Forum

Komentarze użytkownika "gawka"

Komentarze użytkownika: gawka

Re: Obniżenie wieku emerytalnego. Duda chce szybkiej zmiany

gawka / 2015-07-29 23:37
Takie idiotyzmy "topią" PiS. Myślący wyborcy już wiedzą, że powierzenie władzy tej formacji, to zrujnowanie finansów państwa. Dopiero wybory pokażą ilu mamy myślących rodaków.

Re: Ile płacimy abonamentu? Wbrew pozorom niewiele

gawka / 2015-08-05 08:26
W proteście przeciw niesprawiedliwemu niby podatkowi, którym jest abonament rtv, przed wielu laty (wczesne lata dziewięćdziesiąte) wyrzuciłem telewizor i kilka radioodbiorników. Przyznaję, że poczułem się uwolniony od natrętniej presji reklamy i indoktrynacji politycznej. Zyskałem mnóstwo czasu i z radością powróciłem do słuchania mojej kolekcji muzyki na CD, czytania prasy i literatury.
Niepojęte jest, jak klasa polityczna może być głucha na powszechny protest przeciw ściąganiu owej daniny na tę niby misję. Jeżeli to tak ważne dla państwa, to trzeba te instytucje finansować z budżetu, jeżeli niekoniecznie, to wystarczy nieco przyciąć skrzydełka bonzom z Woronicza i zapewnić finansowanie jednego programu telewizyjnego i jednego radiowego, pod warunkiem zakazu emitowania w nich reklam. Wszystkie nadmiarowe programy tvp i radia mogą ociekać reklamami, lecz muszą finansować się same.
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy