Forum

Komentarze użytkownika "gaja7"

Komentarze użytkownika: gaja7

gaja7 / 2008-04-06 00:16
Pracowałam w NN. Dopóki byłam zdrowa było ok. Dawałam sobie radę jak nie funduszami to II filarem, a zawsze jeszcze wpadały polisy. Wypracowałam sobie zaufanie klientów. Gdy okazało się, że jestem w ciąży zaplanowałam sobie rok tak, by dać radę spędzać czas z dzieckiem i pracować. Nawet w nagrodę gdzieś wyjechałam. Ale niestety ciąża okazała się być zagrożona. Trafiłam do szpitala. Trzeciego dnia telefon: jak teraz nie rozwiążemy umowy za porozumieniem stron, to potem nie będziesz miała powrotu, bo zwolnimy cię za brak produkcji. Zawieszenie spodziewanego wynagrodzenia na 2 lata, nagle upadające polisy (przez 2 lata pracy miałam tylko 1 wpadkę!), nagle wszyscy oczekujący na składkę z II filaru okazali się być klientami za 10 zł. Teraz mam na karku firmę windykacyjną, bo kiedyś (4 lata temu ) nie chciałam wnieść przeciw NN sprawy do sądu (muj starszy syn poważnie zachorował, a przecież miałam jeszcze Maluszka!). Teraz jestem pracownikiem najemnym, o 16 jestem już po pracy i mam czas dla rodziny. Agent pracuje 24 godziny na dobę. I pewnie znasz dowcip o Jasiu: Dzieci w szkole opowiadają o zawodach rodziców, tylko Jasiu siedzi cicho. Pani pyta: "Jasiu, a kim jest z zawodu Twój Tato?". Jasiu speszony wstaje i mówi:"Mój Tata tańczy na rórze z ....(paniami lekkich obyczajów)". "Ależ Jasiu niech Tato jutro przyjdzie do mnie do szkoły." Następnego dnia Pani spotyka się z ojcem, opowiada całą sytuację, a Tato jeszcze bardziej speszony niz synek mówi "Bo wie Pani, ja jestem agentem ubezpieczeniowym". Teraz mogę znajomym przyznać się do tego co robię bez obawy, że zaraz powstanie wokół mnie dziwna pustka. Ale szkoła życia niezła! I faktycznie nieźle szkolą. Miałam zerową wiedzę na temat finansów, teraz, po 4 latach od zakończenia współpracy z NN nieźle się orientuję w rynku.

Re: "Dożyłem" - i co? Tylko tyle ?!?!?! >:[

gaja7 / 2008-04-05 23:55
Warto do PZU napisać pismo (reklamację), że biorąc pod uwagę czas ubezpieczenia i wpłacone pieniądze wypłata nie jest satysfakcjonująca z informacją, że kopia idzie do Rzecznika Ubezpieczonych i Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Warto też zgłosić się do Rzecznika Praw Konsumenta w swoim miejscu zamieszkania. Niektóre firmy ubezpieczeniowe reagują na reklamacje i zwiększają kwotę wypłaty.

Re: Czy ktoś kupił ubezpieczenie zdrowotne na www.zdrowiedirect.pl

gaja7 / 2008-04-05 23:50
Też się przymierzałam, wygląda OK. Można śledzić wg. różnych cech. Najważniejsze, ze w każdej opcji przed zakupem można przeczytać OW, bo tam mogą być różne wykluczenia nieuwzględnione w wyszukiwarce i porównaniu. na razie skorzystałam z internetowego zakupu polisyOC+zdrowie+ubezp. bagażu+NW na wyjazd zagraniczny. Sprawdziło się.

Najnowsze wpisy