Forum

Komentarze użytkownika "druidox"

Komentarze użytkownika: druidox

Re: Kres ery gigantów na GPW

druidox / 2007-05-16 16:39
takie słowa, choć narazie brzmiące jak abstrakcja niedługo się ziszczą:). Ładnie nam tak będzie z 4 z przodu:P. Co sądzicie o Kruku? jak odbiije planuje zamienić na Ciecha, tylko martwi mi brak spadków na tej spółce.

Re: Kres ery gigantów na GPW

druidox / 2007-05-16 16:30
Ja sobie stoje na papierze: BZ WBK po 295, Jutrzence po 173 i na Kruku i to jest szokowa opcja, bo po 316. Przeczekam sobie na tych papierach. Nie ma co robić nerwowych ruchów. Dla amatorów polecam jutrzenke i wbk na fast zarobek, zreszta sami spójrzcie jak łatwo wyczuwalne są. Ja już dwa razy leciałem zarobkami z tymi spółkami, ale teraz nie mam tyle czasu grać, więc zostawiłem na średni termin. Cy. A co do tego kiedy to się skończy........hmmm.........coś musi się stać konkretnego. Są tak parszywe nastroje, że nawet przy takich świetnych prognozach Jutrzenki nic nie poszło do góry. Ten Kruk bardzo mnie martwi. Spoko się poczeka. Ciekawe jak mi pójdzie Budwar:)

Portfelik na 5 miechów (średnio-długo, to zależy)

druidox / 2007-05-14 10:12
Witam
Za kilkanaście dni wyjeżdżam z Polski na jakieś 5 miechów i tam sobie kminie nad jakimś porządnym portfelem. Trzy instrumenty wchodzą w grę. PLanuję stworzyć portfel:
JUTRZENKA
KRUK
BZ WBK

Kapitał podzielony 1:1:1. Jak możecie to skomentujcie. Nie będę miał czasu za granicą isę zajmować giełdą (będę miał dość ograniczone możliwości), więc zastanawiam się co tu by skleić, żebym sobie spokojnie spał, mo może nie tak spokojnie ale dość:)

Najnowsze wpisy