Forum

Komentarze użytkownika "gara"

Komentarze użytkownika: gara

czy obowiązuje ulga na polisy?

gara / 2011-04-07 14:16
witam,
rozliczając się w tym roku zastanawiam się czy można skorzystać jeszcze w tym roku z ulgi na polisę, bo wiem że kiedyś takowa istniała a teraz to nie wiem już czy jeszcze obowiązuje. Jeśli tak to ile można odliczyć?

Banki oszukują z polisami-jakieś doświadczenia?

gara / 2011-04-21 09:14
Doświadczenie miałam takie, że już chciałam zdecydować się na kredyt w jednej z palcówek kiedy Pani wyskoczyła mi że polisa jest obowiązkowa, co znaczy że musiałabym ponosić dodatkowe koszta na które nie miałam ochoty wiedząc że nie będę mieć większego problemu z jego spłatą, więc się wycofałam.

ryzyko inwestycyjne od czego zależy?

gara / 2011-05-04 14:51
witam, chciałam zapytać Was o ryzyko inwestycyjne, co się na nie składa? czy bez tego nie ma inwestowania na giełdzie?

nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - dopalacze

gara / 2011-05-12 08:40
Wczoraj prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę o przeciwdziałaniu narkomani, która zaostrza przepisy dotyczące dopalaczy, zakazuje ona bowiem stosowania pochodnych amfetaminy, które są składnikiem dopalaczy właśnie. Myślicie że to koniec z dopalaczami?

dodatkowy język w CV

gara / 2011-05-17 11:22
witam,
chciałam Was zapytać, czy wpisujecie dodatkowy język w CV na poziomie podstawowym, jeśli uczyliście się go tylko w liceum i praktycznie nic z niego nie pamiętacie, czy istnieje taki proceder i czy wtedy pracodawca może nas z tych podstaw sprawdzić?

loty z Krakowa do Gdańska

gara / 2011-06-10 15:31
zostały uruchomione loty z Krakowa do Gdańska, więc możemy się nie martwić o długie podróże pociągami, w remontach, ale jest jeden szkopuł, bilety kosztują prawie 300 zł w jedną stronę! Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego są tak wysokie ceny?

loty z Krakowa do Gdańska

gara / 2011-06-13 10:53
dokładnie chodzi o EuroLot, miałam zamiar wybrać się w ten sposób do Gdańska, ale ceny mnie przeraziły, a poza tym to i tak w tym czasie, który mnie interesował wszystko już zarezerwowane, więc widać że mimo ceny zainteresowanie jest duże

Kolejny raport

gara / 2011-07-28 14:42
każdy chce swoje racje przedstawić, a demokracja właśnie na to pozwala, dwie przeciwne partie, które walczą ze sobą od dawna, sprawa wyglądałaby inaczej gdyby to PiS w momencie katastrofy był przy władzy

kantory online czy są bezpieczne

gara / 2011-07-29 14:30
nie ufam transakcjom finansowym wykonywanym przez internet, także ja bym się nie podjęła ryzyka korzystania on-line z kantorów

Rosjanie o raporcie Millera: "Bezzębny i bezużyteczny"

gara / 2011-08-02 14:27
nie da się jednoznacznie stwierdzić kto winny był katastrofy, to był zlepek kolejnych następujących po sobie wypadków, które do niej dopuściły...

Chiny pomogą Europie i USA

gara / 2011-09-15 09:32
Chiny zadeklarowały, że służą pomocą zarówno Europie jak i Stanom Zjednoczonym, chcieliby zacząć inwestować na zachodnich rynkach, myślicie że Unia i USA przyjmą pomoc od azjatyckiego tygrysa? czy to mogłoby faktycznie uleczyć kryzys?

Grecja wystąpi ze strefy euro?

gara / 2011-11-03 15:33
na dzień dzisiejszy coraz bliżej rozpadu strefy... a była chwila stabilizacji...

ile zarabia opiekunka

gara / 2011-11-15 12:43
przeciętna stawka to 8 zł za godzinę, orientuję się w temacie, bo sama szukam pomocy do dziecka, gdyż nie udało się w tym roku naszej córki posłać do przedszkola, ale już dokonaliśmy zapisu na kolejny, swoją drogą to jest koszmar z tymi przedszkolami w Polsce, kto to widział żeby nie było miejsc dla wszystkich dzieci i żeby rodzic musiał kombinować jak tu pogodzić pracę z opieką nad dzieckiem

Najnowsze wpisy