Forum

Komentarze użytkownika "Gawel123"

Komentarze użytkownika: Gawel123

Re: Żona Edwarda Gierka miała mieszkać w Zamku Królewskim. Solidarność na to nie pozwoliła

Gawel123 / 2012-12-29 19:30
no sensacja na swiatowa skale, nie ma co :)

Re: pozyczka na obrabiarke do drewna

Gawel123 / 2012-12-28 14:00
no, dlatego tez sie zdecydowalem na feldera
bo kupic tania maszyne to nie problem, tylko co jak sie nie daj boze zepsuje i zostane sam z kupa zlomu.
a Ty masz jakas ich maszyne??
jak kupowales?na raty?

Re: pozyczka na obrabiarke do drewna

Gawel123 / 2012-12-27 17:18
ale masz na mysli taka chinszcyzne???
nie no to to wiem, to ze ma to byc porzadna maszyna, to nie ma watpliwosci nawet :)
wole raz zainwestowac, a dobrze, a nie potem ze sie spsuje, ze nie ma czesci,nie ma serwisu, bo firma sie zwinela wlasnie :)

Re: pozyczka na obrabiarke do drewna

Gawel123 / 2012-12-24 14:13
hmmm, moze rzeczywiscie sprobuje w tym FM banku
no tak taka maszyna wielka, to raczej tylko do pracy, a nie tak o do dom owego uzytku hehe :)
a co do sprzedazy ratalnej, to nie wiem, jakos mnie to nie przekonuje, zawsze sie na tym traci,tylko teraz nie wiem, czy wyjdzie mi wiecej biorac na raty cyz poyzcyka, wiesz moze czy ta sprzeday ratalna feldera sie oplaca??

Re: LOT ogłosi upadłość?

Gawel123 / 2012-12-12 12:59
a czy nie jest finansowo zwiazany z cala grupa star alliance???oni nigdy nie upadna, to sa wszystkie linie narodowe

pozyczka na obrabiarke do drewna

Gawel123 / 2012-12-12 12:56
witam, mam nadzieje ze znajdzie sie tu ktos, kto moze wie cos w temacie.
Jak to jest z pozyczka na maszyny do obrabiania drewna??daja banki chetnie??
chodzi mi konkretnie o maszyne Format4.
Mam juz kilka maszyn od feldera miedzy innymi, mam firme, ktora dziala dosc dobrze,wiec chyba nie powinno byc problemu, ale mimo wszystko to sa dosc duze koszta takiej maszyny.
prosze o pomoc
dodam, ze na inne maszyny nie bralem kredytow, bo sa znacznie mniejsze i pozyczalem raczej od rodziny, albo wspolnika

Najnowsze wpisy