Forum

Komentarze użytkownika "Eugenia 123"

Komentarze użytkownika: Eugenia 123

Problem z serwisem Pobieraczek .pl

Eugenia 123 / 2013-01-28 13:48
W tamtym tygodniu przyszedł do mnei list z firmy winykacyjnej która żąda odemnei zapłaty pieniędzy niby za korzystanie z usług pobieraczka... problem w tym że ja żadnej umowy z tym pobieraczkiem nie zawierałam!! Nic nie podpisywałam!! Co mam zrobić?

Re: Ucząca się młodzież może mieć problem z eWUŚ

Eugenia 123 / 2013-01-07 13:42
No dobrze a czy ejst ktoś w stanie odpowiedzieć ile cały ten system kosztował? Jak zwykle bywa w Polsce , rząd na coś wydaje nasze pieniądze a później się okazuje że cały pomysł jest do niczego , albo że ma mnóstwo wad i trzeba włożyć kolejne pieniądze na naprawę...
Eugenia 123 / 2013-01-04 15:04
Nie rozumiem tego , wcale , a wcale... na zachodzie potrafią ludzie demonstrować swoje niezadowolenie, natomiats w Polsce, pomimo tego iż mamy o wiele cięższą sytuację, ludzie żyją jakby w letargu... zadziwiające...

Ubezpieczenie na ferie

Eugenia 123 / 2012-12-10 13:06
Chciałabym ubezpieczyć już teraz swoje dziecko na nadchodzące ferie... zamierzam je wysłać na wycieczkę za granicę...czy możecie mi polecić jakąś dobrą firmę ubezpieczeniową ?

Jak mam się zachować podczas rozmowy rekrutacyjnej?

Eugenia 123 / 2012-12-04 14:05
Niedługo czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna do mojej pierwszej w życiu pracy. Rzecz jasna ta praca też jest moją pierwszą... w jaki sposób powinnam się zachować? Czego nie powinnam robić?

Re: Prezydent nie wierzy w zamach. Organizuje tajną naradę RBN

Eugenia 123 / 2012-11-09 15:02
Gdyby prezydent powiedział że wierzy w zamach , to by dopiero oznaczało totalny chaos w kraju. Prezydent nie może inaczej mówić niż rząd, a zwłaszcza prezydent który został wyniesiony do tego stanowiska z ręki przywódcy partii rządzącej..

Re: Red Bull Stratos. Reklama za 50 mln dolarów

Eugenia 123 / 2012-10-25 14:47
Red Bull naprawdę świetnie się reklamuje , nie dziwię się że te konsorcjum tak świetnie sie utrzymuje na rynku!! Wprost genialny marketing!! Naprawdę jestem pod wrażeniem.

Ile kosztuje rozwód?

Eugenia 123 / 2012-10-25 13:45
Czy może mi ktoś powiedzieć ile kosztuje rozwód? Ile trzeba zapłacić sądowi za rozprawę etc etc... jak na razie żyjemy z mężem w separacji, ale już wiadomo że skończy się na rozwodzie...

Re: Komorowski ma dla bankowców recepty na kryzys

Eugenia 123 / 2012-10-19 15:24
Nie rozumiem czemu na taki temat wypowiada się Komorowski? Za kogo On się ma ? Za Ojca narodu , czy co? Widać że leicie w tym kraju już totalnie się w głowach pomieszało.

Re: Hiszpania biegnie po "spirali śmierci"

Eugenia 123 / 2012-10-01 15:13
No ale co będzie jeżeli Hiszpania zbankrutuje, przecież chyba już nie ma pieniędzy na rtowanie Hiszpanii , skoro wszystko posżło na tych nierobów Grekó!!

rezygnacja ze studiów a opłacone czesne

Eugenia 123 / 2012-09-12 14:52
Wydaje mi się że nie ma opcji żeby odzysąć pieniędzy za wpłacone czesne. To jest coś w rodzaju umowy do któ¶ej zobowiązałeś się ze zapłacisz a oni zajmą Ci miejsce...

Re: Afera Amber Gold. Szykują się czystki w sądach

Eugenia 123 / 2012-09-04 15:02
No i kto tak naprawde zostanie wyrzucony....bo na pewno nie starzy wyjadacze, oni na pewno się jakoś zabezpieczyli na własnie taki wypadek. W tym kraju naprawdę ciężko wprowadza sie zmiany...

Lubię Greków ale dostrzegam inne problemy !

Eugenia 123 / 2012-08-20 15:37
No tak , to pewnie cały czas tak będą zmieniać zdania... problem to my mamuy u siebie w kraju, ale tego nikt nie chce ujawnić bo boja się wielkiej afery na całą unie europejską!!

Re: Tak stopniały korzyści spłacających kredyty we frankach

Eugenia 123 / 2012-08-14 13:50
I tak właśnie tworzy się koninkturę... nie należy ufać tak zwanym eksperto, bo zazwyczaj są to informacje wypuszczone po to żeby ludzie zaczęli coś kupować...

Re: Afera taśmowa w PSL: Agenci CBA w resorcie rolnictwa i ARR

Eugenia 123 / 2012-08-01 14:11
O ilu jeszcze machlojkach nie wiemy? Wydaje mi się że są one cały czas rzucane, delikatnie dawkowane, żeby odwrócić naszą uwagę...media bardzo skutecznie oddziałowywują na ludzi...
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy