Forum

Komentarze użytkownika "fiona667"

Komentarze użytkownika: fiona667

dla kogo ulga na dzieci

fiona667 / 2012-01-04 14:43
wydaje mi się że to dobre rozwiązanie, po co taka ulga najzamożniejszym

jakie biuro podróży na zimowy urlop

fiona667 / 2011-11-03 12:20
planujemy z mężem zimowy urlop, myślimy by rozpocząć go wraz z sylwestrem, właśnie rozważamy wybór biura podróży, czy możecie nam podpowiedzieć, gdzie znajdziemy ciekawe oferty w przystępnych cenach? które biuro uważacie za bezpieczne?

dłuższe urlopy od kiedy?

fiona667 / 2011-09-12 10:20
ile trzeba w sumie przepracować, żeby przysługiwały nam dłuższe urlopy? jaki staż pracy daje nam prawo do 26 dni wolnych w roku?

przepisanie gruntu rolnego

fiona667 / 2011-05-30 14:10
witam,
chciałabym przepisać moją rolną ziemię na syna, czy wystarczy to załatwić u notariusza? ile kosztuje takie przepisanie?

ubezpieczenie wakacyjne

fiona667 / 2011-04-15 09:26
witam,
chcę wybrać się na wakacje z biura podróży w jakiś odległy zakątek świata, wiadomo że taka wycieczka będzie sporo kosztować, dlatego zastanawiam się jak mogę się zabezpieczyć przed ewentualnym bankructwem biura lub jakimiś problemami związanymi z zakwaterowaniem, tak jak co roku słyszy się w mediach że polscy turyści nie zostali przyjęci w hotelu, koczują i muszą wracać do domów, a co z ich pieniędzmi to nie wiadomo. Jak mogę się przed tym uchronić? Gdzie można uzyskać ubezpieczenie od takich przypadków losowych? z góry dziękuję za podpowiedź

ilość urlopu wypoczynkowego

fiona667 / 2011-04-11 15:09
witam,
ile przysługuje urlopu wypoczynkowego po przepracowaniu 3 miesięcy na próbnym, następnie 3 miesiące na umowę na czas określony a wcześniej został odpracowany półroczny staż z urzędu pracy, czy on również wlicza się w ilość urlopu wypoczynkowego ? z góry dziękuję za odpowiedzi

ciążą - czy mogą mnie zwolnić?

fiona667 / 2011-04-07 14:22
witam, czy w czasie ciąży mogę być zwolniona z pracy? ile powinnam przepracować żeby pracodawca nie wypowiedział mi umowy? w którym miesiącu ciąży jestem już prawnie chroniona przed zwolnieniem? z góry dziękuję

Najnowsze wpisy