Forum

Komentarze użytkownika "Gapa12"

Komentarze użytkownika: Gapa12

mBank-nowa inwestycja

Gapa12 / 2012-03-29 14:30 / Bywalec forum
Ciekaw jestem co nowego zaproponuą klientom...

Re: Cenzura w Chinach. Kolejna strona zamknięta

Gapa12 / 2012-04-06 13:44 / Bywalec forum
Nie długo u nas będzie tak samo, wszak lieberalne PO nam to zagwarantuje!!!

Re: Zamiast emerytur dostaniemy trumny. Co na to eksperci?

Gapa12 / 2012-04-12 15:30 / Bywalec forum
Boje się myśleć jak będzie wyglądał ten kraj za paredziesiąt lat, 50 % Polaków, straty z powodu niżu demograficznego i emigracji naszych rodaków...

Rozliczenia małżonków

Gapa12 / 2012-04-16 11:01 / Bywalec forum
Wiem że zostało mało dni do kiedy można się złożyć zeznanie podatkowe do urzędu skarbowego. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda wspólne rozliczenie małżonków? Czy wypisuje się to na jednym Picie ?

Kaczyński chce wyjaśnić, czy Smoleńsk to był zamach

Gapa12 / 2012-04-16 13:10 / Bywalec forum
A czy słyszelisćie o tym że Rosja poprosiła o lustrację naszych pilotół którzy sterowali samolotem w ten dzień, rzecz jasna nasz rząd się zgodził...co jest grane ?!!!

Handel w internecie

Gapa12 / 2012-04-17 14:24 / Bywalec forum
Chciałbym się spytać o handel w internecie. Czy jeżeli będę chciał zacząć handlować ciuchami na stronce internetowej, to czy muszę mieć jakieś pozwolenie? Jak wygląda sprawa z rocznym rozliczeniem się z ZUS ?

Wynagrodzenie przy umowie zlecenie.

Gapa12 / 2012-04-18 14:29 / Bywalec forum
Dostałem pracę. Niestety nie będę pracował na umowę o pracę , ale na umowę o zlecenie. Dlatego kieruje do Was takie pytanie: czy jeżeli pracuję na umowę zlecenie, minimalna płaca również i mnei dotyczy ? Czy też tylko i wyłącznie jeżeli bym pracował na umowę o pracę?

Jazda po pijaku na rowerze

Gapa12 / 2012-04-19 13:23 / Bywalec forum
Nie twierdzę że jestem aniołem , czy coś w tym stylu, ale jeśli policja grozi mi że za jazdę po pijaku na rowerze, mogę trafić do więzienia , to chyba gruba przesada!! Tydzień temu wracałem do domu na rowerze po trzech piwach. Złapała mnie policja. Na szczęście nie mam prawka, więc nie mieli mi co zabierać? Ale cyz naprawdę mogę trafić za to do więzienia?

Odszkodowanie za złamanie na oblodzonym chodniku

Gapa12 / 2013-02-11 14:34 / Bywalec forum
Miałem podobną sytuację, do teraz nie mogę znaleźć osobę któ¶a miałą być odpwoiedzialna za to , ażeby chdonik był odśnieżony i zdatny do chodzenia...

Fotograf, grafika

Gapa12 / 2011-03-21 15:53 / Bywalec forum
Witam!!
Poszukuję dobrego fotografa (w Krakowie), oraz ludzi którzy zajeli by się stroną internetową.

Z góry dziękuję!!

Niższy ZUS dla nowych firm

Gapa12 / 2011-04-18 13:51 / Bywalec forum
Witam!! Otworzyłem działalność gospodarczą jakiś rok temu. Teraz płacę połowę ZUS niż normalnie. Czy może mi ktoś powiedzieć do kiedy obowiązuje mnie to prawo i ile będę płacił później?

Majówka-dzięki rządowi nie mamy wolne w poniedziałek!!

Gapa12 / 2011-04-21 12:51 / Bywalec forum
Witam serdecznie!! Dzięki wprowadzonej ustawu a propo dni wolnych przez nasz rząd , nie możemy odrobić poniedziałkw sobotę jak to kiedyś było!! Widocznie nasz rząd chce abyśmy jak najwięcej pracowali , by nasi posłowie mogli coraz więcej zarabiać!!

kupno polskich akcji-co sądzicie?

Gapa12 / 2011-04-22 12:21 / Bywalec forum
Podobno teraz jest najlepszy okres żeby kupić polskie akcję , indeksy giełdowe są na najwyższym poziomie od dwóch lat! Więc może to czas żeby w końcu inwestować?!

Pan Grabarczyk coraz bardziej odkleja się od rzeczywistości!!

Gapa12 / 2011-04-22 14:25 / Bywalec forum
Pan minister infrastruktury Cezary Grabarczyk powiedział ostatnio w RMF FM że winę za tłok w pociągach odpowiadają podróżni!! Stwierdził on bowiem że ludzie sami sobie są winni skoro wybeirają taka datę do podróży, zamiast jechać wcześniej!! No nie wiem , ale jeżeli minister Grabarczyk zapłaci ludziom za to żeby na przykład tydzień wcześniej zrobili sobie wolne (pracować wszak trzeba), to może takiego tłoku nie będzie. Niestety takeigo pomysłu on nie przedsaawił a szkoda! Powiem szczerze jest to żywa kpina z ludzi!!

Co czeka Polaków na emeryturze-głod?

Gapa12 / 2011-04-26 12:09 / Bywalec forum
Witam!! czy zastanawialiście się co czeka Polaków pop przejściu na emeryturę w przyszłości? Ceny cały czas idą w górę , a to co dostanie przeciętny Polak od państwa za tyle przepracowanych lat, równa się jałomużnej , wydaje mi się że czeka nas stanie w kolejkach po dodatkowe jedzenie, już teraz dzięĸuję naszemu rządwowi że tak wspaniałomyślnie potraktował swoich rodaków!! No ale co tam...

Najnowsze wpisy