Forum

Komentarze użytkownika "Gawagaaai"

Komentarze użytkownika: Gawagaaai

Re: wFirma.pl -program księgowości internetowej-ktoś korzystał?

Gawagaaai / 2010-03-18 14:22
Dziękuję za odpowiedzi. Zadałam to pytanie także na kilku innych forach i nieco naświetlił mi się temat.

Po prostu w weekend przysiądę do wfirmy jak również do innych podobnych ofert i sprawdzę, który jest dla mnie najbardziej przyjazny.

wFirma.pl -program księgowości internetowej-ktoś korzystał?

Gawagaaai / 2010-03-16 10:56
Witam, od dłuższego czasu przymierzam się do założenia własnej działalności. Dotychczas odstraszały mnie koszty związane z obsługa firmy, nie wiedziałam też jak się za to zabrać. Jak się jednak okazało jest sporo projektów unijnych, dzięki którym przekonałam się do tego pomysłu. Na jednym ze szkoleń dowiedziałam się o księgowości on-line, która znacznie obniża koszt obsługi księgowej firmy. Jest kilka firm oferujących tego typu usługę, mnie szczególnie do gustu przypadła oferta wFirmy.pl. Dla osoby początkującej, nie obeznanej z tego typu programami i nie mającej zbyt dużej wiedzy z zakresu księgowości, zdaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem. Program jest bardzo prosty w obsłudze, wszelkie zagadnienia są na bieżąco objaśniane, nie sposób się w tym pogubić. wFirma współpracuje z biurem rachunkowym, co wydaje mi się dawać gwarancję aktualizacji przepisów, w razie pytań/ wątpliwości można sie z nimi skontaktować. No i poza tym przez pierwszy rok użytkowanie jest zupełnie bezpłatne a i później opłaty nie odstraszają.
Może są tu osoby, które korzystały z programu wFirma.pl? Będę wdzięczna za radę.

Najnowsze wpisy