Forum

Komentarze użytkownika "Forxx"

Komentarze użytkownika: Forxx

Re: Konto maksymalne bgż - opinie.

Forxx / 2018-10-13 09:02
Póki co trochę popłaciłem, zrobiłem parę przelewów z aplikacji i muszę przyznać że jest całkiem intuicyjna.

Re: Konto maksymalne bgż - opinie.

Forxx / 2018-10-13 09:01
Ale już darmowe konto z wypłatami za granicą powinno skusić sporą część osób które planują zmianę banku.

Re: Konto maksymalne bgż - opinie.

Forxx / 2018-10-13 08:40
No coś w tym jest :) Tylko trzeba się dobrze wczytać jak chodzi o terminy przyznawania tych karnetów, żeby się nie zdziwić, ze pierwszy przyjdzie w styczniu

Re: Konto maksymalne bgż - opinie.

Forxx / 2018-10-13 08:38
Niby tak, ale wiesz, musisz potem przelać tam jakieś środki, pamiętać żeby płacić inną kartą i potem zakmykać konto. Strasznie dużo zachodu. Wydaje mi się, że najlepsze rozwiązanie to jeden ROR w jednym banku :)

Re: Konto maksymalne bgż - opinie.

Forxx / 2018-10-13 08:37
Też tak uważam. Poza tym nie wiem czy gdzieś indziej oferują pakiet w pełni darmowego konto z możlioscią darmowych wypłat kasy za granicą?

Re: Konto maksymalne bgż - opinie.

Forxx / 2018-10-13 08:36
Bonami? Pierwsze słyszę szczerze mówiąc. O karnecie na siłownie słyszałem, a gdzie Ty o tych bonach jest wzmianka?

Re: Konto maksymalne bgż - opinie.

Forxx / 2018-10-08 18:53
Dzięki, że napisałaś :) Przeczytałem wczoraj Twojego posta i dzisiaj rano poszedłem założyć konto skoro ograniczona liczba. Także mam już też konto maksymalne i jutro ruszam w miasto nabić 5 transakcji :)

Re: konto dla studenta? BZ WBK?

Forxx / 2018-10-07 20:30
No ten OkSystem zachęca aktualnie, ale jak kojarzę to promocja jest do końca października więć trzeba się streszczać

Re: konto dla studenta? BZ WBK?

Forxx / 2018-10-07 20:29
Niby tak, ale wciąż są banki które mają opłaty poukrywane i nagle znika ci z konta 5/10/15 zł za "coś" ;) A w BGŻ z tym maksymalnym kontem o nic sie nie martwisz.

Re: konto dla studenta? BZ WBK?

Forxx / 2018-10-07 20:28
Dzięki :) jakoś ze 2 tygodnie, może ciut dłużej. W każdym razie potestowałem już apke mobilną, płacenie telefonem, strone www ;) Jestem po prostu zadowolony.

Re: Konto maksymalne bgż - opinie.

Forxx / 2018-10-06 22:58
Przede mną jeszcze ta decyzja jest. Tak jak pisałem wyżej chyba w przyszłym tygodniu założę to konto. Skoro się zdecydowałaś to powiedz mi jakie są warunki otrzymania OKSystemu?

Re: Konto maksymalne bgż - opinie.

Forxx / 2018-10-06 22:57
A to to ja wiem. W każdym banku możesz mieć tylko jedno takie samo konto. Raczej nigdzie nie mozna dublować kont żeby korzystać z dodatkowych promocji ;)

Re: Konto maksymalne bgż - opinie.

Forxx / 2018-10-06 22:56
Październik się dopiero zaczyna więc jeszcze full czasu :) Ja jeszcze zbieram opinie o banku ale sporo pozytywów czytam więc chyba przejdę się do nich w przyszłym tygodniu.

Re: Jaki bank polecacie?

Forxx / 2018-10-06 22:47
Te darmowe konta to gdzieś czytałem że mają być standardem wedle jakiś tam unijnych wymogów. No ale póki co jest to ciekawa opcja to konto maksymalne ;)

Re: Jaki bank polecacie?

Forxx / 2018-10-06 22:46
Dobrze mi się z niej korzysta po prostu. Jest intuicyjna i się nie zacina przy płaceniu w sklepach.
Karnet jest częścią promocji. Jak spełnisz warunki to przez 3 mce masz 2 razy w tygodniu wejście do miejsc które honorują oksystem.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy