Forum

Komentarze użytkownika "gasser"

Komentarze użytkownika: gasser

pozwolenie na budowę-jak uzyskać?

gasser / 2011-04-07 14:03
w tamtym roku zakupiłem działkę, trochę czasu zajęło nim doprowadziłem ją do stanu użyteczności, teraz chciałbym wybudować na niej altanę, wielkości domku letniskowego, najlepiej żeby były pod nią podciągnięte wszelkie media, jak mogę starać się o pozwolenie na budowę? jak wyglądają procedury?

przedawniony dług - kiedy?

gasser / 2011-05-10 08:54
witam,
chciałam zapytać jak to jest gdy posiadając działalność gospodarczą, która teraz jest zawieszona, wynajmowano pod nią mieszkanie, lecz ze względu na straty zalegano z kilkoma czynszami z rzędu, po jakim czasie może nastąpić przedawnienie takiego długu?

darowizna samochodu

gasser / 2011-05-20 15:48
witam,
wujek chce mi przekazać w darowiźnie zabytkowy samochód, jak powinniśmy to załatwić od strony formalnej? czy wystarczy udać się do notariusza? czy możemy zrobić to sami, może jest jakiś wzór takiego dokumentu?

Ulewy w Polsce

gasser / 2011-07-28 14:24
znów te same rejony co w tamtym roku, tyle że wtedy puściły wały przeciwpowodziowe, a w tym roku zawiodły studzienki, rowy kanalizacyjne! dlaczego u nas się nic z tymi problemami nie robi!!!

Nokia szuka nowej pozycji. Razem z Microsoftem

gasser / 2011-07-29 11:37
oprogramowanie Microsoftu w smartfonach Noki faktycznie mogłoby wybić znów tą markę na lidera rynku telefonów komórkowych

brak badań technicznych a OC

gasser / 2011-08-03 14:26
jak złapie Cię policja to zabiorą ci dowód rejestracyjny, wlepią mandat, mogą odholować samochód za co zapłacisz jeszcze więcej

jaka kontrola pracowników jest dozwolona

gasser / 2011-09-13 10:24
na jaką kontrolę pracowników może sobie pracodawca pozwolić według polskiego kodeksu pracy? dużo się słyszy o przeróżnych kontrolach, które często zagrażają naszej wolności osobistej, czy wielkie korporacje już stwarzają sobie obozy pracy, w których mamy działać jak maszyna? kontrola każdej naszej przepracowanej minuty a w ten sposób i naszej wydajności jest dozwolona w świetle prawa?

umowa na czas nieokreślony

gasser / 2011-09-13 12:10
pracodawca nie ma obowiązku zatrudnienia Cię na umowę na czas nieokreślony

jak głosować za granicą

gasser / 2011-09-16 13:30
jak siedzisz za granicą to czemu chcesz decydować kto ma rządzić w kraju?! zostaw to tym, którzy odczują to na własnej skórze!

pieniądze na własną firmę

gasser / 2012-01-17 09:47
Chcę założyć własną firmę, skąd mogę pozyskać na taką działalność pieniądze? w jaki sposób mogę się starać o takie dofinansowanie z urzędu pracy? jakie warunki muszę spełnić?

Najnowsze wpisy