Forum

Komentarze użytkownika "estenia"

Komentarze użytkownika: estenia

estenia / 2010-11-03 18:44
aha, a z kad mam wiedziec ze w podanym e-mailu wieslawidorota@interia.pl nie kryja sie ludzie pobieraczka? z kad mamy miec taka pewnosc podajac swoje dane osobowe? latwo napisac nie bojmy sie w jednosci sila, ja wam nie wierze! gdzie moje dane mialyby niby trafic??

Re: POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

estenia / 2010-12-06 14:19
Raz jedyny tylko odpisalam (a to bylo jakies 2, 3 miesiace temu) pobierakowi na mejla ze nie zaplace, pozniej sie nie odzywalam i to wystarczalo. Trafilam tu, szukalam gdzie sie dalo informacji i zignorowalam sprawe. Od tego momentu mam spokoj. Nie przysylaja zadnych pism. I wiem ze mozecie to roznie odebrac ale gdyby nie pobierak to forum i wiele innych stron by nie istnialo a ludzie nie mieliby takiego pola do popisu by sobie nawzajem doradzac, pomagac a byc moze nawet wspolpracowac w walce z oszustem. Jednak z drugiej strony ten problem juz zbyt dlugo trwa i nawet gdyby ktos probowal sie dopatrzec jakichkolwiek innych pozytywnych cech w tym calym chorym systemie nie ma szans na wygrana. Tylko chorzy psychicznie ludzie moga stworzyc takie manipulacje np. w tej sytuacji bezpodstawnego i bezprawnego wyludzania pieniedzy od niewinnych ludzi. pozdrawiam
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy