Forum

Komentarze użytkownika "ewableble"

Komentarze użytkownika: ewableble

ewableble / 2007-08-11 15:31
Nie ma sie o co spierać, w końcu mamy tutaj oficjalne dane a nie real!
Wszyscy wiemy jak to jest z pracą w nadgodzinach: u nas ciągle jeszcze pracuje się w godzinach nadliczbowych bez ewidencjonowania, więc jak zwykle statystyki statystykami a życie życiem...
ewableble / 2007-06-16 18:43
Ciekawe, dlaczego nagle podaje sie przykłady netto, przecież podstawą do obliczania wszystkiego jest brutto???
Czyli mówimy o dochodzie brutto 2.110,00 zł i wtedy będziemy mieli owe 53,00 zł a jak ktoś zarabia mniej, to i tak taka obniżka nie będzie miała zbyt wielkiego znaczenia, ale echo poszło "wyższe zarobki" hihihi
Adla mnie, to człowiek który pracuje utrzciwie powinien zarabiać godziwie, a tak naprawdę to żadne 53,00 złote nie zmieni budżety rodziny nawet w minimalnym stopniu!!!

Podatek od majątku małżeńskiego!!!

ewableble / 2006-05-28 21:19
Witam wszystkich. Mam pytanie; w zeszłym tygodniu odbyła się moja sprawa rozwodowa(jedyna) dzieki której uzyskałam rozwód i równocześnie nastąpił podział majątku małżeńskiego.Mąż zrzekł się na mnie prawa do mieszkania lokatorskiego które obecnie zamieskuje razem z dziećmi (wartości 6.000 zł) wszystkiego co znajduje sie w mieszkaniu (wartości 10.000) oraz moich akcji pracowniczych (wartości 4.000 zł) - za 3 tygodnie wyrok będzie prawomocny. Więc mam pytanie czy muszę zapłacić podatek, a jeżeli tak to kiedy i w jakiej wysokości??? Pozdrawiam wszystkich

Najnowsze wpisy