Forum

Komentarze użytkownika "gangbang"

Komentarze użytkownika: gangbang

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-21 17:35

wioskowy głupku

Tylko że on na giełdzie czuje się jak ryba w wodzie , zarabia najprościej rzecz ujmując.A ty spamerze wirtualny inwestorze , opisujesz błąd za błędem i się jeszcze tym przechwalasz.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-21 17:28
Gdyby celowo nie odstraszał ludzi od giełdy i akcji , pisał że coś kupuje lub sprzedaje nawet w wirtualnie , to tak .Ale uważam że robi to celowo , manipuluje danymi , łże i ludzi zniechęca do inwestowania czy jak kto woli grania na giełdzie.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-21 17:25

Buhahahahaha, dywidendowi maniacy a dywidenda w każdej chwili może przestać wypłacana i wiele razy tak było i wtedy zostaniecie na stratach z tymi śmieciami bez szans na odrobienie wtopy

Dywersyfikacja portfela akcji również dywidendowych , zgłoś się jak jeszcze troszkę się podszkolisz.
Dawca kapitału

No to napisz w co ty inwestujesz że nie jesteś dawcą a biorcą hahahahahaha.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-21 17:09

Bzdury, pojedynczy odczyt pojedycznego wskaźnika, czy nawet dwóch, nie przesądza O NICZYM,

Eksport , produkcja to już kolejny chyba.
pojedycznego

Sprawdż w słowniku co to oznacza , może tak się nie spiesz bo wypisujesz coraz większe brednie.
stąd twoja desperacja tutaj


Ależ ja mam świetny humor , dla mnie słonko świeci , akcje zarabiają , chce się żyć.Twoja analiza sytuacyjna bierze w łeb po raz kolejny.
Zdesperowany i zapakowany w straty zaklinacz deszczu na pustyni :-)

Moje akcyjki mają się świetnie , nie trzeba szukać żadnych amerykańskich giełd jak u nas na tej naszej GPW okazji do zakupów co nie miara , a dywidendy płacą uczciwe i dość wysokie , jeszcze raz żyć nie umierać.Życzę wszystkich takich inwestycji , pozdrawiam posiadających akcje.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-21 17:01

synonim

Daj głos , zaszczekaj.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-19 17:33
Dobra robię rząd już chyba dość wkurzyłem naganiaczy.Pozdrawiam wszystkich handlujących akcjami , trzymajcie się ciepło.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-19 16:47
Kogo na tym forum interesują notowania tych aktywów.Zastanawiałeś się nad tym.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-19 16:46
Z tyłu głowy nadal tkwi OFE , i nie żadne emerligi SYNONIMa tylko nie rozwiązana sprawa z OFE.Nikt nie chce za grubo wchodzić jak jest okres niepewności.Każdy czeka okazji i widać to po miedziaku.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-19 16:39
Tylko dlaczego są ci dwaj osobnicy tolerowani.Pozdrawiam.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-19 16:30
Po co zaśmiecasz to forum jeden z drugim.
Google -3,26%


AMD -15,73%


Microsoft -9%,
AND -14%.
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy