Forum

Komentarze użytkownika "fujj"

Komentarze użytkownika: fujj

fujj / 2008-02-21 16:34
Nie wiem, co z tą recesją, ale np jeśli chodzi o giełdę to różowo nie jest. W funduszach tym bardziej. Coraz mniejszy widzę w tym sens. Zaczynam się bardziej skłaniać ku lokatom takim, jak puszczona przez expandera salsa. Spory zysk i gwarancja kapitału, przy tym żadnych belek pod koniec :)

Re: Metody Polaków na domowe budżety

fujj / 2008-02-20 22:21
Konto wspólne u nas nie spełniło egzaminu. Mamy więc oddzielne. Ale razem inwestujemy kasę (a raczej się przymierzamy). Wspólna decyzja o włożeniu oszczędności na lokatę Salsa, wspólna odpowiedzialność,ale i wspólne zyski. Co do ryzyka, to nie ma problemu, bo całkowita ochrona kapitału. I te nasze 5 tys starczy na początek :)

Re: Ponad milion Polaków ma kredyt hipoteczny

fujj / 2008-02-19 22:39
Łatwo brać, a jak potem trzeba płacić 30 lat, to już nie tak miło. Chociaż teraz to dobre, że można przenosić kredyt między bankami i trochę sobie ulżyć. Najlepiej pójść do takiego expandera i tam ustalić najlepsze dla sobie warunki, bo banki wiadomo, każdy w swoją stronę ciągnie. Te parę złoty miesięcznie mniej robi różnicę.
fujj / 2008-02-18 22:39
Kto nie myśli, ten nie myśli. Ja myślę. W expanderze już byłem, fundusze pokupowane, trochę na lokacie siedzi. Teraz tylko dokładać stopniowo, patrzeć na przyrosty i planować domek w bieszczadach na starość ;)

Najnowsze wpisy