Forum

Komentarze użytkownika "Festenberger"

Re: Rząd czeka na sygnał z Kataru. Do jutra"

Festenberger / 2009-08-29 13:36
Rząd na dodatek tłumaczy się za inwestora, zamiast wszcząć postępowanie wyjaśniające i zrobić coś. Nie ma co się dziwić, że nasz kraj jest pomiatany w świecie, jak rząd nawet nie potrafi zadbać o interesy narodu,
Festenberger / 2009-08-28 22:30
Jakoś tej firmie opłacało się kupić stocznie w BRD, a u nas nie. Znów coś tu śmierdzi.

Re: Grad spotkał się z Katarczykami, Decyzja do niedzieli

Festenberger / 2009-08-28 22:24
Czyli jak zwykle - wilk syty, tylko polska owca z połamanymi kończynami.

Re: Konto bankowe dla studenta?

Festenberger / 2009-08-28 20:54
Polecam BZ WBK. Mają specjalny produkt dla ludzi do 26. roku życia. Bez opłat za prowadzenie, nie wiem jak z opłatami za kartę. Tutaj dużym plusem jest, że za pomocą systemu 'przelewy24' prawie wszędzie w internecie dokonasz płatności za zakupy lub przelejesz kase na konto bukmacherskie ;) Pozdrawiam.

Re: Co myslicie o koncie dbNET w Deutsche Bank

Festenberger / 2009-08-28 20:51
Witam! Właśnie dzisiaj dotarł do mnie kurier. Poszło bez problemu. Teraz czekam na aktywację i kartę.
Myślę, że to będzie dobry wybór, bo jeśli chociaż raz w miesiącu wypłacisz gotówkę w bankomacie to masz konto całkowiecie za darmo (upust 5 zł, a cena transakcji 5 zł).
Myślę również, że będzie lepiej niż w AliorBanku, bo tam nie zawsze mogę wypłacić kasę wszędzie, bo niektóre bankomaty w niektórych chwilach robią problemy i nie chcą wypłacać gotówki. Tak samo z transakcjami bezgotówkowymi. Nie zawsze udawało się je przeprowadzać bez problemu. Liczę na los, że się nie natnę. Powodzenia :)

Najnowsze wpisy