Forum

Komentarze użytkownika "Gagarin"

Komentarze użytkownika: Gagarin

Gagarin / 2010-03-12 18:01 / Bywalec forum
No to fajnie - Lublin fajny - a szczególnie knajpki niektóre - i moje najlepsze piwo DUNKEL na Grodzkiej 15 (o ile dobrze pamiętam nr lokalu)...

PS Przyjaciel z PGE ma w tej chwili 27 lat.... to może on? I w tym roku będę u niego świadkował na ślubie w Lublinie...
Gagarin / 2010-03-12 17:35 / Bywalec forum
... a kolego może też z Lublina?
Gagarin / 2010-03-12 17:34 / Bywalec forum
Widziałem info już - zobaczymy co się będzie działo - ale i tak brak budżetu na zakupy w tej chwili :(

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Gagarin / 2010-03-12 17:13 / Bywalec forum
Witajcie,

EEX obserwuje cały czas - już 2 razy prawie wszedłem 2 tyg temu - ale zabrakło kilka groszy do realizacji.... ale to u mnie normalne...

Dobre spółki tylko obserwuje - a te gorsze kupuje... :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Gagarin / 2010-03-11 00:03 / Bywalec forum
... i już jest jutro :) ....

z tego powodu będę znikał - mam troszkę rzeczy do przeczytania - i opracowania na jutro (na dziś)

więc pojawię się za kilka godzinek

miłych snów dla wszystkich
Gagarin / 2010-03-10 23:58 / Bywalec forum
Nie oglądaj się już za tym swarzędzem - tak jak pisałem najlepiej o nim zapomnij - jakby go nigdy nie było - nie jest to ciekawy papier więc nic pozytywnego na nim dziać się nie powinno... Tak tez pewnie zrobi któregoś pięknego dnia z BIOTONEM....
Gagarin / 2010-03-10 23:49 / Bywalec forum
Swarzędz faktycznie od dłuższego czasu zbyt ciekawie nie wyglądał - ale skoro się z nim pożegnałaś to pora o nim zapomnieć i poszukać czegoś ciekawego do odrobienia straty ze sprzedaży
Gagarin / 2010-03-10 23:41 / Bywalec forum
do jutra - dobrej nocki
Gagarin / 2010-03-10 23:39 / Bywalec forum
OK - dzięki :)
Gagarin / 2010-03-10 23:38 / Bywalec forum
Na kopexie już raz ładnie zarobiłem - po zakupie lipcowym w cenie 17.9 i odsprzedaży w granicach dzisiejszej ceny, BIOTON porażka największa ze wszystkich jakie miałem - trzymam bo nie chce mi się tego ruszać. Odnośnie firmy od ząbków to może coś się rozwinie (kiedyś) a PGE kupiłem ze względu że mój najlepszy przyjaciel jest pracownikiem w PGE w Lublinie :)
Gagarin / 2010-03-10 23:33 / Bywalec forum
Prawdę mówiąc też przymierzałem się do zakupu EEX i pewnie to by było ciekawszą opcją - ale zobaczymy - w chwili obecnej cały przeznaczony na giełdę fundusz wyczerpałem - może coś się odsprzeda i jeszcze znajdzie się ta spółeczka na mojej liście
Gagarin / 2010-03-10 23:29 / Bywalec forum
Poranne wstawanie - chyba nikt tego nie lubi... ja na szczęście mogę jeszcze do końca marca trochę później wstawać - tzn o której wstanę o tej wstanę.... :)
Gagarin / 2010-03-10 23:26 / Bywalec forum
8 lat- ale samej gry nie było aż tak wiele

miałem 2 wejścia tak jak wyżej napisałem:

- pierwsze te ok 8 lat temu (3 rok studiów) i się przejechałem na akcjach MIESZKA (w które zainwestowałem ok 40% sumy na inwestycje) - po roku musiałem wyjąc kasę

- drugi powrót - na samej górce - część inwestycji na GPW część w fundusze...
Gagarin / 2010-03-10 23:20 / Bywalec forum
A tak właśnie zacząłem coś nowego - choć zgodnie z wpisami w portfelu - są to bardzo świeże inwestycje... zobaczymy czy coś z nich wyjdzie...
Gagarin / 2010-03-10 23:14 / Bywalec forum
Dzięki za zaproszenie :)

mam tylko nadzieję że PAN GOSPODARZ mnie nie wyrzuci ;)

Najnowsze wpisy