Forum

Komentarze użytkownika "fugggi"

Komentarze użytkownika: fugggi

przerobienie samochodu osobowego na dostawczy

fugggi / 2012-01-17 08:50
Czy można jeszcze przerabiać auta osobowe na dostawcze? chciałbym dla własnej działalności gospodarczej przerobić mojego golfa z osobówki na dostawczy samochód z paką i kratką, czy jest to jeszcze możliwe, czy muszę to zgłosić do urzędu skarbowego i będę mógł odliczać VAT za paliwo? Jak to wygląda od strony formalnej?

Google chrome

fugggi / 2012-01-03 14:33
wolę Firefoxa niż rozreklamowanego Chroma, przyjęło się już że co pochodzi od google musi być najlepsze...

działalność gospodarcza kredyt hipoteczny

fugggi / 2011-12-06 09:34
Myślę o kupnie własnego mieszkania, zamierzam zacząć starać się o kredyt hipoteczny, ponad rok temu zapoczątkowałem działalność gospodarczą, która w pierwszych miesiącach przynosiła straty, czy moglibyście wytłumaczyć mi jak przeliczana jest zdolność kredytowa osoby posiadającej własną DG? Wiadomo, że są słabsze i lepsze miesiące, raz mamy zysk raz nie, jak bank to rozpatruje?

Re: karta zbliżeniowa czy bezpieczna?

fugggi / 2011-11-18 13:37
dostałem kartę pay pass i nie korzystałem jeszcze nigdzie z tej formy płatności, wszędzie nadal każą wstukiwać PIN, nie wiem czy ich terminale nie są jeszcze dostosowane do tej formy płatności?

Legalna Marihuana.

fugggi / 2011-10-07 13:55
W naszym kraju jednak wciąż krąży opinia, że uzależnienie od heroiny zaczyna się od marihuany :P z takim podejściem trawka legalna nigdy nie będzie, nawet jako środek leczniczy

Re: Adam Małysz ma już rajdową licencję

fugggi / 2011-08-11 09:06
ma już licencję, więc amatorem nazwać go nie możesz... według mnie warto śledzić hart ducha tego sportowca, nie liczę na jakieś wielkie osiągi, tylko chcę zobaczyć jak sobie poradzi

bankomat nie wypłacił gotówki co dalej

fugggi / 2011-08-05 10:17
jeżeli chcieliśmy wybrać gotówkę z bankomatu, a maszyna nam jej nie wypłaciła, za to kwota, która nas interesowała z konta została pobrana, to co możemy w takim wypadku dalej zrobić?

brak badań technicznych a OC

fugggi / 2011-08-03 10:29
czy aby zawrzeć umowę z towarzystwem ubezpieczeniowym musimy mieć ważne badania techniczne? czy ich brak nie wpłynie na zawarcie umowy z ubezpieczycielem?

Kolejna śmierć Polskiego Żołnierza

fugggi / 2011-07-29 14:25
kiedy wreszcie wycofają stamtąd nasze wojska? tyle pieniędzy i tyle żyć zmarnowanych w nie naszym interesie ! która partia mówi o tym żeby je wreszcie wycofać?

Re: tani kurier???

fugggi / 2011-07-14 14:21
wydaje mi się że lepiej jednak zostać przy sprawdzonym kurierze, czasem lepiej zapłacić więcej i mieć dobrą jakość

pomoc dla Grecji od całej Unii?

fugggi / 2011-06-17 14:04
Niemcy chcą aby finansowej pomocy Grecji udzieliła cała Unia Europejska a nie tylko państwa ze strefy euro, co o tym myślicie? To mogłoby bardzo obciążyć polski budżet.

E-usługi jakie dotacje?

fugggi / 2011-05-31 11:21
witajcie, mam pomysł na firmę, która będzie świadczyć usługi przez internet, czy w takim wypadku można również starać się o dotację z unii lub z PUP? gdzie mogę pozyskać na to dodatkowe fundusze?

tanie mieszkanie od komornika

fugggi / 2011-05-10 13:39
słyszałam coś o rynku mieszkań, które zajęte są przez komorników, czy one faktycznie są tanie? jak można je zakupić, czy mogą być również na raty? jaka powinna być kwota wniesiona na początek?

konto oszczędnościowe ile da się zarobić?

fugggi / 2011-04-27 14:50
witam,
chciałem zapytać o najlepsze konta oszczędnościowe na rynku, ile takie konto może przynieść realnego zysku? warto rozważać taką formę inwestycji?

najlepsze pożyczki w 2010

fugggi / 2011-04-12 13:39
witam,
myśląc o podjęciu pożyczki, chcielibyśmy dostać pieniądze na jak najlepszych warunkach i właśnie dlatego chciałbym się zapoznać z rankingiem najlepszych pożyczek z poprzedniego roku, może wtedy na coś sie zdecyduje
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy