Forum

Komentarze użytkownika "gawronmar"

Komentarze użytkownika: gawronmar

Kubot przegral z Hiszpanem

gawronmar / 2011-06-28 11:29
wydaje mi się że był to najlepszy mecz w historii polskiego tenisa, wielki turniej, wysoka stawka, dużo emocji i zacięty mecz, nie oddał tego zwycięstwa łatwo, widać że jest w nim ogromny potencjał na tenisistę światowej klasy :D

dead island - polska gra za oceanem

gawronmar / 2011-03-22 15:27
nie moge sie doczekac kiedy dead island wpadnie w moje rece :) glosno o tej grze bylo od jakiegos czasu... teraz wiemy ze amerykanie juz bawia sie w cenzure w zwiazku z logo, na naszym polskim widac powieszone na drzewie zombi a na logo z usa zombi nagle ozywa

rejestracja pojazdu

gawronmar / 2011-03-28 11:55
pośrednictwem są strony Biuletynu Informacji Publicznej. Organ rejestrujący (starostwo) udostępni w nim wydzieloną skrzynkę podawczą, która ma służyć do składania wniosków przez internet.

praktyki

gawronmar / 2011-03-29 11:33
zwróć uwagę na doświadczenie firmy w organizowaniu praktyk, na jej pozycję w branży, zakres zadań jakie przedstawiają w ogłoszeniu, jak wygląda dzień praktyk, kto pełni zwierzchnictwo nad praktykantem, pamiętaj że w przypadku praktyki priorytetem nie powinno być wynagrodzenie.

szkolenia bhp

gawronmar / 2011-03-17 14:34
witam,
czy jesli na studiach przebylem szkolenie bhp i mam jego potwierdzenie, to czy w pracy musze sie rowniez na taki kurs udac? troche strata czasu...

Re: płaca minimalna, a umowa zlecenie

gawronmar / 2012-01-03 14:40
i to jest właśnie sposób na obchodzie podwyżki najniższej krajowej... zatrudnianie pracowników na umowy cywilno-prawne :/

staż pracy - umowa zlecenie

gawronmar / 2011-03-21 11:46
czy staż pracy na umowie zlecenie może liczyć się do emerytury?

ubezpieczenie zdrowotne

gawronmar / 2011-03-17 14:43
czy przy umowie na czas określony przysługuje ubezpieczenie zdrowotne? z góry dziekuje

Re: nieopłacanie abonamentu RTV

gawronmar / 2011-10-21 12:43
spodziewałem się wyższych kar, ciekawi mnie tylko w jaki sposób oni to sprawdzą czy płaciliśmy czy nie, czy mamy TV czy nie...

firma w Polsce czy w Czechach?

gawronmar / 2011-05-11 09:46
wymagane są odpowiednie zezwolenia z czeskich urzędów i wpis w rejestrze handlowym.

pieniądz elektroniczny za granicą

gawronmar / 2011-04-28 11:30
witam,
wybieram się na delegację do Szwecji, lepiej zabrać ich walutę ze sobą czy dysponować pieniądzem elektronicznym, mam kartę visa w pekao sa, czy będzie ona wszędzie uznawana przy transakcjach? jak uniknąć niekorzystnego przewalutowania?

Kaczyński na zakupach wydał 55 zł

gawronmar / 2011-03-22 15:47
prezes Kaczyński robiąc zakupy w osiedlowym sklepie udowadnia winę Tuska za podniesienie cen towarów, a biedronke nazywa sklepem dla ubogich... coraz lepsze metody kampanii przedwyborczej pan prezes stosuje, ciekawe czy przed samymi wyborami znów będzie się wybielał...

Unia będzie zajmować się Smoleńskiem?

gawronmar / 2011-03-22 15:44
cały świat niech zajmuje się sprawą smoleńską! niestety wizyta Marcinkiewicza USA nic nie wskórała, szkoda, kongres amerykański na pewno znalazłby winnych katastrofy!

UEFA - Michel Platini prezydentem

gawronmar / 2011-03-22 15:33
tutaj nowości nie ma, ale jak mogli nie wybrać Grzegorza Lato na członka komitetu wykonawczego UEFA? czyżby jego działalność w PZPNie nie była wystarczającą rekomendacją?

co myślicie o zakończeniu kariery Małysza?

gawronmar / 2011-03-21 11:43
tym sezonem Małysz zamyka swoją wieloletnią karierę, żal ściska że naszego lotniarza już nie zobaczymy na skoczni i nie będziemy dmuchać w ekran... co myślicie o jego decyzji? czy to nie za wcześnie, mogł przeciez zdobyc nam jeszcze kika medali :) jak sobie nasza reprezentacja bez niego poradzi??
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy