Forum

Komentarze użytkownika "Gagarin"

Komentarze użytkownika: Gagarin

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Gagarin / 2007-08-26 22:09 / Bywalec forum
Analizował może ktoś z Was CEZ? Co sądzicie o dłuższej inwestycji w tą spółkę?
Gagarin / 2007-08-26 11:50 / Bywalec forum
Witajcie, tak zgadza się... coraz więcej czytających... Jeszcze trochę a z kącika zrobi się kąt :) hehe
Gagarin / 2007-08-25 22:56 / Bywalec forum
Prawdę mówiąc teraz nie żałuję tego iż pierwsze moje spotkanie z giełdą dało mi nauczkę (a było to 3 lata temu i teraz dopiero zaczynam powracać) gdyż jestem obecnie bardziej ostrożny. A co wyjdzie z mojego drugiego podejścia giełdowego to zobaczymy...

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Gagarin / 2007-08-25 22:45 / Bywalec forum
Witajcie stali bywalce portfela "Big Lebowski",

prawdę powiedziawszy nie mam (jak na razie) nic ciekawego (niestety) do powiedzenia, ale stwierdziłem iż należało by coś napisać a powód jest taki - że zaglądam do niniejszego portfela i czytam Wasze "sprawozdania" cichaczem (i czuje się przez to prawie jak jakiś podglądacz a może i szpieg).

Więc tak - oto taki jeden Gagarin jak już powiedziałem zagląda tu od niedawna i nie ma zamiaru przestać.

PS jeśli chodzi o sprawy giełdowe to od razu powiem że jestem totalnym laikiem - i moje doświadczenie związane z GPW nie przyniosło mi radosnych sukcesów (finansowych), a można by powiedzieć że wprost przeciwnie.
Gagarin / 2007-08-25 10:44 / Bywalec forum
Jestem żółtodziobem - może ktoś mi w skrócie wyjaśnić dlaczego spólka MOL ma (jak dla mnie) dość dziwne wskaźniki, np. cena/wart. księg. 0,04.

z góry dzieki za odpowiedz
Gagarin / 2007-08-22 12:55 / Bywalec forum
ma

Re: No to dzisiaj będzie spadek ;(

Gagarin / 2007-08-16 11:49 / Bywalec forum
ja od konca czerwca posiadam 75% swoich oszczednosci w funduszach - zrownowazonym i stabilnego wzrostu - tez chcialem je przeniesc w jeszcze bezpieczniejsze ale pozostaje przy nich i nic nie zmieniam - pozniej czesc sie przerzuci w f. akcyjny
Gagarin / 2007-08-16 11:45 / Bywalec forum
Dokładnie - przieniesienie wiekszosci z funduszu akcyjnego na fundusz rynku pienieznego bedzie dobra opcja - a jak sie ustabilizuje nasza gielda (gieldy swiatowe) to znowu daj w f. akcyjny i mam nadzieje ze odrobisz wtenczas strate,

powodzenia
Gagarin / 2007-08-15 22:20 / Bywalec forum
poczytalem troche niniejsze forum i wiem ze to dobra metoda - ale jeszcze troszke poczekam ;) i zaczne wtedy RATOWAC (czyli kupowac na raty)

Re: guwno a nie koniec korekty dopiero druga faza korekty ja sprzedaje jutro ...

Gagarin / 2007-08-15 22:16 / Bywalec forum
wybor nalezy do Ciebie...

prawde mowiac rowniez osobiscie twierdze ze gielda jeszcze troszke pojdzie w dol (tak do polowy wrzesnia przynajmniej)....

... ale czas pokaze swoje

Re: zobaczycie jak GPW p********* jutro

Gagarin / 2007-08-15 22:11 / Bywalec forum
pewnie i p.......... ale co tam... jakos sie przezyje i to...

ps. zaczalem inwestowac pod koniec czerwca 2007 (mam tylko fundusz stabilnego wzrostu i zrownowazony) a juz mam w plecy troche kasy.... czekam tylko na odpowiedni moment aby dokupic akcyjne....
1 2 3 4 5 6 7 8
na koniec starsze

Najnowsze wpisy