Forum

Komentarze użytkownika "fornakter"

Komentarze użytkownika: fornakter

Pierwsza pożyczka za darmo

fornakter / 2013-08-22 14:55
Witam, zainteresowałem się tymi szybkimi pożyczkami za darmo, na 30 dni. Czy ktoś miał doświadczenie z takimi firmami (znalazłem 3). Czy naprawdę przy takiej pierwszej pożyczce nie ma ŻADNYCH opłat? Czy są jakieś ukryte? Proszę pisać w jakiej firmie braliście.

Skrypty - strategie

fornakter / 2013-08-05 20:22
Witam, szukam osoby, która umie pisać skrypty do MT4. Chodzi mi o prosty skrypt, a ja nie mam o tym pojęcia.

Generowanie pieniędzy

fornakter / 2013-05-31 20:06
Mam taki pomysł:
Posiadam 3 karty kredytowe, na każdej dostępne środki 1500zł
Każda ma 50 dni bez odsetkowych
Wypłacam 1500 z jednej karty, wpłacam w program, który daje możliwość zarobku nawet 7% miesięcznie
Po 30 dniach 1 kartę spłacam drugą kartą.
I tak przez jakiś czas, w tym czasie nabijam 6-7% w tym programie
1500zł jest "zawieszone", zarabiam nie posiadając pieniędzy.

Co o tym sądzicie?

Re: Mam 21 lat i chce oszczedzać ale sie juz w tym wszystkim pogubiłem

fornakter / 2013-05-30 11:19
Zapomnij o lokatach giełdzie itp itd.
Jest nowa Polska firma, która niczego nie ukrywa, zasady są jasne i do tego zawierana jest umowa. Zyski nawet 7% miesięcznie. Bez ryzyka!

Re: W co można pewnie inwestować?

fornakter / 2013-05-24 07:45
W inwestycjach nie ma takiego słowa jak "pewna inwestycja" i "bez ryzyka".
Ryzyko zawsze jest, musisz o tym wiedziec, możesz jednak je zminimalizować, jak wiesz jak.

Re: Inwestycja w nieruchomości

fornakter / 2013-05-24 07:35
No to skończyły się marzenia :P
W takim razie jak nie nieruchomości to co mogę zrobić, w co zainwestować żeby nie żyć całe życie za najniższą krajową?

Re: Inwestycja w nieruchomości

fornakter / 2013-05-23 21:11
"Witaj !
Nie bardzo rozumiem że
Na cały blok mnie nie stać

Przecież
Są u nas ze 2-3 banki, które dają 110% wartości mieszkania, czyli nie potrzeba wkładu własnego."

No tutaj to strzeliłem samobója, przyznaję.

Tylko z tym wyremontowaniem i sprzedaniem widzę taki mały problem.
kupuje mieszkanie np za 100.000zł
do spłacenia wychodzi prawie 2x tyle.

Coś czarno widzę moje plany...

Re: Inwestycja w nieruchomości

fornakter / 2013-05-23 07:29
Biorę pod uwagę to, że ktoś może tam jeszcze mieszkać, ale wszystkiego się można dowiedzieć (zadłużenie). No i oczywiscie nie bede kupować mieszkania, gdzie ktoś sobie normalnie mieszka. Kupno od komornika daje mi większą możliwość zarobku albo obniżenia ceny za wynajem a co za tym idzie łatwiej będzie znaleźć najemcę.

Na cały blok mnie nie stać, na dzień dzisiejszy pracuje na etacie i to jest mój jedyny dochód.

Są u nas ze 2-3 banki, które dają 110% wartości mieszkania, czyli nie potrzeba wkładu własnego.

Inwestycja w nieruchomości

fornakter / 2013-05-22 20:54
Witam. Jestem amatorem w kwestii kupna mieszkań pod wynajem. Chciałbym się dowiedzieć jak Wy widzicie taką opcję
Kupuje mieszkanie z licytacji komorniczej.
Biorę kredyt na mieszkanie w banku, który daje 110% wartości.
te 10% mam na opłaty związane z zakupem mieszkania, ewentualnie mały wkład w nie i na opłaty zanim mieszkanie będzie wynajęte.
Na początek nie nastawiam się na super zysk, po opłatach 100-200zł jak mi zostanie to będzie git ;)
Jak Wy to widzicie? Jak coś to pytać o więcej informacji.

Pasywny dochód

fornakter / 2013-05-11 09:03
Witam, mam taki problem, bo nie jestem w stanie wybić się finansowo. Pracuje na etacie, mało zarabiam, całą kasę jaką zarabiam przeznaczam na życie. Męcze się z tematem finansów już kilka lat, ale nie mogę się wybić. Czy może mi ktoś coś doradzić?

Re: Tusk: VAT pozostanie na obecnym poziomie

fornakter / 2013-04-29 21:49
tak samo jak gaz miał być tańszy. ludzie, glupi narodzie...

Re: Skandia - opinie

fornakter / 2013-04-25 19:57
Jak czytam te wasze wypociny to płakać się chce. Nie znacie się, podpisujecie umowy na 20-30 lat, potem pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Przecież to oczywiste, że jak zerwiecie umowę, to koszta będą ogromne. Jeżeli nie ma zysków szukacie winnego wszędzie tylko nie u siebie. Jest taki ktoś jak doradca finansowy. Zresztą doradca wam nie pomoże, jak doradca widzi, że gada z cymbałem co nie ma pojęcia o finansach to co on może zrobić? Pozwy możecie sobie w d... wsadzić, umowa jest umową.

Re: Przekonują, że pieniądze mogą pokonać raka

fornakter / 2013-04-25 19:11
Wszyscy trzymać się z dala od lekarzy/onkologów! Jak ktoś chce wiedzieć jak wyleczyć raka, niech da znać.

Najnowsze wpisy