Forum

Komentarze użytkownika "estra"

Komentarze użytkownika: estra

umowa zlecenie, a skladki emerytalne

estra / 2012-01-11 14:20
składek tych nie będzie pobierał o ile jesteś studentem, osobą uczącą się poniżej 26 roku życia lub już z innej pracy pobierane są te składki na innej umowie

Podatek od deszczu?

estra / 2011-08-22 13:38
że ludzie mają płacić za deszcz, który jeszcze potrafi ich zalać? bo ich krew zaleje w końcu...

Dymisje w wojsku-ciąg dalszy

estra / 2011-08-05 14:18
oni dalej będą grzać stołki, na władze siły nie ma

Re: Kara śmierci dla mordercy

estra / 2011-07-25 15:22
faktem jest że adekwatność wymiaru kary do przestępstwa jest żadna,

hiszpańskie ogórki nie są przyczyną zatruć

estra / 2011-06-01 08:46
Najpierw Niemcy zrobili aferę wokół hiszpańskich ogórków, że to one są źródłem bakterii EHEC, która powoduje silne zatrucia i pochłonęła już pierwsze ofiary śmiertelne, teraz jednak się z tego wycofują. Hiszpania straciła na tym już duże pieniądze. Jednak wciąż nie wiadomo co tak naprawdę jest przyczyną wspomnianych zatruć, wiadomo za to że trzeba się strzec surowych warzyw.

status bezrobotnego a umowa zlecenie

estra / 2011-05-30 15:06
witam, chciałam się tylko upewnić, czy w momencie podjęcia pracy na umowę zlecenie, ale zlecenie jest tylko na miesiąc, należy się wyrejestrować z urzędu pracy? traci się status bezrobotnego wtedy?

jakie macie metody poszukiwania pracy?

estra / 2011-05-20 15:38
witam,
od roku prawie nie mogę znaleźć pracy, chodzę do urzędu pracy, wertuję ogłoszenia w gazetach i na portalach, wysyłam CV i nic, jakie są wasze metody szukania pracy?

złamane prawo budowlane

estra / 2011-05-13 11:39
witam,
od kilku miesięcy wynajmuję mieszkanie, w którym jest piecyk gazowy, jest to mieszkanie na najwyższym piętrze wieżowca, okazuje się że ulatnia się CO2 z piecyka, jak był pan w tej sprawie to powiedział mi że piec jest sprawny, to chodzi o to że rura która odprowadza gazy jest zbyt krótka, że na tym pietrze teoretycznie nie powinno być doprowadzanego gazu, czy to możliwe? jak spółdzielnia prawnie mogła to wybudować?

Najnowsze wpisy