzie ponosił kierowca, który będzie mógł dostać 5 punktów karnych, do tego jeszcze za rozmowę przez komórkę w czasie jazdy też przyznają 5 punktów

fundusze inwestycyjne, warto?

drozdzik / 2011-08-03 09:19
czy w obecnych zachwianiach na rynku warto inwestować w fundusze? czy moglibyście mi ewentualnie jakiś polecić?

Poparcie dla największych partii spada, ale po Raporcie Millera wszystko może się zmienić

drozdzik / 2011-08-01 14:45
i tak sejmie będzie ten sam skład, nie ma żadnej alternatywy

gdy lokata dobiega końca

drozdzik / 2011-06-09 11:13
myślę że przejdź do konkurencji, bo takie oprocentowanie nie generuje zysków

jak przechowywać testament

drozdzik / 2011-05-31 08:31
witam,
czy testament może być przechowywany u notariusza? jeśli go spiszę to jak powinienem go zabezpieczyć żeby w razie mojej śmierci można było według niego podzielić spadek?

księgowość w firmie

drozdzik / 2011-05-09 13:47
witam,
niedawno zapoczątkowaliśmy działalność gospodarczą i zastanawiam się nad zatrudnieniem biura rachunkowego do prowadzenia naszej księgowości, czy myślicie że jest to dobre rozwiązanie? ile płacicie za takie usługi jeśli można spytać?

mieszkanie z rynku pierwotnego za pół ceny

drozdzik / 2011-05-04 15:09
jeśli chcecie kupić nowe mieszkanie za pół ceny to rozważcie obrzeża dużego miasta, deweloperzy budują teraz dużo takich osiedli a mają mieć one mieszkania po dużo niższych cenach

Hofman: Jest wręcz dramatycznie źle

drozdzik / 2011-04-12 12:41
dojdą do władzy a będziemy mieć pozamiatane

zwrot VAT za materiały budowlane

drozdzik / 2011-04-06 15:16
witam,
z jakich materiałów budowlanych można w tym roku spodziewać się odliczenia podatku Vat? czy macie może jakąś ogólną listę, bo przy remoncie troszkę zużyliśmy glazury, fug i innych materiałów i zastanawiam się od czego mogę odliczyć ten podatek? z góry dziękuję

nokia e7 - plusy i minusy

drozdzik / 2011-04-04 13:43
mam możliwość wzięcia w abonamencie tego telefonu, ale jeszcze się waham, wiem że nokie to najbardziej sprawdzone telefony, ale czy ten też będzie taki niezniszczalny? jakie są za i przeciw dla tego modelu noki?

zdolonść kredytowa

drozdzik / 2011-03-29 13:49
co zrobić jeśli według banku nie mamy zdolności kredytowej, jakie dodatkowe czynniki mogą poprawić naszą sytuację?

ceny paliw

drozdzik / 2011-03-28 11:44
tutaj możesz sobie sprawdzić:
http://www.cenapaliw.pl/

broń do Libii - NATO zamyka drogę morską

drozdzik / 2011-03-28 09:22
NATO blokadę drogi morskiej do Libii uzasadnia napływem nielegalnej broni do kraju objętego wojną domową, podobno najwięcej broni Libijczykom sprzedają Albańczycy, robiąc na tym ogromny interes.

licencja na przewoźnika

drozdzik / 2011-03-25 15:54
w jaki sposób można uzyskać licencję na przewożenie pasażerów busem?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy