Forum

Komentarze użytkownika "flaber"

Komentarze użytkownika: flaber

simple - czy uda się...

flaber / 2007-09-29 14:36
czy uda mi się sprzedać akcje tej spółki w nadchodzącym tygodniu za w przedziale cenowym 10,50-11,00 zł za akcje, bo chcę złożyć takie zamówienie na sprzedaż.
bo chce tego się jak najszybciej pozbyć ale żeby chociaż wyjść na zero bo o stratach już nie chcę wspominać.

zlecenie sprzedaży w domu maklerskim

flaber / 2007-09-27 22:58
witam a więc:
posiadam małą pigułeczkę akcji które doprowadziły mnie do bankructwa ale to nic teraz chciałbym to jak najszybciej sprzedać za pośrednictwem domu maklerskiego bo za takim też pośrednictwem kupiłem. ale zjedzmy do przykładu:
- załóżmy w tej chwili kurs na giełdzie za te akcje wynosi 10.50 gr od czasu do czasu przekracza 11 zł. moje pytanie brzmi:
- czy jeżeli złoże zlecenie że chcę sprzedać te akcje np. za 12 zł to czy się znajdzie taki ktoś kto by to kupił (pamiętając że ich kurs jest dalej po 10.50) czy muszę czekać aż kurs na giełdzie dojdzie do tych 12 zł.
Będę bardzo wdzięczny za szybką i konkretną odpowiedź

Simple czyżby delikatny wzrost?

flaber / 2007-04-06 16:53
Witam
przejdę od razu do rzeczy
Jak byście mi poradzili kupiłem ponad rok temu simple po 19 zł po dosłownie jednym dniu dostałem tak w dup**** że aż miło. Teraz widzę że dzieje się mały cud i akcje poszły troszkę do góry z 7 zł do 10 zł. CO byście radzili sprzedać czy poczekać jeszcze może dojdą tak chociaż do 12 zł, żeby chociaż wyjść na zero.
pozdrawiam

co ze spólką TVN?

flaber / 2007-01-26 22:36
witam wszystkich dawno mnie tu nie było. mam pytanko co stało się ze spółja TVn z tego co pamiętam to ostatnimi czasy kosztowała ona ok 90zł, a teraz spostrzegłem iż kosztuje 25 z hakiem. co jest?
I mam pytanko czy warto ją teraz kupić? nie liczę na krocie ale jak by tak podrożało troszeczkę?
jak myślicie dziękuje za komentarze. jak chcecie to napiszcie je na mego mejla.
flaber14@wp.pl
dzięki i pozdrawiam

bioton- czy warto????????????

flaber / 2006-09-18 23:27
wita mam mytanko co sadzicie o spółce bioton. czy warto w nia zainwestować żeb zarobić na niej małe co nieco. będę wdzięczny za wasze komentarze,

rady dla początkującego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

flaber / 2006-05-27 22:09
witam wszystkich jestem jakby to nazwac raczkującym graczem na naszej giełdzie i mam do wszystkich taką małą prośbę: gdybyście zechcieli mi udzielić kilku trafnych wskazuwek jak zarobic żeby się nie narobić.nie chodzi mi tu o jakieś astronomiczne kwoty ale tak żeby było mnie stać na pujście z dziewczyną na kolacje do jakiejś lepszej knajpki. ostatnio naciołem się na spółce simple, a teraz nauczony doświadczeniem chcę prosić o radę fachowców. za wszelkie borady będę rad i z górki dziękuję. cze

strony o prognozach- poszukuję

flaber / 2006-03-05 12:19
Witam. Jeżeli ktoś by mi mógł pomuc i podarować jakieś niezłe strony na których po wpisaniu spółki dostał bym jakąś analizę o niej. Czy w najbliższym czasie będzie rosła czy spadała.a może ktoś podzieli się z dobrego serca wiadomością jaką spółke należało by zakupić żeby w ciągu krótkiego czasu na niej szybko zarobić? Chętnie nawiążę kontakt z takimi osobami. Może czegoś bym się od was nauczył, ponieważ ostatnio się przejechałem lekko na wspaniałej spółce jaką jest Simple. Dziękuję.

Simple- kiedy znowy podskoczą?

flaber / 2006-02-10 17:32
Bardzo bym prośił o poradę w sprawie tejże spólki. Czy w ciągu następnych 4 miesięcy dobije, a może nawet przekoczy poziom daj Boże 22zł. a może poradzicie mi w jaką spółkę należało by zainwestować ażeby odbić te strart.

POMOCY BŁAGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! - SIMPLE

flaber / 2006-01-28 20:50
ma nadzieje ze ktos mi pomoze i doradzi co sie bedzie dale dzialo z ta spolka. juz nie szukam na niej wilkiego zysku chcilbym wiedziec czy ona chociaz dociagnie tak min do 24 zl. prosze o wasze opinie moze ktos sie na tym zna lepiej od mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
flaber / 2006-01-22 16:57
stary nie martw sie nie jestes sam w takiej sytuacji, ja mialem akcje PKOBP i zrobilem sie za bardzo chciwy. kupilem simple po 19 z hakiem a teraz co mam oddac po 10.50. jedyne wyjscie to miec nadzieje ze uda sie nan nich jeszcze wyjsc chociaz na zero. bo jak nie to nie wiem co zrobie. Modlmy się. cze

Najnowsze wpisy