Forum

Komentarze użytkownika "fasse"

Komentarze użytkownika: fasse

Re: wcześniejsza spłata kredytu warto?

fasse / 2011-12-22 14:14
bank liczy raty z odsetkami, jak spłacamy przedwcześnie to musi nam doliczyć wszystkie te odsetki?

wcześniejsza spłata kredytu warto?

fasse / 2011-12-22 10:47
Powiedzcie mi czy warto wcześniej spłacić kredyt, czy bank narzuca takie kary, że nie jest to gra warta świeczki? jak to wygląda w przypadku kredytów hipotecznych? załóżmy że zadłużamy się na 30 lat ale spłacamy go po 15 latach, jak wtedy wygląda spłata odsetek?

nowy bank internetowy BGŻOptima

fasse / 2011-11-18 13:40
może wreszcie coś opłacalnego pojawi się na rynku, sam szukam lokaty, internetowa byłaby wygodna, trzeba będzie się zapoznać z ich ofertą

jak dorabia polski student

fasse / 2011-10-05 12:09
studenci najczęściej dorabiają sobie pracując w pubach, restauracjach, o elastyczne godziny naprawdę trudno, proponuję pomyśleć o praktykach, po studiach szukanie pracy jest naprawdę trudne, główne wymagania to posiadanie doświadczenie, jeśli już na pierwszym roku zaczniemy starać się o praktyki, to tym lepiej dla nas :)

Re: nie mamy szansy na etat

fasse / 2011-09-09 11:51
tak o młodych dbają w naszym kraju, lepiej by wyjeżdżali za granicę...

diesel droższy od benzyny?

fasse / 2011-09-01 11:34
to udowadnia jedną z podstawowych zasad, że nic w przyrodzie nie ginie

USA bankrutem?

fasse / 2011-08-02 13:35
przesunęli termin bankructwa, mają do tego czasu wprowadzić zmiany, cięcia, które pozwolą uniknąć go, Amerykanie będą zaciskać pasa

inwestować z zyskiem ale w co?

fasse / 2011-07-26 10:31
myślę o długoletnich inwestycjach, ale nie wiem co powinienem wybrać, co obecnie jest najlepszą formą lokowania pieniędzy z perspektywą dużego zysku? czy będą to nieruchomości, ziemia, obligacje? jak sądzicie?

ekologiczne paliwo kiedy?

fasse / 2011-06-03 11:52
W ostatni dzień maja został na PKN Orlen otwarty pierwszy dystrybutor paliwa ekologicznego, kiedy wreszcie biopaliwo będzie dostępne w całej Polsce? co nam z jednego dystrybutora?

Windows 8 w przyszłym roku

fasse / 2011-05-26 11:30
zapewne interfejsem, byle nie był tak nieudany jak vista, bo siódemka za to się sprawdziła,a oni już kolejne zmiany szykują...

jaka lokata daje zarobić?

fasse / 2011-05-19 08:44
witam,
zastanawiam się nad ulokowaniem moich pieniędzy na lokacie nocnej, nie wiem czy wybór jest dobry, dlatego pytam Was czy wiecie może jaka z dostępnych na rynku lokat daje zarobić najwięcej? pozdrawiam

ubezpieczenie leasingu co to jest?

fasse / 2011-05-09 11:05
ubezpieczenie oc, ac nw samochodu wziętego w leasing pokrywa najczęściej leasingobiorca,

paryski klub piłkarski idzie pod młotek

fasse / 2011-04-14 11:33
może przynajmniej jakieś zmiany nastąpią i klub wreszcie zacznie grać

kiedy można zerwac umowę faktoringową?

fasse / 2011-04-11 14:41
witam,
w jakim wypadku zerwanie umowy faktoringowej zmusza do zwrócenia należności wobec faktora? czy jest możliwość że te należności nie będą musiały być oddawane, czy ta umowa zawsze wiąże się z ewentualnym oddaniem należności jeśli zostanie zerwana?

Najnowsze wpisy