Forum

Komentarze użytkownika "gangbang"

Komentarze użytkownika: gangbang

Re: Polski przemysł zaskakuje. Tak dobrze nie było od...

gangbang / 2013-08-01 08:43

zakończony mimo wielkich wysiłków spadkiem głównych indeksów.

Ordynarne , prostackie kłamstwo dlatego zamiast dyskutować z tobą zostałeś zgłoszony do usunięcia.Chyba nie masz żalu.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-27 19:33

"Polaczkowatość" to określenie bardzo popularne,

Siebie możesz tak określać , bo ja jestem dumnym Polakiem ,gnido.Radiomaryjny pederasta to też określenie bardzo popularnych takich c****.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-27 19:28
Złotówka za to umacnia się do USD, a jak ożywienie u nas potwierdzą dane PMI z naszej gospodarki.To kolejnej obniżki stóp procentowych może nie być i kurs USD nie utrzyma się powyżej 3 zł.co stanie się z zyskiem na amerykańskich obligach hahahahahahaha.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-27 19:24

No ale na tym pociesznym forum powszechna jest także wiara

Powszechna jest wiara że nie można odstraszać od giełdy i akcji.Tylko że to fakt.Ale jak spada ilość lokat i inwestycji w obligi i fundusze z nimi związane to instytucje nie będą przecież oszczędzały na pismakach.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-27 19:20
Przecież wszyscy się domyślają , że to spamer.Słynny KEN też zamieszczał podobne wpisy , dodawał że panele na drzewach rosną w A fryce.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-27 19:18

Ożywienie w Polsce będzie niemrawe

O proszę kto to mówi , nowy serial.Czyżby wiatr zmienił kierunek.
synonim /

Tylko jeszcze przeproś ,wypadało by.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-27 19:15
Wzrost PKB Chin 7,7.Można się rozmarzyć.Ale według niektórych przemysł u nich się zwija.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-26 13:54
Och ten poziom na WIG 20 , 2500 zostanie przebity w tym jeszcze roku.Krach men zalogowany sam wyznaczył ten poziom a teraz nie chce podjąć wyzwania jak facet tylko wije się jak wąż aby tego uniknąć.Powinien zatem zmienić login , proponuję EUNUCH.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-26 13:39

Jeden z drugim najmądrzejszy jak trzeba komentować portfel innych ale sami peniacie napisać co macie.

Przecież już to mam , a nie dobieram.Czy ty rozumiesz znaczenie wypowiadanych słów.Odpiszesz mi że po fakcie.O dobieraniu pisałem i jakich , sam sobie sprawdż.A dziś biorę dywidendy i kibicuję dalszym wzrostom.Widzisz te twoje numery są mi znane na pamięć.Zakład aktualny , spradż login który ci tak uwierał.

Re: Neutralne otwarcie tygodnia na giełdach w Europie

gangbang / 2013-07-22 11:04
Likwidacja to mało prawdopodobne nawet pod uwagę nie brane.A że do tego momentu bujać będzie to już wszyscy się przyzwyczaili i obkupili żeby póżniej płaczu nie było że im okazja odjechała z przed nosa.

Re: Nerwowa końcówka na GPW. Cały tydzień na plus

gangbang / 2013-07-22 10:39

synonim ze smartfona / 5.172.252.*

A taki lamus może jedynie służyć swemu panu , bo sam nie ma kasiorki .Forumowy inwestor.A rebusy i krzyżówki to tak coś dla ciebie.

Re: Neutralne otwarcie tygodnia na giełdach w Europie

gangbang / 2013-07-22 10:15

tylko krótkoterminowa spekulacja

To dlaczego nie wiesz co to są koszty transakcyjne , miedziak przykładem.
Mennicę i tepsę,

Wyjątkowo mało perspektywiczne papiery które zaliczyły zwałę i liczyć na odbicie nie można.A dywidenda to jeden śmiech.
Więc nie porównuj tego co ja robię

Nie dość że tego nie robię ale ostrzegam przed tym innych , nie widzisz tego.
"Pewnie jesteś ciekawy, czy po jakimś czasie kursy tych akcji nie wrócą do poprzedniego poziomu?

Ty nie rozumiesz o czym się mówi.AKCJE DYWIDENDOWE BRANE W DOŁKU JAKI MIELIŚMY I JESZCZE MAMY , a póżniej będę się zastanawiał kiedy sprzedać .Dlaczego w 2007 r. nie radziłeś ludziom brać tanich akcyjek , albo teraz ich odstraszasz , bo nie zaprzeczysz że obecny na forum byłeś tak jak teraz weteranie.A nie TPSA po taniości ale to z tego okresu bo chyba nie.

Re: WIG20 stoi w miejscu. Czas na mocniejszy ruch

gangbang / 2013-07-22 09:46

akcie gwałtownej bessy wartość owych 20 lub 30 spółek spadnie w sumie o 50 procent.

Jaka gwałtowna bessa , jaka do niej przesłanka.O czym ty bredzisz.Po co rzekomo akcje trzymasz SYNONIMie.
od 50 do 60 procent a niekiedy nawet więcej.

Jeżeli nawet straciły , to chwilowo.Trzeba zwrócić uwagę jak szybko odbiły.Chociaż jest faktem że najszybciej odbijają maluchy i średniaki jeśli idzie o fundusze.

Re: Nerwowa końcówka na GPW. Cały tydzień na plus

gangbang / 2013-07-21 17:49
Ale używa a nie nosi dla ozdoby tak jak SYNONIM.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-21 17:39
Jeżeli za punkt odniesienia przyjąć analogiczną sytuację z 2011r. gdy nasi politycy grzebali przy OFE.Można śmiało zakładać że po jej wyjaśnieniu nastąpią całkiem przyzwoite wzrosty , a beneficjentami będą prawdopodobnie konkretne papiery dywidendowe.Najbardziej przeceniony jest też WIG20 , ale nie tylko.

Najnowsze wpisy