Forum

Komentarze użytkownika "Gapa12"

Komentarze użytkownika: Gapa12

Zwolnienia grupowe

Gapa12 / 2011-09-21 12:04 / Bywalec forum
Czy pracodawca przy zwolnieniu grupowym , musi każdemu ze swoich pracownikom dać odprawę? Dwa tygodnie temu dostaliśmy wiadomość od naszego pracodawcy, że niestety , ale będzie musiał zamknąć zakład , a co za tym idzie będzie musiał zwolnić nas...

Jak ubiegać się o świadczenia rodzinne?

Gapa12 / 2012-03-01 12:46 / Bywalec forum
Po zmianach które zaszły w świadczeniach rodzinnych totalnie nie orientuje się co mam wypełnić, jak wypełnić...nie wiem nawet czy teraz, po tych zmianach mogę w ogóle się ubiegać o świadczenia rodzinne? Czy mógłby mi ktoś pomóc w moim problemie?

Przyczyna katastrofy kolejowej w Polsce

Gapa12 / 2012-03-07 13:25 / Bywalec forum
Bardzo prawdopodobne żre przyczyną katastrofy kolejowej pod Szczekocinami była awaria zwrotnicy... na razie badane są wszystkie możliwości... Mam nadzieję że rząd wyciągnie jakieś wnioski po tej katastrofie i w końcu zacznie sie modernizacja naszych linii kolejowych...

Re: Da się zarobić na nieruchomościach. Nawet teraz

Gapa12 / 2012-05-17 14:07 / Bywalec forum
Wydaje mi się że zwłaszcza teraz da się najbardziej zarobić na nieruchomościach...bo w zasadzie inwestowanie na giełdzie nie jest najlepszą opcją...

Re: krótsze urlopy dla nauczycieli

Gapa12 / 2012-09-12 14:58 / Bywalec forum
Wszyscy narzekają na nauczycieli, ale przyznajcie się czy ktoś z Was chciałby objąć stanowisko nauczyciela? Bo ja osobiście nie!! Dla mnie ta praca jest naprawdę ciężka...

Re: Raport PKP. Straty sięgają prawie 600 milionów złotych

Gapa12 / 2012-09-27 15:19 / Bywalec forum
Ja naprawdę tego w ogóle nie czaje....były podwyżki biletów, zlikwiodwano parę linii... ludzie podrużują w bydlęcych warunkach i oni jeszcze zaliczają straty?! Jak to możliwe?!

Jakie lokaty najlepsze .

Gapa12 / 2012-09-28 13:52 / Bywalec forum
Czy orientuje się ktoś może jakie lokaty są najlepsze? W którym banku najlepiej otworzyć lokatę żeby można było na niej zarobić . Co możecie mi polecić?

Czy można odmówić spadku?

Gapa12 / 2012-11-06 13:50 / Bywalec forum
Mój ojciec zapisał mi w spadku dom...ja osobiście już dawno tam nie mieszkam , przeprowadziłem sie jeszcze na studiach, mieszka tam natomiast moja siostra wraz z mężem... i teraz owy dom stał się kością niezgody pomiędzy mną a moją siostrą... nie chcę żeby sytuacja dalej się pogarszała, chcę odmówić przyjęcia spadku... czy mam prawo do tego?

Re: Roczny urlop macierzyński. Nowe zasady także dla matek już będących na...

Gapa12 / 2012-11-12 15:00 / Bywalec forum
Nie rozumiem tak naprawdę pomysłu rządu... wydłużmy urlop macierzyński, ale nie dajmy żadnej pomocy finansowej rodzinom... moim skromnym zdaniem to jeszcze bardziej utrudni życie matkom... bo przez to pracodawca będzie bardziej niechętnie zatrudniał kobiety... wielkie brawa!!

Gdzie odłożyć pieniądze

Gapa12 / 2012-12-06 13:40 / Bywalec forum
Gdzie polecacie odłożyć pieniądze? Czy waszym zdaniem lepiej dać swoje oszczędności na lokatę? Czy też może na konto? Jeżeli tak , to jaką lokatę, albo jakie konto polecacie wybrać?

Wystawianie faktur-jaki program

Gapa12 / 2012-12-17 12:39 / Bywalec forum
Prowadzę sklep internetowy na którym sprzedaje drewniane zabawki dla dzieci. Potrzebuje na szybkości znaleźć jaki dobry , łatwy w obsłudze program do wystawiania faktur!! Co możecie mi polecić?

Re: Nowa dyrektywa UE. Upadnie 15 tysięcy polskich firm

Gapa12 / 2013-02-07 14:36 / Bywalec forum
Władze z ręki SLD , zapewniali nas że wchodzimy do Unii Euopejskiej , po to żeby w Polsce w końću było lepiej... teraz widać że zyski mają z tego tylko politycy ...

Bankowość internetowa-w którym banku najlepsza?

Gapa12 / 2012-05-08 14:44 / Bywalec forum
Posiadam konto w Alior Bank, naprawdę fajna i intuicyjna bankowość internetowa!!

zakup towaru w sklepie internetowym

Gapa12 / 2012-05-02 12:58 / Bywalec forum
Zakładam sklep internetowy. Mam pytanie czy do każdej zakupionej rzeczy musze wystawiać rachunek? Czy równocześnie mogę prowadzić parę róźnych sklepów internetowych ? Rzecz jasna z różnym asortymentem...

Re: Przyjęcie euro. Zdążymy do 2015?

Gapa12 / 2012-03-29 14:22 / Bywalec forum
Mam szczerą nadzieję że Euro nigdy nei zostanie przyjęte w naszym kraju!!

Najnowsze wpisy