Forum

Komentarze użytkownika "estenia"

Komentarze użytkownika: estenia

Re: POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

estenia / 2010-12-06 14:19
Raz jedyny tylko odpisalam (a to bylo jakies 2, 3 miesiace temu) pobierakowi na mejla ze nie zaplace, pozniej sie nie odzywalam i to wystarczalo. Trafilam tu, szukalam gdzie sie dalo informacji i zignorowalam sprawe. Od tego momentu mam spokoj. Nie przysylaja zadnych pism. I wiem ze mozecie to roznie odebrac ale gdyby nie pobierak to forum i wiele innych stron by nie istnialo a ludzie nie mieliby takiego pola do popisu by sobie nawzajem doradzac, pomagac a byc moze nawet wspolpracowac w walce z oszustem. Jednak z drugiej strony ten problem juz zbyt dlugo trwa i nawet gdyby ktos probowal sie dopatrzec jakichkolwiek innych pozytywnych cech w tym calym chorym systemie nie ma szans na wygrana. Tylko chorzy psychicznie ludzie moga stworzyc takie manipulacje np. w tej sytuacji bezpodstawnego i bezprawnego wyludzania pieniedzy od niewinnych ludzi. pozdrawiam
estenia / 2010-11-03 18:44
aha, a z kad mam wiedziec ze w podanym e-mailu wieslawidorota@interia.pl nie kryja sie ludzie pobieraczka? z kad mamy miec taka pewnosc podajac swoje dane osobowe? latwo napisac nie bojmy sie w jednosci sila, ja wam nie wierze! gdzie moje dane mialyby niby trafic??
estenia / 2010-10-31 21:49
umowa ktora zawarlas nie ma zadnej mocy prawnej.wiec nie musisz sie obawiac jakichs tam falszywych liscikow! pomysl- jak moga wyslac cos takiego do np. ś.p. jacksona czy hitlera? i nawet gdy twoje dane sa prawdziwe czy nie ich i tak to nie bedzie interesowalo. takich osob jak ty jest napewno duuuuuuzo, pozdrawiam;)
estenia / 2010-10-31 21:38
po co im cos wysylac, jesli nic do ciebie nie wyslali?
estenia / 2010-10-31 21:34
do guma1- jestes the best! ;)
estenia / 2010-10-31 21:11
do ciekawe-NIKT NIE PODA, WYSTARCZY ZE ZAGLADNIE I POCZYTA SOBIE INFO NA TEJ STRONCE! :]
estenia / 2010-10-31 21:04
do guma- to jest parodia zwyklych urzedasow, ktorzy robia cos ale nic nie robia, po co sie tym przejmowac jesli nic nie ma. pobierak nic nie udowodni bo dziala nielegalnie. sprawa jest taka ze nikt tych ustaw nie czyta i nie bedzie czytal bo komu sie chce. a sprawa jest taka ot to zeby postraszyc i postresowac troche ludzi. POKER FACE!
estenia / 2010-10-31 20:49
he podany przez nich moj niby numer ip (bo ja mam calkiem inny) zaczynal sie od 112... z czyms kojarzy mi sie ten numer hehe
estenia / 2010-10-29 22:14
he jest sprawa ale jej nie ma. rozumiecie to?
estenia / 2010-10-29 22:02
do ono- prawdopodobnie ktoś kto zna twój e-mail mógł podać go do rejestracji nie powiadamiajc cie o tym. haslo mogl wymyslec jakie sobie chcial. praktycznie moze to zrobic kazdy, kto posiada takie dane i pobieraczek moze sie stac w ten sposob narzedziem nienawisci.
estenia / 2010-10-27 18:20
zabawa...
estenia / 2010-10-27 18:16
jeśli coś nie isnieje-nie ma racji bytu jest nieważne. wiec nie ma się czym przejmować. ale po co robić mętlik ludziom w głowach? dla zabawy?
estenia / 2010-10-20 21:31
oby się spełniło, ale podobnie jest na polu bitwy. trzeba być gotowym na wszystko i mieć ewentualny plan B ;)...pozdrawiam
estenia / 2010-10-20 21:24
tak, jasne ze trzeba byc twardym ale najlepiej to wogole sie nie przejmowac i niech sobie pobieraczek dalej naciaga i egzystuje...
estenia / 2010-10-20 21:17
Kto szuka- nie błądzi. Są ludzie, którzy mogą DORADZIĆ w tej
trudnej sytuacji np.my czy też Urząd Ochrony Konsumenta (chociaż próbowałam się
do Nich dodzwonić i nie odbierali) ale nie rozumiem po co ta gra? my madrzy
ludzie po co mamy z nimi grac? tu chodzi o konkretną walkę. Czytam, komentarze
typu- "Dlaczego pobieraczek nadal istnieje i podbiera ludzi..." I to napiszę bo
pobierak mi nic nie zrobi! Tą sprawą muszą się zainteresować ponownie media i
specjalistyczne instytucje przede wszystkim Sąd Konsumencki. Kierując pytanie-
ile jeszcze to pieklo będzie trwało? Jaka długo pobierak jeszcze będzię
egzystował? Jeśli sami sobie nie pomożemy to nikt nam nie pomoże. To już nie
jest zabawa, kiedy wchodzi w grę bezpodstawne zastraszanie ludzi, ciągły stres
związany z terminową opłatą (bo pozniej wg. prawa co jest rzecza smieszna
naliczaja bezprawnie odsetki) Każdego dnia mase ludzi wchodzi na stronę
pobieraczka nieswiadomych oszustwa i jeśli każdy z nich kto dostał taką
smieszna "prośbę" o zapłatę e-mailem czy pozniej poczta zglosi oszustwo w
jakiejkolwiek formie odpowiednim służbom to ponownie naglosni sprawę. NAGLOSNIC
SPRAWĘ! ZBIOROWY MANIFEST! Wtedy pobierak nie będzie miał szans przeciwko kilku
milionom oszukanych głosów. Prześlij to dalej wolny obywatelu, aby każdy się
dowiedział i wiedział co zrobić.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy