Forum

Komentarze użytkownika "Gajowy Marucha"

Re: Plan Paulsona przyjęty!

Gajowy Marucha / 2008-10-03 23:27
Wg mnie amerykańska giełda spadła w ślad za giełdą warszawską:-)
Gajowy Marucha / 2008-09-17 15:08
Jeśli masz kłopot z wyciągnięciem odszkodowania z OC sprawcy, lub kwestionujesz jego wysokość, skontaktuj się ze mną drogą mailową. Skutecznie, bezproblemowo i zgodnie z prawem pomogę uzyskać wysokie odszkodowanie. Z reguły kilka razy wyższe niż możliwe do uzyskania w postępowaniu indywidualnym. Zapraszam

Re: pomysł na biznes?

Gajowy Marucha / 2008-08-19 00:33
Po 15 latach praktyki w tradycyjnym biznesie (sp. z o.o.) i 6 latach pracy na etacie odnalazłem sie w działalności typu MLM. 2 lata uważnie się przyglądałem znajomym od których dostałem propozycję współpracy. Równolegle starałem się zrozumieć logikę takiej formy prowadzenia działalności, wiele czytałem i porównywałem propozycje różnych firm. Przez następne 2 lata traktowałem to jako działalność dodatkową, a 6 miesięcy temu podjąłem świadomą decyzję o rezygnacji z pracy zawodowej i dziś nie wyobrażam sobie innego miejsca w życiu. Znalazłem to czego szukałem. Nie było łatwo, ale efekty przerastają wszystko co do tej pory spotkałem, więc było warto:-) Brak ryzyka finansowego jest też poważnym atutem. Jeśli naprawdę czegoś szukasz, to przy wieczornej kawce, na spokojnie, włącz głośniczki w swoim komputerze i poświęć 20 minut na zapoznanie się z krótką prezentacją na mojej stronie www.daj-sobie-szanse.com.pl . Jeśli pomysł Ci się spodoba, zostaw kontakt wypełniając formularz na ostatniej stronie prezentacji lub po prostu zadzwoń do mnie, a ja chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Najnowsze wpisy