Forum

Komentarze użytkownika "Foto"

Komentarze użytkownika: Foto

Re: Korea Płn. radzi obcokrajowcom opuszczenie Korei Płd.

Foto / 2013-04-09 15:11
Nie zdzwiiłbym się gdyby się okazało że te informacje podawane są w zraz z konsultacją ze służbami USA... wszytsko opiera się o pieniądze... wiadomo do czego dążą Stany!

anonymus w izraelu

Foto / 2013-04-09 15:01
Widczonei ktoś tu się wkurzył na Panów z Izraela... nei dziwię się zresztą za to co robią iinym ludziom...

Re: Solidarność domaga się od rządu harmonogramu realizacji postulatów

Foto / 2013-03-20 14:53
Nawet solidarność jest bezsilna... trzeba w końcu wyjść na uolicę, tutaj nie ma mowy o pokojowym oddaniu władzy... tym ludziom zbyt dobrze się żyje na stanowiskach żeby chcieli odejść od koryta!

Re: Zaskakujący początek roku na rynku mieszkań

Foto / 2013-02-08 15:38
Ja już tam nie wierzę zapenwioenio w to że mieszkania potaniały... mieszkam w Krakowie i widze jak bardzo drogie są mieszkania... w życiu w tym mieści enie będę miał własnego meiszkaniua...

Druk IPS-do pobrania za darmo

Foto / 2013-01-15 13:10
Poszukuję programu który będzie mi sam obliczał i wyświetlał wiadomości o brakach i błędach, do tego rzecz jasna zeby był za darmo i bez opłat licencyjnych!! Będę wdzieczny za pomoc!!

Darmowy program PIT 2012

Foto / 2013-01-07 13:01
Skąd mogę pobrać darmowy program do rozliczenia podatku za rok 2012? Jaka stronę , albo serwis możecie mi polecić? Będę wdzięczny za waszą pomoc!!

Re: Gigantyczna inwestycja: 200 mln zł dla...

Foto / 2012-12-14 15:05
Wiadomo już teraz że z pracą będzie o wiele trudniej już od przyszłego roku...mnei natomiats ciekawi , czy rząd ma jakis plan żeby zapobiec czarnemu scenariuszowi...

Re: Rozporządzenie KRRiT. 26 mln złotych za koncesję na nadawanie w wersji HD

Foto / 2012-12-07 14:31
No właśnie jak to jest z Rydzykiem...? Czy on też będzie musiał zapłacić za koncesję? Mam nadzieję ze tak , bo przecież prawo ma byc równe względem wszystkich...

Re: Katarzyna W. zatrzymana. Ukrywała się w...

Foto / 2012-11-21 15:41
Dziewczyna chciała sobie wyjechac w końcu na wakacje, żeby odpocząć i odrazu taka wielka afera... w końcu sława kosztuje wiele wysiłku!!

Re: Europa oskarża Chiny. Dokładają do produkcji

Foto / 2012-11-08 15:20
Wydaje mi się że cała Europa trzęsie portkami przed Chinami... zalewają nasze rynki taniościami...na czym traci gospodarka poszczególnych krajów europejskich...

Re: Odpis podatkowy na kościół? Nie moga sie dogadać

Foto / 2012-10-18 14:38
W zasadzie pomysł zeby każdy miał odpis ze swojego podatku , w zależności jakiego jest wyznania, wydaje mi się sensownym rozwiązaniem...ale czy w takim razie ksieża tez będą mieli odpis?

W którym banku wziąć kartę kredytową?

Foto / 2012-10-12 13:50
Potrzebuję kartę kredytową...bardzo by mi się przydała do bukowania biletów lotniczych... w którym banku polecacie mi wziąć kart kredytową? Gdzie mają fajną ofertę dla klientów osobistych?

Wujka ciotki brata syna męza firma.

Foto / 2012-10-10 14:52
Sześć milinów na zmienjszenie bezrobocia? To chyba jakaś kpina!! No ale z drugiej strony , można za te pieniadze kupic bilety dla ludzi którzy chcą wyjechać z tego kraju...tak o to zmniejszymy bezrobocie!!

Zmiany w mandatach

Foto / 2012-10-05 13:26
Prawdopodobnie będziemy musieli przygotować się na kolejne podwyżki mandatów i to nawet o sto procent!! Posłanka Barbara Bublewicz która zajmuje się nowym projektem w sprawie wysokości mandatów, przekonuje ze to jedyne wyjście żeby podnieść bezpieczeństwo na drogach... czy zgadzacie się z jej pomysłem?

Re: Sikorski widzi Polskę w Radzie Bezpieczeństwa ONZ

Foto / 2012-09-25 14:50
A ja nie widzę Radosława Sikorskiego jako ministra spraw zagranicznych!! Przecież to totalne nieporozumienie, Pan Sikorski i to stanowisko... jak taki człowiek może dobrze wykonywać swoje obowiązki...
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy