Forum

Komentarze użytkownika "Garom"

Komentarze użytkownika: Garom

Garom / 2007-07-27 16:15
Pani Jadziu zaśmieca Pani forum swoimi ofertami a przesyłanie ich na prywatnego maila to już BEZCZELNOŚĆ !!!
Garom / 2007-07-27 19:28
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
A na twoje pytanie to chyba nikt mądrej odpowiedzi w chwili obecnej Ci nie da. Ja osobiście liczę, że to korekta bo jak nie to zegnajcie marzenia o inwestowaniu i dostatku :)))
Widzę, że odważna jesteś i potrafisz podjąć ryzyko. Poczytaj trochę mądrych odpowiedzi jest ich na tym forum sporo. Np. Kolega Sebastian, który pisał wyżej ma bardzo ciekawe i treściwe komentaże.
Garom / 2007-08-13 19:43
To o czym piszesz przetestowałem na własnej skórze. Myślałem podobnie ale po roku zabawy myślę już inaczej. Jeżeli chcesz upieraj się przy swojej koncepcji - Twoja sprawa ale poczytaj co napisał "jertom". Jak tak bardzo upierasz się przy ING poczekaj na promocję bo opłata dystrybucyjna podetnie Cię na początku - ja odrabiałem przez dwa albo nawet trzy miesiące. AIG też ma parasol (bez opłat) na mBanku zobacz i poczytaj. Kożystam z obu tych funduszy parasolowych. I weź pod uwagę inne fundusze - tam też można robić darmową konwersję (to że potrącą podatek nie jest problemem, bo i tak gdy zechcesz wyść to to zrobią)

Re: Co sądzicie o wycenach za dzisiejszy dzień?

Garom / 2007-08-13 19:45
Wycena za dzisiejszy dzień będzie dopiero jutro !!! Te wyceny dotyczą piątku.

Re: Czy istniej jakiś fundusz bazujący na giełdzie chińskiej?

Garom / 2007-08-14 11:58
Tak istnieje - pod parasolem AIG - dostępny w Supermarkecie FI mBanku
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy